Şimdi Ara

Bilgisayarı modem yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> Bilgisayarı modem yapmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    407 Mesaj
    Arkadaşlar cmd ile yapilani denedim yeniden baslatinca gidiyor. Connectify denedim sıkıntı bi kac program daha denedim sağlıklı değil. Şöyle saglam bi bilgisayarin netini paylasabilecegim program arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Anakart:MSİ B150M Pro VDH -İşlemci: İ5 6500 3.2 GHZ, Turbo 3.5 GHZ Skylake -Ekran Kartı: ASUS DUAL GeForce GTX 1060 OC Edition 6GB GDDR5 192 BIT -Ram:Kingston 8 GB 2133 MHZ DDR4 Fury -Depolama (SSD):Samsung 850 Evo 250 GB SSD - Depolama (Taşınabilir HDD): Seagate 2TB Ultra Slim Backup Plus Taşınabilir Disk -Kasa:Zalman Z3 Plus Siyah -Güç Kaynağı:Corsair VS550 85 Plus -Monitör: BenQ GW2470H 23.8" 4ms (Analog 2xHDMI) Full HD AMVA Monitör, -Klavye : GamePower Warlock Outemu Kırmızı Switch Mekanik Türkçe Klavye -Mouse: Gamepower Bane Gaming Mouse Ayarlanabilir RGB Aydınlatmalı -Kulaklık: SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1 (14/09/2016 tarihinde topladım) iPhone 7 32 GB (29/08/2017 tarihinde aldım)
  • Yarbay
    2637 Mesaj
    Sisteminiz dizüstü ise aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

bkz:http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/set-computer-to-computer-adhoc-network#1TC=windows-7

"Ey Türk; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe,
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön."
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kıpçak Beği

bkz:http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/set-computer-to-computer-adhoc-network#1TC=windows-7
    quote:

Orijinalden alıntı: h4ps

Bilgisayar masaüstü ancak wifi adaptör var. Ayrıca bu dediğini yöntem win 8.1 de olmuyor. Daha doğrusu single sürümlerde olmuyor malesef. Olsa bile kapatıp açınca gidiyor.
    |
    |
    Anakart:MSİ B150M Pro VDH -İşlemci: İ5 6500 3.2 GHZ, Turbo 3.5 GHZ Skylake -Ekran Kartı: ASUS DUAL GeForce GTX 1060 OC Edition 6GB GDDR5 192 BIT -Ram:Kingston 8 GB 2133 MHZ DDR4 Fury -Depolama (SSD):Samsung 850 Evo 250 GB SSD - Depolama (Taşınabilir HDD): Seagate 2TB Ultra Slim Backup Plus Taşınabilir Disk -Kasa:Zalman Z3 Plus Siyah -Güç Kaynağı:Corsair VS550 85 Plus -Monitör: BenQ GW2470H 23.8" 4ms (Analog 2xHDMI) Full HD AMVA Monitör, -Klavye : GamePower Warlock Outemu Kırmızı Switch Mekanik Türkçe Klavye -Mouse: Gamepower Bane Gaming Mouse Ayarlanabilir RGB Aydınlatmalı -Kulaklık: SteelSeries Arctis 5 USB RGB Oyuncu Kulaklığı 7.1 (14/09/2016 tarihinde topladım) iPhone 7 32 GB (29/08/2017 tarihinde aldım)

• Yarbay
    2408 Mesaj
    nasıl modem yapıyorsun bilgisayarı ya ?
    407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Dışardan aldığım kablosuz bağlantıyı sanki bilgisayardan geliyormuş gibi ayarlıyorum. Bu durumda modem bilgisayarmış gibi görünüyor. Ve evin içinde rahatça kullanabilirsin. Evinde kendine ait internetin varsa bunlara gerek yok tabi. Ancak ortak kullanıyorsan benim gibi odanın her yerinde çekmeyebilir. En çok çeken yere bilgisayarı kurup eve dağıtacam :) Sağlam bir program bulsam tamamdır.
    |
    |
  • Yarbay
    2408 Mesaj
    access point diyelim o zaman..
    modem başka bir şey.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.