Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
527
Favori
1.130.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpinalTap

550 liraya aşırı temiz 8 aylık JARVFJALLET buldum ve aldım. Popomun ağrısı uyuşukluğu geçti resmen. Tam bir kalite. Şahinden inip Ferrariye binmiş gibi oldum.
    merhaba, hafta sonu almayı düşünüyorum aynısından. Gördüğünüz eksik yanı var mı , popo ağrıtıyormu? Sırt oturuyo mu uzun kullanımda nasıl memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam çağlayan adliyesi'nin arkasında, bu ürünlerin 2. el ve uyguna satılan dükkanları var, cadde üzerinde sıralı. ben ordan aldım 2 tane 70 ve 100 liradan

atom ofis. google maps'ten bakabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Kargo ile gönderim yapıyolar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

Kargo ile gönderim yapıyolar mı?

Alıntıları Göster
    100 liralik koltuk, 100 liralik kargo ile gelir.
    arayıp sorun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C320B4D0

merhaba, hafta sonu almayı düşünüyorum aynısından. Gördüğünüz eksik yanı var mı , popo ağrıtıyormu? Sırt oturuyo mu uzun kullanımda nasıl memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    Bugün aldım, 5-6 saattir üzerinde oturuyorum. Gözlemlerim, süngeri çok rahat, hafif sert gibi ama uzun süre oturunca ağrıtmıyor. Arka filesi bele güzel şekil veriyor. Sünger olanlar gibi yumuşak değil ama bel sağlığı için sert yüzeyler daha iyi. Markus'un süngeri daha yumuşak. Kalite olarak çok sağlam hissi uyandırdı bende. Aşırı memnunum. İkinci el temiz bulursan kaçırma derim ama almadan önce görmek lazım. İkea'ya gidebiliyorsan teşhir olarak sergiliyorlar, orada oturup deneyebilirsin. Markus ile Jarvfjallet birbirine çok yakın ama Jarvfjallet daha bir güzel ve fonksiyonlu.

• Bayrampaşada gidip test etmiştim banada Jarv daha iyi geldi ama çok bilgi sahibi değildim açıkçası gittiğimde. Eve gelip araştırmaya girdiğimde memnun kalmayan neredeyse yok gibi koltuktan. Yabancı forumları ve youtube videolarınıda seyrettim. Sadece markusun minderi daha yumuşak ve biraz geniş olduğu söyleniyor. JArv modelinde gerilme hassasiyeti yok, onun yerine minder öne arkaya ayar yapılabiliyor. Hafta sonu test edip gidip alacağım kısmetse. Kolçaksız alacağım bu arada, kolumu masaya dayıyorum çünkü gerek kalmıyor. Ayrıca Jarv modelinde kolçak vida bağlantısı altta, bu nedenle çıkarıldığında kötü bir görüntü oluşturmuyor. Markusa göre bir avantajıda bu. Jarv modelinde bel desteği biraz yetersiz gelmişti bana sizde durum nedir? Daha olmadı bir minderle açık kapatılabilir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C320B4D0

Bayrampaşada gidip test etmiştim banada Jarv daha iyi geldi ama çok bilgi sahibi değildim açıkçası gittiğimde. Eve gelip araştırmaya girdiğimde memnun kalmayan neredeyse yok gibi koltuktan. Yabancı forumları ve youtube videolarınıda seyrettim. Sadece markusun minderi daha yumuşak ve biraz geniş olduğu söyleniyor. JArv modelinde gerilme hassasiyeti yok, onun yerine minder öne arkaya ayar yapılabiliyor. Hafta sonu test edip gidip alacağım kısmetse. Kolçaksız alacağım bu arada, kolumu masaya dayıyorum çünkü gerek kalmıyor. Ayrıca Jarv modelinde kolçak vida bağlantısı altta, bu nedenle çıkarıldığında kötü bir görüntü oluşturmuyor. Markusa göre bir avantajıda bu. Jarv modelinde bel desteği biraz yetersiz gelmişti bana sizde durum nedir? Daha olmadı bir minderle açık kapatılabilir sanırım.
    Benim boy 186 kilo 88, bel desteği aşağı yukarı ayarlanabiliyor. Çok yeterli geldi bana, ekstra yastık ya da minder koymama gerek kalmadı.

