Şimdi Ara

Bilgisayar aciliyor 1 dk sonra kapanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşlemci veya rami cıkarinca kapanmiyor hdd cikarmayi denemdim ama kablosunu cıkarttim ram bozuk olsa oterdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorunlar laptopumda oluyordu, sorun anakartta dedi servis. değiştiler şimdi sorun yok
  • 300 tl tamire biraz fazla degilmi anakart o kadar iyi degil onun yerine yenisini alırım

• suskungg S kullanıcısına yanıt
    2 adet ram takılıysa tek tek yerlerini değiştirerek dene. aynısı başıma gelmişti ramlardan biri bozuk çıktı
  • Kardeşim ayni sorunu yıllar önce yaşadim, işlemcin intel ise , işlemci soğutucu nun ayakları (tırnaklarında) kırık varmı, blok işlemci ye tam temas etmezse askıda kalırsa, işlemci max sıcaklık değeri 80-90 derecedir, o dereceye geldimi otomatik kapatır. Blok temas etmiyorsa bu 1-2 dk sürer. Bi kontrol edermisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanozderya -- 11 Kasım 2018; 15:46:10 >
  • Tamirci ayaklari erimis dedi erke cvp lutfen ve ayakdasa sorun kac tl ye olur

• Aksam gayet iyi oynuyordum sabah acilmadi yani nasil oldu tırnaklar oncedende erimisti biraz falina aksam oynarkende erimis olabilirmi

• Baska ne olabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.