Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kullanışlı olmaz, kol dayama yeri kırılır ise sandalye çöp olur ve illaki kırılcak bi süre sonra plastik sonuçta..

• Decofis melodi koltuk kullanıyorum, memnunum. Rahatlığı ve oturma alanı gayet iyi. Sunger biraz sert ama uzun omurlu olacagini dusunuyorum. Ufak bir minder koyuyorum altima iyi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kumaş oyuncu koltuğu arayışımın sonunda uygun fiyatlı bir şey bulamadım. ikea'nın saçma sapan nakliye ücreti yüzüne markus'un fiyatı yüksek geldi koçtaş'tan şu koltuğu aldım.

dün geldi kurulumunu yaptım minderi biraz sert geldi öyle fosur fosur değil sanırım dökme kalıp sünger var ayaklık demir kolçaklar yukarı aşağı ileri geri hareket ediyor sırt kısmında bel desteği var

almak isteyen olursa soruları cevaplayabilirim

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/jobb-ofis-sandalyesi_pdp_649235208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adeleks -- 5 Mayıs 2021; 2:29:18 >
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt

Bu fiyat bandındakilerin kolları hep plastik sanırım

• juve212 J kullanıcısına yanıt

plastik olsun sıkıntı yokta birkol dayama ile arka kısım birbiriyle bağlantılı olmasın .birbirine baglantılıysa problemlidir, uzun sürede yarı yolda bırakıcaktır illaki o yüzden ikea markus tipinie benzer birşey bak yada plastik sandalye devam :D

• randysotti R kullanıcısına yanıt

Burada konuşulan fiyatlar beni aşıyor:) kol dayamanın arkayla bağlantılı olmayan uygun fiyatlı modellere bakayım o zaman

• olivier_kahm O kullanıcısına yanıt
    Iyi midir hocam Burotime, adini duyduk ama hic kullanmadık biz, sizin genel tecrübeleriniz iyi miydi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • stornado S kullanıcısına yanıt

hocam pek sanmıyorum ama yine de sorayım, ürün geldi mi ?

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    Kumas bi koltuk ariyorum bende markusa niyetlendim kargo parasi yuzunden biraktim. daha sonra xprime kumas tip cikardi onda da bazi yerleri deri cok salak sacma bi durum :)

En kotu ihtimalhttps://www.hepsiburada.com/hamle-ofis-h-23-bilgisayar---makam-koltugu-p-HBV00000V7IUW?magaza=HerkeseMobilya 200-300 civari boyle birsey bulabilirsen al . Kilolu degilsen,hor kullanmazsan bi sure gotururur, yaz gelincede ustune ortu mortu koyar oyle kurtarirsin durumu .

700-800 e satilan fileli koltuklar bile saglam gelmiyor bana ayagimi uzatip yaslanmak istiyorum sadece, resimlerde bile kalitesiz gozukuyor hepsi bilemedim ...

• berkay1074 kullanıcısına yanıt

Kilolu değilim 65 kilo boyda 170 falan daha çok günlük mesai saatlerinde çalışırken kullanacağım. Araştırdıkça yeni özellikler öğreniyorum beşik mekanizma varmış mantıklı geldi hafif geriye yatırıp o şekilde çalışabilirim daha rahat olur yalnız bazılarında mekanizma sabitlenebiliyor bazılarında sabitlenmiyor sabitlenenler biraz daha pahalı onlara bakacağım sanırım. Öneri için teşekkürler linkteki ürün odada fazla yer kaplayacak kaba duracaktır.

• Dağılan ofislerdeki sandalyeleri satan yerler neleri bilgisi olan var mı? 2. el sitelerine bakınca genelde yine merdiven altı firmaların 0 ürünleri çıkıyor, şimdiye kadar sadece AtomOfis'i gördüm dediğim minvalde iş yapan.

