Şimdi Ara

Bilgisayar Felç (Anlayanlar Lütfen İçeri) (virüs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşlar dün bilgisayarda gezinirken bütün en son dosyaların içinde aynı adda bi tane daha otomatik klasör açıldığını gördüm. mesela D:\Program Files\League of Legends ın içinde bi tane daha League of Legends olduğunu farkettim yani D:\Program Files\League of Legends\League of Legends gibi hepsi böyle. sonra dolaştım hepsinin böyle olduğunu farkedince birisinin içindeki bu sonradan açılan içi boş gözüken dosyaya tıklayım dedim içini açmak için tıkladığım anda masaüstündeki tüm rar dosyaları silindi bütün her şey kitlendi CMD açamıyorum regedit açamıyorum bilgisayarımı açamıyorum .exe dosyaları zaten açılmıyor. bi klasörü açmaya çalıştığımda bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bi program mevcut değildir hatası alıyorum. Tamamen takıldım hiçbir şey yapamıyorum. lütfen yardım edin. 2 Haftya yetiştirmem gereken bi işim var bunu yapmam lazım. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

• Format atın verileri kurtarmayı deneyin.
  • Virüs yemişsindir büyük ihtimal sağlam önce bir format at, sonra diğer bölümlere girmeden (D - E ) sağlam bir virüs programı ile komple bir tarama yap bu işlemi güvenli modda yaparsan iyi olur.
  • Eğer bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet kısmını açamıyorsanız internet cafe gibi biryerde hirens boot cdsi yapın.Onla hddyi bölün bölünmü kısma yeni bir Windows kurun.Eğer gene verilerinizi kurtaramıyorsanız mini xp cdsi yaparak verilerinizi kurtarın ve tamamen baştan format atın.
  • Minrax kullanıcısına yanıt
    Yönet kısmını açabiliyorum ama ordan ne yapabileceğimi bilmiyorum. zaten tek açılan yer orası. Dosyalarımı kesinlikle kurtamam lazım format atamam direk yani(format atın diyen arkadaşlara)
  • Yönet kısmından harddiskini bölmeyi başarabilirsen format atabilirsin o kısma.Sonra oraya kurduğun sistemle giriş yap ve diğer diskdeki dosyalarını kurtar.
  • formattan önce combofix i dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.