Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayarı alalım 6-7 ay oldu ama içim hala rahat değil.

1
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarı alalım 6-7 ay oldu ama içim hala rahat değil.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24 Mesaj
    Evet arkadaşlar 6-7 ay önce bir bilgisayar aldım ilk geldiğinde kartım PowerColor 7870'di PSU yetmiyordu kapanıp duruyordu daha sonra onu Sapphire 7850 ile değiştirdim şimdi kapanma felan yok (6aydır ağır oyun oynamadım ama şimdi battlefield3, blackops2 gibi oyunlar deniyeceğim) ama biraz sanki sistemde düşüş var. İlk geldiği gibi hızlı değil. arkadaşla beraber topladık onunki takır takır çalışıyor bir abkın PSU felan yeterlimi özelliklerini yazıyorum.

İşlemci : AMD Fx 8120
    İşlemci Soğutucu : AMD SD1283
    Ekran Kartı : Sapphire HD7850
    Anakart : Asus M5F97 R2.0
    Ram : G-Skill Ares 2x4GB
    SSD : Sandisk 120 GB
    Kasa : XIGMATEK Pantheon Black 600W PSU
    HDD : Seagite 1TB 7200Rpm

Sizce bir uyumsuzluk var mı ? Geldiğinden beri 2-3 kez donma yaptı oda oyun sırasında değil mozillada gezinirken. PSU Kasanın içinde geldi. Yorumlarınızı alabilirmiyim?

|
    |

Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: MertHASPOLAT
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.