Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.496
Cevap
142
Favori
63.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecenin 12'si olmasına rağmen ssd ve anakart ile ilgili sorularımı jet hızıyla yanıtladı gerçekten teşekkürler.
  • Eyvallah muratim sayende guzel bir monitore kavustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yardıma ihtiyacım var
    Gigabyte ga h97 d3h anakartımı nasıl güncellerim ?

Sapphire r9 280 ekran kartımı hdmi ile tv ye bağladığımda Windows açılıyor ancak bir kaç saniye sonra ekran kararıyor. Anakarttan hdmi ile bağladığımda problem olmuyor sebebi nedir *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi máwci -- 30 Kasım 2014; 13:12:16 >
  • bilgisayarımın tanımadıgı gamepadı murat beyin atmıs oldugu yontemleri izleyerekten tanıttım. kendısının bana cok yararı dokunmustur. kendısıne cok tesekkur edıyorum :)
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende murat beye teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
    Kardeşime monitör tavsiyesi arastirmalarim sonucu tanıştık bilgisi, ilgisi ve alakadarligi için minnettarligimi sunarım...

Hayatımızda bilgi, tecrübe ve her ne olursa olsun herşey paylaştıkça güzel dir ve değer kazanır murat bey bunu çok iyi bilenlerden bi kardeşimiz olduğunu kanıtlıyor...

herkese iyi forumlar. ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naksibend -- 6 Aralık 2014; 14:35:39 >
  • Çok kahrımı çekti çooooooooook... 100 kere sorular sordum,çok darladım,artık kızdırdım bile düşünün, ama yinede yardımcı olmakdan bıkmadı vazgeçmedi sağolsun.. hem monitörümü hem pc mi aldım su anda o pc den yazıyorum çok yardımcı oldu hem çok yararlı fikirler hem çok yararlı oem ve yazılım önerileri oldu.. yürekten teşekkür ediyorum murat kardeş..
  • amazondan alışveriş konusunda çok yardımcı oldu
    kendisine çok teşekkürler
  • Benide ekleyebilirsin hocam. Sayende iki arkadaş güzel bir HDD sahibi olduk.

• çok ilgili bir arkadaş. ilgi ve yardımın için teşekkür ederim...
  • Windows 7 format konusunda arkadaş bana yardımcı oldu çok teşekkürler.
  • Murat bey, yeni oyun pcsi toplama konusunda bana yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Çok teşekkür ederim.
  • Birkaç windows sorunumda yardımcı oldular , çok teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

1) Bilgisayar Parçaları ( Anakart , İşlemci , Ram , HDD , SSD , Kasa , Ekran Kartı , SoĞ?utma Sistemleri )
    2) İşletim Sistemleri ( Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Her türlü Yazılımsal Sorunlarda )

Kendisi bana bu 2 konuda yardımcı oldugu için Beni 2005 külüstüründen kurtarıp sıfır bir bilgisayar toplamıs oldugu için, sordugum ve sorucagım her türlü yorumda bana yardımcı oldugu ve olacagı için, çok ilgili ve detaylı bilgi vermekten kaçınmayıp hiç birşey bilmeyen bir şahısa sonuna kadar yardımcı oldugu için kendisine çok teşekkür ederim. Sağol varol kardeşim.
  • 32 bitten tekrar 64bite yükseltip USBden format atmayı gösterdiğin için teşekkürler

Ayrıcan GOPve eyüp yakın illaki görüşürüz :D

• Yaz beni de hocam
  • Formatta bulunduğu yardımdan sonra şimdide pc toplamada yardımcı oldu . Teşekkür ederim kendisine .

• Ben hayatımda böyle özveri ile destek görmedim.Windows 8.1 e geçişte ve stabilizasyon için özel olarak teamvieweredan bağlanıp uğraştı ellerine sağlık herşey gönlünce olsun.
  • Hocam benide ekle çok faydan dokundu bana. Herşey için tekrardan sağolsasın.
  • Selamlar yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim...Sayenizde mükemmel bir sistem topladım.Saygılar
  • yaşam koçu gibi teknoloji koçu var karşınızda teknolojiyle alakalı ne sorunuz varsa bu adama sorun

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.