Şimdi Ara

Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize merhaba, Donanım haberi yıllarca bilip, bana yardımı dokunan bilgiler almama rağmen ilk kez kayıt oldum ve siz konunun ehli insanlara birşey danışmak ve öğrenmek istiyorum. Ses sistemleri ve bağlantıları hakkında çok az denecek kadar bilgiye sahibim. Elimde JVC markalı 17 Yıllık bi 5+1 ev sinema sistemi var. 2 sene kullanıldı ve receiwer arızalandı servislere götür et derken kayboldu gitti cihaz. Subwooferı ve 5 tane hoparlörü güzelce kutusuna koyup kaldırmıştım. Şimdi elime geçti tekrardan kutularından çıkardım ve kullanmak istiyorum. Kaç kişi amfisiz çalışmaz dedi kaç kişide üzerinde kendi amfisi var çalışır dedi derken bana bi arkadaşım 2 RCA 1 Aux girişli bir kablo aldırdı ve dene çalışacak dedi. Bu akşam denediğim SW çalıştı fakat hoparlörlerden hiç bir ses alamadım. Ayrıca hoparlör takma girişleri 4 adetti, benim ise Elimde 5 adet hoparlör bulunmakta. Ben 4 olsun bizim olsun yine de çalıştığını görmek isterim düşüncesiyle center olan hoparlörü bağlamadan çalıştırmaya çalıştım. (2 RCA 1 Aux ile telefondan çalıştırmaya çalıştım) Fakat tık ses yok.. Ben bu hoparlörleri nasıl çalıştırabilirim, çalışırlar mı, bu ses sistemi herhangi bir harici amfi almadan aktifleşir mi sizlere bunu sormak istiyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Gerekli görselleri yükleyeceğim. Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır? Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır? Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır? Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır? Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır? Aktif Subwoofer'ı receiwersız nasıl çalıştırabilirsiniz. Aktif Subwoofera nasıl hoparlör bağlanır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kimse cevap yazmayacak mı :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aktif subwoofer'ların içindeki amfi mono'dur ve sadece kendi sürücüsünü, yani içindeki woofer'ı besler.

Fotoğrafta görünen giriş-çıkışlar sadece filtraj amaçlıdır.

Bir aktif subwoofer'ı ancak uygun bir AV receiver ile kullanabilirsiniz.

• Bir üstte ki bilgi yeterli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.