Şimdi Ara

Bilgisayarda aniden ses çıkmamaya başladı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu sabah bilgisayarda aniden ses çıkmamaya başladı tam format atıyordum ki bluetooth kulaklığımı bağladım bluetooth üzerinden ses aktarımı çalışıyor.Ama laptopun kendi hoparlörü veya kulaklığı jak üzerinden bağladığımda ses alamıyorum.Çözüm önerisi olan var mı?

• Sorunu çözebildiniz mi acaba? Benzer sorun Toshiba netbook'ta başımıza gelmişti, hoparlörlerin soketi yerinden çıkmıştı, 1 ay sonra üst kapağı söktüler ve soketi yerine taktırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Sorunu çözebildiniz mi acaba? Benzer sorun Toshiba netbook'ta başımıza gelmişti, hoparlörlerin soketi yerinden çıkmıştı, 1 ay sonra üst kapağı söktüler ve soketi yerine taktırlar.
    Hayır çözemedim bilgisayara format attım öyle düzeldi
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, üst kapağı sökmek zorunda kalmadınız en azından. Contayı yenilemek zorunda kalırdınız beni dinleseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zn_volkan

Geçmiş olsun, üst kapağı sökmek zorunda kalmadınız en azından. Contayı yenilemek zorunda kalırdınız beni dinleseydiniz.
    Donanımsal birşey olduğunu tahmin etmedim açıkçası.İhtimal verseydim de açmazdım içini ya da servise vermezdim böyle kullanırdım .. :)
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.