Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, fiyatlarımız ortadadır herhangi bir bindirme söz konusu değildir aksine kampanyamızdaki ürünlerden eğer bizden daha ucuz olan varsa bildirmenizi istiyoruz ki fiyat düşüp size en iyi fiyatı sunabilelim, başlıktaki cevapları incelerseniz bunu görebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Yahu şu cümle de çok yaman bir cümle .

quote:

eğer bizden daha ucuz olan varsa bildirmenizi istiyoruz ki fiyat düşüp size en iyi fiyatı sunabilelim

Gerçekten en uyguna satma gibi bir isteğiniz varsa bunu sizden alışveriş insanlar mı sağlamak zorunda , internetiniz mi yok ? açıp bakın ne nerde ne kadar satılıyor ona göre fiyatınızı belirleyin . Bu dediğiniz , insanlar ayılana kadar istediğimiz fiyat , sonrasında belki müşterinin dediği fiyat . Bu yol , yol değil aklınızda olsun . Ticaret böyle bir şey değil .

Elbette en uyguna satmak da misyonunuz olmayabilir , buna da saygı duyulur . Biz hizmetimizle fiyatlarımızın hakkını veririz demek de bir duruş . Ama en uyguna satmak görevimiz de falan da filan da diye kıvırmamak lazım lafı

• Kart bilgilerini eksiksiz giriniz şeklinde hata veriyo tam girmeme rağmen. 3 saattir bir ürünü almaya çalışıyorum.
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    Markalar arasında orta seviye soğutma farkları ama minimum düzeyde performans farkı vardır kötü bir seçim yapmamışsınız fakat rx 570 iyi bir kart değil ortalama ve alt segment bir kart. Yeni çıkan oyunları 30-60 fps arası ultra ayarlarda oynarsınız.
  • AOC 24G2U siparişi verdik, umarım hızlıca kargolanır, itopya bu konuda çok vukatli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

AOC 24G2U siparişi verdik, umarım hızlıca kargolanır, itopya bu konuda çok vukatli.
    tam olarak ne zaman sipariş verdin hocam
  • Ben siteye giremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Spec Delta'nın PSU'suz fiyatı çok mantıksız değil mi? 400 Lira falan olması lazım. İncehesap Dolar daha yüksekken 300 Lira civarına kadar indirmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recon0732 kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim , çok FPS beklentisi olan biri değilim ve en fazla rx580 alabilirdim ama çok büyük farklar olacağını pek düşünmüyorum açıkçası ve sistem için bütçem kısıtlı maalesef.
    Sizden bir şey rica edecem, bana şöyle hem oyun oynayacağım hemde dizi film falan izleyeceğim bir monitör önerirmisiniz.
    1000tl yi geçmesin mümkünse.

• itopya.com kullanıcısına yanıt
    Hocam bence Spec Delta RGB fiyatı düşmeli. İncehesap zamanında 300 TL bandına kadar düşürmüştü. Psu'lu versiyonla aralarında 30 TL fark var. Bence en kötü 420 400 bandına çekilebilir. Bu arada bu kasa çok hoşuma gitti RTX 2070 SUPER Windforce bu kasaya sığar mı acaba?

• Bu altyapıyla çok deli indirimler yapılsa black friday bitişinde site anca açılır. Hoş şu anki tabloda da ona doğru gidiyoruz :) Efsane değil kestane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba, fiyatlarımız ortadadır herhangi bir bindirme söz konusu değildir aksine kampanyamızdaki ürünlerden eğer bizden daha ucuz olan varsa bildirmenizi istiyoruz ki fiyat düşüp size en iyi fiyatı sunabilelim, başlıktaki cevapları incelerseniz bunu görebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam fiyat tamamda ürün alamıyoruz ki . 2 saattir uğraşıyoruz sitede ürünün son 3 dk sı kaldı. Alamadan bitti kapmanya

• ya şu kargo fiyatı nedir abi? 30 liralık ürün alalım diyoruz 9 lira kargo. insanın hevesi kalmıyor yeminle :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezzalunax

tam olarak ne zaman sipariş verdin hocam

Alıntıları Göster
    23:24'de hocam
  • Ravalond kullanıcısına yanıt
    Ürünleri alsan da ödeme yapıyorsun hesabından kesiyor parayı bi bakmışsın site hata vermiş sipariş oluşmamış ama para gitmiş özelden yazarsın adamlara verdikleri cevap sipariş oluşmamış geri iade olabilir ee bunda benim hatam var mı sizin beceriksizliğiniz yüzünden alamıyorum altyapı denen bişey yok yarın para iade gelse nolcak aynı RAM ile klavyeyi aynı fiyata bulabilecek misin içim yanıyor kaldım bunların eline diye

• quote:

Orijinalden alıntı: perseyuz

Ürünleri alsan da ödeme yapıyorsun hesabından kesiyor parayı bi bakmışsın site hata vermiş sipariş oluşmamış ama para gitmiş özelden yazarsın adamlara verdikleri cevap sipariş oluşmamış geri iade olabilir ee bunda benim hatam var mı sizin beceriksizliğiniz yüzünden alamıyorum altyapı denen bişey yok yarın para iade gelse nolcak aynı RAM ile klavyeyi aynı fiyata bulabilecek misin içim yanıyor kaldım bunların eline diye
    OOOOOO o zaman hiç zorlamayalım hocam . En sinir olduğum şeydir benim hepte başıma gelir. Şu para iadelerini beklemekten yıldım resmen.
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    Rekabetçi oyunlarda çok bir beklentiniz yoksa yüksek inçli orta hz ve ms değerine sahip ıps monitörler tercih edebilirsiniz. Marka önemli değil bu ihtiyaç içinde şu an itopyada indirimde olan AOC g2 ile devam eden monitörü alabilirsiniz 27 inçlik modelini, siteye giremediğimden bakamadım içeriye ama itopyayı tercih etmenizi önermem çok bir fiyat farkı yok ise.

edit: ya kusura bakmayın aklım 24 inç modeline gitti o fiyatta maalesef çok yok benim bildiğim genelde 1000 tl ve üstü monitörlerle ilgileniyorum ama dediğim özelliklerle araştırma yaparsanız bulursunuz, samsung önceliğiniz olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recon0732 -- 22 Kasım 2019; 1:5:51 >
  • GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    Acer KG241QPbiip'i diyorsan TN panel o. Geçen günlerde yaklaşık 900-1000₺'ye IPS panelli yine 144hz vs. Acer VG240YPbiip satılmıştı.
  • site yaklaşık 21:30 dan beri çalışmıyor bunun tek bi açıklaması varbence oda reklam
  • 'siteye giremiyorsun ama konu başlığını efsane yapayım. bak bu çok güzel olur'
  • veee bi monitör alıcakdım oda eski fiyatına döndü bravo iyi tık kastınız
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.