Şimdi Ara

Bilgisayar Toplama Hizmeti | Gaming PC , Workstation , Render PC her türlü sistem hazırlanır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Bilgisayar Toplama Hizmeti | Gaming PC , Workstation , Render PC her türlü sistem hazırlanır.
    Herkese merhaba,

İstanbul Alibeyköy'de oturuyorum. Bilgisayar toplama hizmeti veriyorum. Sitelerden parça parça ürün satın alıp oluşturduğunuz sitemi toplamayı bilmiyor veya anlamıyorsanız hizmetim tam size göre. Bilgisayarınızı topluyor Windows'unu kurup driverlarınızı ve gerekli programları yüklüyorum testlerini yapıyor ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyorum. Alınan ürünlerin toplam fiyatının %5'ini ödeme olarak alıyorum. (Tabi bu %5 bile dahil olsa diğer yerlerden satın alsanız yine daha uyguna gelecektir. Ben tek tek tüm parçaları nerden ucuza alabiliriz , hangi parçaları kullanırsak en iyi performansı elde ederiz diye detaylı bir şekilde inceliyorum. Yani benden alacağınız sistem paranızın alabileceği en iyi sistem olacak bu konuda kendime çok güveniyorum.) Yani hizmet bedelim minimum 150 TL maximum ise alınan ürünlerin %5 fiyatı kadardır.

İyi günler dilerim.

Mehmet Burak Güngör
    534 321 15 44
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Eyüp Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaba

Başarılar
    Teşekkür ederim hocam sağolun.
  • Allah bol kazanç versin ama ilanı her gün güncellemek biraz sürekli forumu takip edenler için rahatsız edici olabilir . 3 günde bir güncellense burada kafi. Letgo ve sahibindene açın letgoyu 2 günde bir yeniden açın filan. Kolay gelsin.

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Forum kuralları gereği 24 saatte 1 güncelleme hakkımız var yani bu durum normal.
  • 50'ye topluyorum :) Yer Beylikdüzü :)) Şaka bir yana bol kazançlar

Edit: Toplama için bana Pm atmayın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH.COM -- 8 Şubat 2019; 0:11:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim yıllardır yapıp ta para alamadığım ama milletin para kazandığını sandığı şey. Helal olsun kardeşim. Oyunda yükle oyun başı para da alırsın. Kolay gelsin

• cesiaga kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Millet letgo'da köpek gezdiriyor hizmet olarak siz de pc topluyorsunuz gayet normal olumsuz yorumlara kulak asmayın.
  • Fiyat sanki biraz abartılı olmuş ben kafemde 20TL kasayı topluyorum formatta atılacaksa deneme sürümü atıp 50TL teslim ediyorum. Siz birde sanki çok birşey yapıyormuş gibi adamın aldığı PC fiyatının komisyonu ile yapıyorsunuz bu baya bir absürt olmuş kimin ne topladığı ne kadar harcadığı bizi ilgilendirmez bence 10000 TL PC alan adam 500TL vericek neden sende para var o kadar topladık gibimi bence olmamış fırsatçılık var resmen.

• Ücretsiz yapılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.