Aynen söylediğiniz gibi Markus biraz daha yumuşak hem süngeri hem sırt kısmı. Jarvfjallet biraz daha sert ama oldukça rahat. Tamamen size kalmış.

Kolçak ayrıyetten sonradan alabilirsiniz eğer ihtiyacınız yoksa almanıza gerek yok bağlantı kısmı alt tarafta.

• Ucuz bir koltuk arayan varsa şu koltuk iyiye benziyor. 425 lira.

• arkadaşlar max 400 liraya kadar sırt kısmı rahat olacak (zira çok sırt ağrısı çekiyorum bilgisayar kullanırken) çalışma koltuğu önerir misiniz? şu ikisinden birini alıp yanına bi de kaliteli sırt minderi almayı düşünüyorum
    https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/ofis-ev-buro-calisma-koltugu-bilgisayar-sandalyesi-P315051582
    https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/ofis-koltugumudur-koltuguev-calismabilgisayar-sandalyesi-P309183675

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Bu koltukta sırt desteği namına bir şey göremedim. Yarın bir gün arkadaki file esnediği anda o koltukta rahatlık adına bir şey kalmaz. Reklam için Youtuber tercih etmeleri de hiç birşeyi değiştirmiyor maalesef. Bu tarz koltukları daha ucuza bulabilirsiniz piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrdunya

Bu koltukta sırt desteği namına bir şey göremedim. Yarın bir gün arkadaki file esnediği anda o koltukta rahatlık adına bir şey kalmaz. Reklam için Youtuber tercih etmeleri de hiç birşeyi değiştirmiyor maalesef. Bu tarz koltukları daha ucuza bulabilirsiniz piyasada.
    Bu eleman reklam yapan Youtuberlardan değil. Zaten ürün n11'de bolca satmış ve yorumlar çok iyi. Fiyat olarakta bu özellikte rakibi yok. Tabi koltuk kalitesi uzun kullanımda ortaya çıkar, sırt esner mi bilemem.

• Yeni Nesil Oyuncu Koltugu hemen tıkla incele. Oyuncu Koltukları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

sanırım bu linkini attığınız koltuğu sipariş edip geçicem amahttps://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/ofis-ev-buro-calisma-koltugu-bilgisayar-sandalyesi-P315051582 bu ürünü alıp yanına visco bel yastığı alsam daha konforlu olur mu diye düşünüyorum sizin bi fikriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gunners49

sanırım bu linkini attığınız koltuğu sipariş edip geçicem amahttps://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/ofis-ev-buro-calisma-koltugu-bilgisayar-sandalyesi-P315051582 bu ürünü alıp yanına visco bel yastığı alsam daha konforlu olur mu diye düşünüyorum sizin bi fikriniz var mı ?
    Bu linki ben atmadım, resimlerine göre güzel bir koltuğa benziyor.

427 lira olan ürünü alıcam sanırım siz kullanıyor musunuz bu klc mobilyanın koltuğunu
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    İnceleme videosunu izledim bende düşünüyorum. Boy 1.82 kilo 95 sıkıntı yaşamam gibi.

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    bende bugun almayı düşünüyorum, sizdede son kullanıcı yorumu ne durum da aldınız mı koltuğu?
  • ben sipariş ettim hocam gelince deneyimlerimi yazarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum süper olur teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Ucuz bir koltuk arayan varsa şu koltuk iyiye benziyor. 425 lira.

Bende bu üründen almayı düşünüyorum ,sırt kısmı ayrı yatan ve baş desteği olan bu fiyat aralığındaki tüm ürünlere baktım neredeyse, kullanan arkadaşlar memnun mu? Dik vaziyette arkaya esneme yapıyor yorumu vardı gerçekten öylemi

• qesH Q kullanıcısına yanıt
    benimki bugün geldi esnemeden kastınız arkaya yaslanınca sabit kalmaması mı ? onu tam anlayamadım ama ben memnunum şimdilik

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.