Şimdi Ara

Bilginize ihtiyacım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, gelişen bilgisayar teknolojisone çok uzağım, standart kullanıcıyım, internet, film, excel, oyun olarakta en fazla oynayacağım pes, fifa, fm belki bakarsin GTA:) Linkte yer alan bilgisayar sizce uygunmu? Fiyati ozelliklerine gore iyimi, daha ucuz onerebileceginiz cihaz varmi, simdiden tesekkur ederim.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-k556ur-xx336t-intel-core-i5-7200-2-5-ghz-12-gb-1-tb-nv930mx-2-gb-windows-10-notebook-1170987.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer freedos düşünürseniz o fiyata i7 cihaz bulabilirsiniz , linkteki cihazın fiyatı da iyi. Bütçe belirtirseniz daha çok yardımcı olanlar olcaktır

• simsekmakkuin kullanıcısına yanıt
    1800ü gecmeyi dusunmuyordum aslinda, freedos i7 bulabilirsek tabiki cok daha iyi, varmi onerebileceginiz cihaz

• eagle_man E kullanıcısına yanıt
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k401ub-fr064d-i7-6500u-8gb-500gb-2gb-940mx-14-freedos-pmu357813

2400 gibi bi rakam olursa lenovo v310u inceleyebilirsiniz
    Peki bu cihaz hangi anlamda daha ustun? Ve sizce tahmini toplamda yuzde kac ustun performans gosterir?

gösterdiğiniz laptoba göre daha yeni ekran kartı ve daha yeni işlemciye sahip , yüzde veremem ama
    Usta tesekkur ederim daha cok kafam karıştı:)

Bu site nasıldır? Bilgisayar bakıyorum ben de acaba nereden almalı?

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Sinerji ve ebrar piyasaya göre daha uygun oralardan bakabilirsiniz , forumda alışveriş yapanlar çok

Niye ki üstad oyunları grafikleri daha iyi oymatan ve daha hızlı işlem yapan bir cihaz öyle söyliyim

• Oyunlar konusunda fazla bilgim yok, düşük ayarlarda kaldırır diye tahmin ediyorum. Onun dışındaki isteklerinizi rahatlıkla yerine getirebilecek bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsekmakkuin

Sinerji ve ebrar piyasaya göre daha uygun oralardan bakabilirsiniz , forumda alışveriş yapanlar çok

Çok sağol. Peki ikinci el alınır mı acaba? Yoksa sıfır alsam daha rahat mı ederim

Hiç aklımda yoktu ondan oyle yazdım:) Bende kararsızlık sorunu var, birşey alırken birkaç seçenek varsa uzun sure alamıyorum.

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Gerekli imkanı bulup sıfır almak daha temizi tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.