Şimdi Ara

Bilgisayar şifremi unuttum.(Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
83.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geziye gitmiştim ve geziden geldiğimde bilgisayar şifreğimi unuttuğumu gördüm. Bu yüzden bana yardımcı olabilecek var mı?Çok acil!!!(windows 7)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih09 -- 20 Haziran 2013; 9:49:45 >

• Cd den başka çaren yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cd? açıklarmısınız boot falan mı
  • Bilgisayarını güvenli kipte başlatmayı deneyebilrsin, güvenli kipte şifre istememesi lazım sonra denetim masasından kullanıcılar menüsüne girip oluşturduğun şifreni kaldırmayı deneyebilirsin...buda olmzsa eğer format kaçınılmaz bence.
  • İnternetten trinity rescue kit indir ( sitesinden ücretsiz ) ve videolarını izle.Iso dosyasını cd ya da usb yabp ve boot ekranında şifreni sıfırla.-E yıldır kullnırım.Sorunsuzdur....n güvenli ve kolay yontem bu
  • şu videoyu izle sorunun çözümü basit olarak buhttp://www.teknoseyir.com/50428/unuttugunuz-windows-sifrenizi-sifirlayin/

• quote:

Orijinalden alıntı: anilaras

şu videoyu izle sorunun çözümü basit olarak buhttp://www.teknoseyir.com/50428/unuttugunuz-windows-sifrenizi-sifirlayin/

Böyle çakma program görmedim.Resmen trinitinin kopyası.( ama 1 yıl önceki sürümünün )
    Sonuçta amaç aynı.
    Ben trinityi yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum.Hiç sorun cekmedim. Tabi o zamanlar zordu.komut üzerine komut giriyordun.Şimdi tek tuş.Listeden sec ve enter de...
    Neyse. tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

quote:

şu videoyu izle sorunun çözümü basit olarak buhttp://www.teknoseyir.com/50428/unuttugunuz-windows-sifrenizi-sifirlayin/

Böyle çakma program görmedim.Resmen trinitinin kopyası.( ama 1 yıl önceki sürümünün )
    Sonuçta amaç aynı.
    Ben trinityi yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum.Hiç sorun cekmedim. Tabi o zamanlar zordu.komut üzerine komut giriyordun.Şimdi tek tuş.Listeden sec ve enter de...
    Neyse. tercih sizin.

kafanmı iyi senin çakma falan neyden bahsediyorsun bu açık kaynaklı bir proje.senin mantığına göre linux dağıtımlarıda windowsun çakması ayrıca neye dayanarak bunu söyleyebiliyorsun.

• bilgisayarı güvenli modda aç ve bilgisayarın şifresini kaldır
  • güvenli modda açıcan kardeşim. tabi orayada şifre koymadıysan.
  • quote:

quote:

quote:

Sonuçta amaç aynı.
    Neyse. tercih sizin.

kafanmı iyi senin çakma falan neyden bahsediyorsun bu açık kaynaklı bir proje.senin mantığına göre linux dağıtımlarıda windowsun çakması ayrıca neye dayanarak bunu söyleyebiliyorsun.

Kardeş sen trinity kullandın mı hiç...
    Bi kullan ondan sonra soyle.
    10 yıldır kullandığım program.
    Verdiğin linkteki program trinitynin kopyası resmen.
    Ben bundan bahsettim
    Yazarı senmisin.
    Neden bole alındın anlamadm.

Al sana resimler mesela...
    Trinity

Seninki

Yok 1 e bas, yok user sec,trinitinin 1 yıl önceki sürümündeki adımlarla çalışıyor.
    Yeni sürümünde menülerde hareket edion.
    Komut yazmıyon.

Yok açık kaynak mış ta bilmem ne de.
    Acık kaynak adı altında coppy yapmışlar resmen yani.
    Bırak menüyü yazı karakterine,virgülüne kadar aynı.
    1 yıl önceki sürümünden trinity yazısını silmişler.yeni program adı altında vermiler piyasaya.

Trinity bi farkederse açıkta lar yani.
    Emege saygı yani...
    Resime bak ve 7 farkı tanıtımı yapılan siteye gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 30 Mayıs 2013; 22:29:52 >

• Her işlemcide olur mu bilmiyorum ama benim makine toshiba satellite l750 açılışta f12 ye birkaç kez basıyorum ekrana sistem hatası kurtarma geliyor sonra tamam deyince bu sefer makinenin ne kadar eskiye döndürülüceğini soruyor. şifreyi değiştirmeden önceki zamana alırsan şifresiz girebilirsin.ama unutma içindeki son yüklediğin herşey o tarihe gidecek
  • izmirdeysen eğer 50 tl ye hallederim sana şifre olayını
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuçta amaç aynı.
    Neyse. tercih sizin.

Kardeş sen trinity kullandın mı hiç...
    Bi kullan ondan sonra soyle.
    10 yıldır kullandığım program.
    Verdiğin linkteki program trinitynin kopyası resmen.
    Ben bundan bahsettim
    Yazarı senmisin.
    Neden bole alındın anlamadm.

Al sana resimler mesela...
    Trinity

Seninki

Yok 1 e bas, yok user sec,trinitinin 1 yıl önceki sürümündeki adımlarla çalışıyor.
    Yeni sürümünde menülerde hareket edion.
    Komut yazmıyon.

Yok açık kaynak mış ta bilmem ne de.
    Acık kaynak adı altında coppy yapmışlar resmen yani.
    Bırak menüyü yazı karakterine,virgülüne kadar aynı.
    1 yıl önceki sürümünden trinity yazısını silmişler.yeni program adı altında vermiler piyasaya.

Trinity bi farkederse açıkta lar yani.
    Emege saygı yani...
    Resime bak ve 7 farkı tanıtımı yapılan siteye gönder.

bu programın yayınlanma tarihi 2011-05-11 trinity nin önceki sürümünün tarihi 2012 ye denk geliyor söylediğine göre.

• en iyisi en kralı en babası wondershare live boot dur boşuna tartışmayın. sadece fareyi 3 kere tıklayacan 1.tık menü girişi 2.tık kırılacak kullanıcı, 3tık okeylemek
  • hocam bırak şimdi kız arkadaşının bilgisayarını karıştıracam şifresini bilmiyorum diyosun :)
  • Arkadaşlar hepiniz sağolun ama en bir sürü yol denedim ve hiçbiri olmadı. Bende direk format attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih09

Arkadaşlar hepiniz sağolun ama en bir sürü yol denedim ve hiçbiri olmadı. Bende direk format attım.

Keşke Bana Danışsaydın TW ile halledebilirdim ?
  • Konu amacindan sapmis. guvenli kipte baslat kardesim

• Onu denedim olmamıştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.