Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar geç dönüş için kusura bakmayın lütfen. 22 nisan günü verdiğim montajlı hazır sistemim dün elime ulaştı. şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım. kutular vs. de geldi ve görünüşe göre garanti belgesi dahil vida gibi ıvır zıvırlar bile içinde. ups kargoyu aldığının ertesi günü elime ulaştırdı. ürünü iade etmediğime mutluyum yoksa büyük ihtimalle 3 hafta falan iade beklerdim. nihayet elime ulaşmış olması o kadar olumsuz yorumu vs. göze aldığımızda rahatlatıcı en azından.
  • Jdivision J kullanıcısına yanıt
    Hocam her zaman çalışmıyor yazılım. Bazen ledler anlık kapanıyor anlıyorum ki yazılım gidip geliyor Oyuna girince mod değiştirme olayı çok güzel ama o da stabil değil bazen modlar değişmiyor falan. Bu markaya yakışmayan bir olay İnşallah düzelir yakın zamanda
  • arkadaşlar 7bin tlye kadar monitör+klavye+mouse oyun sistemi tavsiyesi var mı
  • KrmTrn kullanıcısına yanıt
    Faturamı oyun@itopya.com'a 27 nisanda gönderdim bana da geri dönüş yapılmadı hala.

Edit: Kod gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messout -- 13 Mayıs 2020; 17:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: messout

Faturamı oyun@itopya.com'a 27 nisanda gönderdim bana da geri dönüş yapılmadı hala.

Edit: Kod gönderildi.
    Aradım sordum 10 gün sonra gönderiliyor dedi.Eğer göndermezlerse şikayet vara konu aç o zaman geri arıyorlar hemen, bir arkadaşım öyle yapmış. :)
  • AW768 alan arkadaşlara bir sorum olacak. Alienware Commander'dan klavye için arayüzler (theme) oluşturuyorum burada bir sorun yok. Ama ilk başta FN+F3 ile farklı modlar çalışıyorken şuan en son seçtiğim theme harici bir şey olmuyor. Daha önce hazırladığım temalar arasında ya da efektler arasında hızlı geçiş yapabileceğim bir yol var mı? FN+F3'e sanırım 3 hızlı profil eklenebiliyor ama ben ne yaptıysam olmadı. zaten kullanan herkes te arayüzün sorunlu olduğunu görmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metulen -- 13 Mayıs 2020; 19:41:11 >
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Beni 4-5 saat uğraştıran sorun tam olarak buydu. Üç profil kaydedilebiliyor klavyenin üstüne ve bu 3 profil de aynı profile dönüşüyor. Her bir farklı tema profilinin içine 3 farklı renk efekti, 3 farklı makro ayarı kaydediliyor. Default profildeyiz diyelim; bir renk ve makro ayarı seçip kaydettik. İkinciyi kaydettik. Üçüncüyü kaydettik. Hepsini daha sonra klavyenin kendi hafızasına kaydettik. Bu şekilde fn f3 ile değiştirebileceğimiz 3 farklı tema oldu. Eğer her bir fn f3 hafıza slotu için ayrı ayrı kaydettikten sonra en son cihaz hafızasına kaydetmezsek bu sorun oluyor. 3ü de aynı temaya dönüyor. Ve ayarları cihaza kaydet dersek yazılımdan ve problemlerinden de kurtulmuş oluyoruz. ve sorun şu ki her seferinde bizi yazılım dinlemiyor. Olana kadar izleyeceğimiz yol bu. Farklı tema profilleri oluşturunca da iyice kafası karışıyor. O yüzden tüm bu işlemleri default profilde yapmak en iyisi. 3 dakikalık işi uzatan ve defalarca aynı komutları ayarlamamıza neden olan süreç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdivision -- 14 Mayıs 2020; 14:21:52 >

• Jdivision J kullanıcısına yanıt
    Aslında temel olarak bende bu şekilde yapıyordum ama o kendi kafasına göre takılıyordu :) belki atladığım bir şey vardır. sizin dediklerinizi adım adım tekrar uygulayacağım ilk fırsatta. teşekkürler cevabınız için
  • İtopya'nın hazır sistemlerindeki ekran kartlarının hemen hemen hepsinde Asus Tuf serisi var.

Asus serisinin en kötü serisi değil miydi ya Tuf ekran kartları adeta bir soba olan kartlar?
  • Bilgisayar toplamak istiyorum yaşım gereği oyun piyasasından ve teknolojilerininden uzak kaldım bayadır. En son bilgisayarda Max Payne 2 oynuyordum öyle söyleyeyim. Şimdi telefondan ara ara pub g oynuyorum. Bilgisayar toplama yada hazır bilgisayar kurmayı düşünüyorum evin bir köşesine. 4500 TL bütçe ile ne tür tavsiyelerde bulunursunuz.

• limoni0106 L kullanıcısına yanıt
    Şimdi size 4500 tl ye sistem önerecek arkadaşlar ama bu sistem siz okuduğunuzda 6000 tl olmuş olacak :). Ben şahsen birkaç hafta önce 4999 tlye sistem önerisi videosundaki sistemi 6500 e zar zor alabildim :)

• Bu hazır kasalar normale göre daha mı indirimli oluyor ona göre şu 11 binlik kasayı alıp. İşlemci ekran kartı ve rami değiştirip alıcam ne dersiniz mantıklı mı kendim yapmam mı iyi

• Steelseries arctis 3 2019 edition sınırlı sayı ve süre dşye 550 tl den 480 tl ye inmiş diye sipariş verdim.Bugün bir bakıyorum sürede stokta artmış.Bi yorumları okim dedim sürekli böle mi oluyor diye.Birde ne görim tam 1 ay önce "350 TL için çok iyi kulaklık " yorumu yazılmış.Abi şaka felan mı?1 ayda 350 tl den 550 ye çıkarıp 480 e indirim diye milleti kandırmak nasıl bi iş ahlakı? Şimdi iptal edip itopyadan daha alışveriş yapmayacağım.Ayıptır mu milletten para yiyosunuz.

• limoni0106 L kullanıcısına yanıt
    Cihaz.tv de videolar var bütçeye göre YouTube kanalı. ben ordan baktım birkaç parçayı değişip aldım.

• 2.000 TL'ye kadar thunderbolt 3 bağlantılı gpu box - harici ekran kartı kutusu arıyorum.

Yurtdışı alamıyorum çünkü fatura gerekiyor alacağım üründe.
  • zezezade Z kullanıcısına yanıt
    o seri güncellendi ama itopya eski seri mi koyuyor yoksa yenisini mi takıyor soru işareti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 18 Mayıs 2020; 18:36:20 >
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    RX 5600 XT hariç hepsi eski seri görünüyor.
  • GTX 1650
    Kingston 8GB DDR4
    i5 9400F
    Asus TUF H310M anakart
    Everest kasa
    AOC 75hz monitör

5000 TL verilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 20 Mayıs 2020; 22:29:54 >
  • Keşke klavyeler de indirime girse..
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.