Bir de Leixin markasını duyan var mı? markanın internette esamesi yok ama herman millera çok benzeyen bir modelini buldum.

https://www.atomofis.com/urun/leixin-ithal-yonetici-calisma-koltugu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazAfro -- 5 Mayıs 2021; 15:37:33 >

• Merhaba, rapidonun d227 modelini almıştım ama bel desteği hoşuma gitmedi o yüzden kullanmadan aynı gün iade ettim, şu an sandalyedeyim :)

Edit: rapidoyu neden beğenmedim onu da yazayım soru işareti kalmasın, bel desteğini file sağlıyor, arkadaki kauçuk destek geride kalıyor, aslında bir çok koltukta böyle ama ben rahat edemedim, onun dışında malzeme kalitesi oldukça iyiydi, minderi, tekerleği, amortisörü vs hiç bir sıkıntı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 5 Mayıs 2021; 21:57:47 >
  • 1 aydır koltuk arayışımı Seduna Thunder Pro alarak sonlandırdım. umarım memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 5 Mayıs 2021; 22:56:8 >
  • decofis ve seduna hakkında fikirleriniz nedir? ikea markus'un lumbar desteği biraz zayıf gibime geliyor. decofis atlantis ya da seduna Meadow Up-Pro düşünüyorum bir yandan fakat iki ürünün de garanti süresi sadece 24 ay. firmalar neden bu kadar güvensiz imaj çiziyor? ikea diğer yandan 10 sene garanti veriyor.

• Uzun uzun xDrive da dahil bütün oyuncu koltuklarını inceledim.

XPrime, xmax, xrance, zio, hawk, uzay ofis bunlar bildiğin merdiven altı firma gibiler. O kadar çok şikayet eden olmuş ki insan bunları okuyunca almaktan vazgeçiyor zaten.

Dxracer xDrive ve calitte ye göre daha kaliteli olarak gözüküyor ama aşırı pahalı...

xDrive ve calitte orta halli tercih edilebilir duruyor.

Listeye.

Cougar Armor Pro da ekliyorum.

COUGAR Armor Pro Black Oyuncu Koltuğu Fiyatları ve Özellikleri

Büyük ihtimal indirim kovalayıp bu ürünü almayı düşünüyorum. Yani süper ekonomimiz sayesinde belki de 900 TL vereceğimiz koltuklara 3000.4000 TL vermek zorunda kalıyoruz...

MSI MAG CH120X ve HP Omen citadel de baktığım koltuklar arasında ve çok kaliteli koltuklar ama 3500 4000 küsur olmuş şaka gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 7 Mayıs 2021; 12:53:58 >

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Hp nin çok güzelmiş bir anda alasım geldi. Ama çok para. Bu şekil de düşündüğüm zaman diyorum ki bu paraya sağlam bir ofis koltuğu alınmaz mı? Araştırdın mı hiç hocam?

• J.sins kullanıcısına yanıt

Ofis koltuklarında pek hoşuma giden olmadı malesef.

İlerde nakit durumum düzelirse 3 tane model belirledim onlardan birini almaya düşünüyorum.

Yeni modeller gelirse listeme onlarıda eklerim.

Cougar Armor Pro, S, titan hangisi denk gelirse.

MSI MAG CH120X ve HP Omen citadel bunlardan da hangisi denk gelirse.

Ayrıca ek olarak aerocool inceledim koltuklar güzel gözüksede Satış sonrası destekleri merdiven altı.. olumsuz yorumlarda baya fazla.Koltuğun çabuk yıprandığını söylüyorlar.

Türkiye'ye Secret lab ürünleri gelse hiç düşünmeden alırdım.Ama gelmiyor malesef. https://secretlab.co/collections/titan-series

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 7 Mayıs 2021; 20:48:51 >

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nasıl? Şu an indirm de.

https://www.incehesap.com/msi-mag-ch130-x-gaming-oyuncu-koltugu-fiyati-49579/

• MSI MAG CH130 X alınır mı 2700 tl

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.