Şimdi Ara

BİLGİSAYAR PARÇAM ÇALINDI YARDIM EDİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
13.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: MichaelMyers

quote:

Yaşınız ufak sanırım ondan hakkınızı arayamıyorsunuz.

1.6 ghz pentium olan işlemcilere baktım karşıma intel core 2 duo 1.6 ve intel pentium 4 1.6 ghz çıktı, tabi ikisininde soketi lga 775 değil, tam işlemci modelini yazsaydınız fikir verebilirdim ama tahminimce sizin kasanın içini komple almışlar, internet cafe sonuçta sürüsüne bereket pert makina vardır birinin içini almışlardır sizin kasaya koymuşlardır, bu tip çakallar güzellikten anlamaz şöyle 5 kişi basacaksınızki akılları başlarına gelsin.

küçük sayılmam ama büyükte sayılmam 16 yaşındayım

gelen işlemci intel pentium 4 1.6 ghz

komple anakartı almıslar sanırım

Onlarla baş etmek için küçüksün.

Seni baya baya dolandırmışlar, bence odana git bi bak belki kasayıda vermemiş olabilirler

quad la pentium anakartı uyumlu değil değil mi

• Babam sagolsun benimde kasanin icindeki bazi parcalar calinmisti Allaha havale ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Babam sagolsun benimde kasanin icindeki bazi parcalar calinmisti Allaha havale ediyorum

sızınkı nasıl olmustu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yaşınız ufak sanırım ondan hakkınızı arayamıyorsunuz.

1.6 ghz pentium olan işlemcilere baktım karşıma intel core 2 duo 1.6 ve intel pentium 4 1.6 ghz çıktı, tabi ikisininde soketi lga 775 değil, tam işlemci modelini yazsaydınız fikir verebilirdim ama tahminimce sizin kasanın içini komple almışlar, internet cafe sonuçta sürüsüne bereket pert makina vardır birinin içini almışlardır sizin kasaya koymuşlardır, bu tip çakallar güzellikten anlamaz şöyle 5 kişi basacaksınızki akılları başlarına gelsin.

küçük sayılmam ama büyükte sayılmam 16 yaşındayım

gelen işlemci intel pentium 4 1.6 ghz

komple anakartı almıslar sanırım

Onlarla baş etmek için küçüksün.

Seni baya baya dolandırmışlar, bence odana git bi bak belki kasayıda vermemiş olabilirler

quad la pentium anakartı uyumlu değil değil mi

Alakası bile yok.

quad soketi lga 775, pentium 4 ün dededen kalma pga 478 falan. Senin işlemcin 150 tl sana taktığı işlemci 10 lira, anakartın falanda gitmiş, pentium 4 soketli anakartın muhtemelen ram slotlarıda ddr 1 falandır ramleride kaybetmişsindir, dikkatli bak bakalım o anakartta sata girişi bile olmayabilir ide giriş varsa diskide ide disk takmışlardır bildiğin sana 60-70 liralık makinayı vermişler, zırt pırt kitlenir takılır çatlar o bilgisayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 16 Haziran 2013; 23:58:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Babam sagolsun benimde kasanin icindeki bazi parcalar calinmisti Allaha havale ediyorum

sızınkı nasıl olmustu

Ben memleketteyken babam goturmus artik nere goturduyse merdiven alti bi yer herhalde . Memleketten geldim kasanin icine bi baktim bazi parcalar degistirilmis . Hakkimida arayamadim tabi babamin hatasi ve ustunden nerdeyse 1 ay gecmisti

• artik bi sey yapamazsin yapsan orda yapardin bi bardak su ic

• Anakartın da çalınmış maalesef.
  • Geçmiş olsun kamera yoktur ama sana tavsiye

Polise haber ver
    Bir pc daha bul boz onu oraya tekrar götür ( farklı kişi götürsün )
    Eğer onuda çalarlarsa/ değiştirirlerse polis ile birlikte suç üstü yapın…

• Arkadaş internet kafeye bilgisayar tamir için götürülür mü ya 2013 yılındayız.
  • quote:

