Şimdi Ara

Bilgisayarda Müzik Dinlemek için Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada söylediğim gibi bilgisayarda müzik dinlemek için kaliteli bir kulaklık tavsiye etmenizi istiyorum. Evde dinleyeceğimden in-ear yada ear-bud mu karar veremedim hangisi daha uygundur? Daha önce kulakiçi kullanmadım o yüzden rahatlık konusunda endişelerim var. sennheiser cx 300 yada mx serisinden bir model almayı düşünüyorum hangisi ev için uygun olur? Basslarının kaliteli , sesinin yüksek ve temiz olması birinci önceliğimdir.

Not: Türkçe pop ve elektronik müzik dinleyeceğim.

• Bende Size Ex300Sl Tavsiye Ediyorum Kulakiçi Tavsiye Ederim Dışarıdan Gelen Sesi Azaltıyor
    Bass larda Mükemmel
  • ex300 e katılmadan edemeyeceğim gercekten in-ear sınıfında f/p olarak çok iyi bir kulaklık sesleri boğma sorunu bu kulaklıkta SIFIR kulağı rahatsız etme sorunu da yok bence bir incele derim...
  • Cx300,Cx200Street,Mx200... gibi kulaklıkları kullanmış biri olarak şu anda kullandığım Ex300'ü tavsiye ederim.
  • Bence kafaüstü alman en uygunu olur. Eğer kafaüstü almam dersen, earbud daha iyi olur. Rahatsız bir şekilde kulakiçine sokmaya gerek yok derim..
  • Kafaüstü al. Sony MDR-XD200 hem uygun fiyatlı hem de basları çok kuvvetli bir kulaklıktır. Çok paran varsa MDR serisinin üst modelleri de mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 20 Haziran 2010; 2:19:22 >
  • Evde kullanacaksan kafaüstü al bence, rahatlık ve sahne genişliği açısından iyidir. Mesela Portapro iyi gidebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.