DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
9.008
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2 Mesaj
      10 Ekim 2008 01:36:27 Konu Sahibi
      slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

kaçma,onurunla yenil.
    • Yüzbaşı
      598 Mesaj
      10 Ekim 2008 01:51:40
      quote:

Orjinalden alıntı: auris80

slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

ses sistemin dijitalse coax kablo ile bağlayabilirsin değilse 3 lü jak ile bağlarsın sanırım doğru söyledim gerçi bu işi daha iyi bilenler yorumda bulunacaktır

www.haberakar.com
      Haberin Merkezi...
    • Yarbay
      7625 Mesaj
      10 Ekim 2008 02:03:03
      Öncelikle Foruma hoşgeldiniz.

PC ses kartları sesi güc olmadan verir ve bu sesi hoperlolardan çıkması için Amplifikatöre ihtiyac duyarlar.
      Anfisiz PC ses kartına direk hoperlo bağlayamazsınız üzgünüm.
      quote:

Orjinalden alıntı: auris80

• Er
      2 Mesaj
      10 Ekim 2008 17:00:32 Konu Sahibi
      teşekkürler arkadaşlar.

kaçma,onurunla yenil.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.