Şimdi Ara

Bİlgisayar topladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayar topladım resimler altta iyimidir bu bilgisayar
    https://store.donanimhaber.com/d9/a5/55/d9a55548c3158a17ead28eb7ea9b4bbc.png
    https://store.donanimhaber.com/33/6b/d7/336bd76ca8484af582439f90ec9562ea.png

Bazı forumlardan yardım aldım oyun için topluyorum iş görürmü tavsiyeleriniz nelerdir
     Bİlgisayar topladım Bİlgisayar topladım

• Flood olucakta yardım eder misiniz özür diliyorum
  • Gayet guzel kardesim. Gonul rahatligi ile alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşey güzel fakat kasayı en azından Psu lu Carbide 200R olarak alabilirsin.Aşağı yukarı aynı paraya gelir.

Carbide 300WR + VS 600-650W PSU da (80+ tavsiye ederdim fakat kendi seçtiği,n kasayı fiyat olarak çok aşar) ekleyerek estetik,kalite,güvenlik seviyesi daha yukarlarda bir sisteme sahip olabilirsin.
  • Güncel oyunları hıghda açar mı eğer iyi perfonmans veriyorsa alıcam
  • High in altina dusmezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu sistemi topladımda bunların uyumlu olmama ihtimali var mı yoksa hepsi uyumlumu
  • Öncelikle hayırlı olsun bence ekranı biraz daha araştırabilirsin bana kalırsa.
    Anladığım kadarı ile oyun için topluyorsun ve iyi performans istiyorsun bu durumda bence philips'in ekranlarından şaşma.
  • Evet mainboard işlemci arası uyum başarılı keza gpu mainboard da öyle geriye ram ler kalmakta ki onlarda uyumlu
  • GIGABYTE
    970A-UD3P AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart
    240 TL

AMD
    FX X8 8320 SOKET AM3+ 3.5GHZ 16MB CACHE 32NM İŞLEMCI
    392 TL

GSKILL
    8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866 MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
    253 TL

SEAGATE
    3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
    150 TL

ZALMAN
    Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
    130 TL

CORSAIR
    VS SERİSİ 650W GÜÇ KAYNAĞI
    193 TL

SAPPHIRE
    R9 280 DUAL-X OC GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran
    628 TL

AOC
    23" E2370Sd GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    352 TL

Toplam : 2334 TL

Hayırlı olsun, bir sıkıntın olursa çekinmeden sorabilirsin.
  • Abiler parçalar uyumlu yani sorun yok o zaman ben bilgisayar konusunda biraz problemliyim yani anlamamda toplama alınca windows korsanmı ne oluyormuş bunun problemi çok olur mu birde bu parçaların bilgisayarın garantisi varmıdır yoksa toplama aldığım için yokmudur birde ben vatanbilgisayara yaptırdıktan sonra evime alıcam kasayı monitörü direk fişe taksam çalışırmı yoksa bir şey yüklememiz falan gerekiyormu şimdi aklıma takıldıda parçalar arası denge önemliymiş o denge olmuşmu birde soğutucal diyorlar almazsam bilgisayar çok donarmı yada kasma olur mu almazsam bir şey kaybeder miyim pc alma amacım oyun oynamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devin Booker -- 27 Ağustos 2014; 2:19:55 >
  • Sistem çok güzel dostum. O kasanın psu'su 12v kanalından 550w gibi bir miktar veriyor, r9 280'i rahatlıkla kaldırır, oc bile yaparsın. Hayırlı olsun değiştirmeden satın al
  • Umarım çıkmaz problem garantisi falan ondan korkuyorum bozulursa falan diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.