Şimdi Ara

Bilgisayar başlaçgıçta Google Chrome'un başlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim, bilgisayarımda regedit'te bir komut var bilgisayarı her açtığımda Google Chrome'u başlatıyor, bu komutu silmeme rağmen bilgisayarı kapatıp açtıkça o komut oraya tekrar geliyor, açılan sayfa heralde virüslü olduğu için virüs programı engelliyor.

Bu komutu kalıcı olarak nasıl silebilirim(defalarca kez Google Chrome'u silip yükledim düzelmiyor) veya bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTF0rc341 -- 22 Eylül 2022; 20:28:37 >

• Download AdwCleaner (bleepingcomputer.com)

kurup tarattır. düzelecektir

• potti34 P kullanıcısına yanıt

Kurup tarattırdım, bir kaç sorun buldu sildi ancak sildikleri benim sorunumla alakalı değildi yani işe yaramadı(yeniden başlatıp tekrar denedim sorun aynı devam ediyor)

• JusTF0rc341 J kullanıcısına yanıt

combofix var o sayfada. o işini görebilir.

Gezginlerden indirdim ama kurarken sanırım yarıda kalıyor, resimdeki seçenekte Evet'e tıkladıktan sonra hiçbir şey olmuyor

Bilgisayar başlaçgıçta Google Chrome'un başlamasıwww.hizliresim.com
    fjwnbs7.jpg
    https://www.hizliresim.com/fjwnbs7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTF0rc341 -- 23 Eylül 2022; 13:2:27 >
  • JusTF0rc341 J kullanıcısına yanıt

İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim, videoda anlatıldığı gibi CCleaner ile sorunu çözdüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.