Arkadaşlar bundan 1 hafta önce bilgisayarım bozuldu ve babamın dukkanın yanındakı ınternet kafeye götürdüm. Çünkü kendim yapamadım format atınca da mavi ekran çıkıyordu. Meğersem içindeki parça yanmış. Bilgisayarım intel core 2 quad 2.40 ghz işlemciye sahipti bugun bılgısayarı aldım bi baktım intel pentium 1.60 ghz' e düşmüş. Yani adamlar ekran kartını değiştirceklerine içindeki işlemciyide çalmışlar. Geri götürdüm böyle böyle diye hiza ettim adamlar bağırdı çağırdı biz hırsız değiliz diye falan bende eve geldim. Şimdi ne yapmam gerek arkadaşlar parça çalınmış ve adamlar kabul etmiyor. Savcılık falan demeyin onunla uğraşamam hem çok uzun sürüyo bu işler. Başka ne yapabilirim yardımcı olun lütfen deli olucam

yanına alıcan iki tane siyah dayılardan
    paşa paşa üst modelini bile verir

• okuyunca ben sinirden deli oldum ya . iki saattir sövüyorum , yav ne demek hem alıp bir de azarlıyorlar seni ; aynısı bana olsa gidip silah çekerim , hem parçaı çalıp birde bana fırça çekecekler ha ...

edit: sinirden yazmayı unutmuşum , adam topla babanı filan al yanına git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalım -- 17 Haziran 2013; 0:59:07 >
  • vay şerefsizler ya hangi şehirdesin yardımcı olabiliriz belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Hocam adam toplayamiyorsaniz gece gidin, kimse olmaz gece sokakta. Alin tasi elinize tum camlari indirin. İcerde kesinlikle kamera yoktur ama bir tane maske veya posu takarsaniz mis gibi olur. İceride girin monitorleri soyle yere savurun. 2 dakikada her seyi halleder cikar gidersiniz ne polis sizi bulur ne de baska biri. Boyle emek hirsizlarina yapilacak tek sey bu. Sonra eve gelin soyle bir rahat rahat oturun ne islemci umrunuzda olur ne de baska birsey.

Konudaki en mantıklı öneri bu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 17 Haziran 2013; 1:03:52 >
  • Direk savcılığa git, anakart ve işlemci üzerinde değiştirirken parmak izi bırakmış olabilirler.
  • Bu kadar ezik misin, ben olsam orayı dağıtır yine alırdım işlemcimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Undercover Man

quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Hocam adam toplayamiyorsaniz gece gidin, kimse olmaz gece sokakta. Alin tasi elinize tum camlari indirin. İcerde kesinlikle kamera yoktur ama bir tane maske veya posu takarsaniz mis gibi olur. İceride girin monitorleri soyle yere savurun. 2 dakikada her seyi halleder cikar gidersiniz ne polis sizi bulur ne de baska biri. Boyle emek hirsizlarina yapilacak tek sey bu. Sonra eve gelin soyle bir rahat rahat oturun ne islemci umrunuzda olur ne de baska birsey.

Konudaki ne mantıklı öneri bu bence.

Saçmalamayın ya bir tane kanı bozuk adam için 16 yaşındaki çocuğun sicilini mi bozduracaksınız, mantıklı konuşun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Direk savcılığa git, anakart ve işlemci üzerinde değiştirirken parmak izi bırakmış olabilirler.

+yanyatmissekiz
    Ben de cok yakinim bir bilgisayarci disinda baska bir yere gitmem. Bir ara Tv kartim calinmisti.

• zamanında iyi ki vestel bayisinden toplattırmışım çalma gibi bi ihtimalleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Anakartın da çalınmış maalesef.

anakart lga775, c2q da p4 de destekler nasıl donanımcısın sen
  • Ancak şöyle yapabilirsin,iki büyüğün ile adamların dükkanına git.İşlemcinin modelini,anakartının modelini vb. söyle ve teknik servis bölümüne geçip,araştırın.Adam büyük ihtimal yeni bir kasaya sistemini monte etmiş ve satışa çıkarmıştır.İzin vermez ise güç kullanın.Esnaf milleti alttan alırsan,üzerine binerler.

Veya bir arkadaşını gönder,4 çekirdekli bir bilgisayar istiyorum.Elinizde neler var ? Şeklinde adamı sorgulat.Aklıma başka bir yol gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.