Şimdi Ara

bilgisayar açılmıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarı açmak için power düğmesine bastığım anda fanlar çalışıyor fakat hiç bipleme sesi vermiyor, ekrana görüntü vermiyor, klavye çalışmıyor anakart asus a7n8x-e deluxe, amd sempron 2500 işlemci, ati readeon x1600 pro ekran kartı, 512 ddrram (işlemcinin fanının söktüğümde bilgisayar kasasındaki sıcaklık göstergesi 3 sn sonra kapanıyor taktığımda kapanmıyor, ekran kartını söktüğümde power tuşuna basınca bilgisayar kapanıyor, taktığımda 10 sn kadar basınca kapanıyor)yardımlarınızı bekliyorum biosa ulaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murcelik -- 7 Aralık 2007; 22:38:05 >

• tüm birimlere voltaj geliyor ama pc açılmıyorsa köprülerle alakalı diyorum buda anakartın gittiği anlamına geliyo ama ram işlemci voltajlarını ölçmen lazım önce psu değiştir ram değiştir hiç bi sorun alamazan o anakrtı çöpe at çünkü ben köprü tamiri olan anakart görmedim
  • cevap için teşekkürler işlemci veya ekran kartı sorunu olma ihtimali yokmu, sistemime uygun tavsiye edebileceğiniz bir anakart varmı?
  • bu gün bilgisayarcıya götürdüm ekran kartı arızalı çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.