Şimdi Ara

Bilgisayarda donma sorunu ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam herkese bendeki sorun kısaca şu.
    hp pavilion dv 5000 serisi onla gelen norton var. Nortonu kurmuştum evde olmayacağım zamanda kullanan biri bişey yaparsa kazayla engellesin diye güvendiğimden değil ama süresi dolarken,bitdefender 10 kurdum ama bi sorun başladı pc ye 30 güne yakın restart atmadım en ufak bi yavaşlama yokken gece kapatıp açtığımda şu sorun oldu sabah.
    Msnde birine mesaj atarken msnin donması ve hata vermesi.
    Daha sonra 192.168.2.1 modem arayüzüne ulaşmaması.
    ve bilgisayarda aşırı derecede bi kasılma.Bunun bi virüs olduğunu düşünmüyorum pek bitdefender norton aynı anda kurulu ama.
    Ve web sayfaları açılmıyor wireless bağlanıyorum hiç sorunsuz olarak kullandığımdan bugüne kadar başıma gelmemişti.
    Ama sorun pc ye restart atınca düzeliyor. Açılırkende bitdefender in bazı kısımlarının disabled olduğu yazıyor kapatıyorum bitdefender açıyorum. Tekrar sorun kalmıyo belli zaman sonra yine..Aynı hata
    Formatsız bi çaresi var mı? Veya başına buna benzer bişey gelen oldu mu?
    Sağolun yardımlarınız için şimdiden.
    Evet şimdi norton 2006yı kaldırabilmeyi başardım sayılır baya uzun sürecek ama..Bişey daha soracam bitdefender+norton kullanmaktan olabilir mi bu?Veya ben bitdefender 9.0 kullanırken sorunsuzdu.Donanım veya virüs olduğunu sanmıyorum problem kaynağı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serialkiller666 -- 2 Ocak 2007; 10:47:27 >

• Norton firewall varsa sistemde disable et ve bır tane virus korumasını kaldır tek yeterlı olacaktır....

Norton firewall da smart leran olayı var eger bazı kuralları onayldıysa sorun bu yuzden olabılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.