Şimdi Ara

[BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
55
Favori
77.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 cm civarinda, ince telli bur sacim var,. Gun icinde sacimla oynamayi sevdigimden cok sert olmayacak, cansiz gorunucek seviyede degil fakat mat bir wax ariyorum osis flexwax ve mess up arasinda kaldim birde rough rubber denmis fakat onun hakkinda bir bilgim yok. Yardimci olabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi think impossible -- 7 Şubat 2017; 0:21:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: think impossible

8 cm civarinda, ince telli bur sacim var,. Gun icinde sacimla oynamayi sevdigimden cok sert olmayacak, cansiz gorunucek seviyede degil fakat mat bir wax ariyorum osis flexwax ve mess up arasinda kaldim birde rough rubber denmis fakat onun hakkinda bir bilgim yok. Yardimci olabilir misiniz

Mess up

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

8 cm civarinda, ince telli bur sacim var,. Gun icinde sacimla oynamayi sevdigimden cok sert olmayacak, cansiz gorunucek seviyede degil fakat mat bir wax ariyorum osis flexwax ve mess up arasinda kaldim birde rough rubber denmis fakat onun hakkinda bir bilgim yok. Yardimci olabilir misiniz

Mess up

Tesekkurler, peki mess up ve linkteki urun arasinda bir karsilastirma yapmak gerekse idi tercihiniz ne olurdu ve neden acaba.

http://www.hepsiburada.com/schwarzkopf-osis-session-label-molding-paste-dogal-mat-wax-75ml-p-HBV000000OTFK?magaza=Kozmik%20Fırsat

• Öncelikle kusura bakmayın sorumun cevabı illaki vardır ama çok fazla sayfa okuyamadım hepsini.Benim saçlarım kısa ve sert yani zor şekil alıyor.Dax almıştım kırmizi kutulardan wave and groom gibi bir şeydi adı.Ama çok sert parafin gibi saçtan çıkmıyor bela bir şey.Bana böyle yumuşak krem gibi saçtan kolay çikan mat wax lazım.Dediğim gibi sıcakta eritip kullanılanlardan değilde yumuşak ve mat olacak.Osis duşunuyorum ama hangi modeli olur.Lutfen yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Mess up

Tesekkurler, peki mess up ve linkteki urun arasinda bir karsilastirma yapmak gerekse idi tercihiniz ne olurdu ve neden acaba.

http://www.hepsiburada.com/schwarzkopf-osis-session-label-molding-paste-dogal-mat-wax-75ml-p-HBV000000OTFK?magaza=Kozmik%20Fırsat

Siyah ürünler podyumlar için tasarlandı, en çok tercih edilen seri kırmızı seridir.Bu ürün flexwaxa muadildir.

• Şunu kullanan var mı acaba?

http://www.hepsiburada.com/got2b-chaotic-sac-sekillendirici-krem-100ml-pm-sghen1747769

Yorumlardakiler memnun kaldıklarını söylemişler ama bide burada sorayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    kalın telli, yumuşak, gür ve düz bir saçım var. Saçlarım 10 cm uzunluğunda biraz daha uzatmayı planlıyorum mat ve saçı ağırlaştırmayan bir wax önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heracross -- 10 Şubat 2017; 21:29:12 >
  • Lucius Julius kullanıcısına yanıt
    Tutuculuk yok.Görünümü de ıslak ıslak.ben hiç beğenmedim.

Hazır gelmişken konuya faydam olsun.Loreal studio pro boost it saç spreyini herkese tavsiye ederim.güçlü tutuş, mat ve hacimli gösteriyor saçı.
    Sürdüğünüz waxın dokusunu kaybettirmiyor.Got2b glued sprey ile yarışır.
  • Beyler nasıl düzeltebiliriz kestirmeden. Bu hali duştan sonra wax sürülmüş hali.

Wax=Osis Flexwax

[BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER

• Arkadaşlar bu saç nasıl böyle duruyor bilen varmı aylardır arıyorum bulamıyorum [BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER hacimli tepede ama spreyle dondurulmamış adam elini saçın içinde gezdirebiliyor saç uzunluğum aynı adamla kesimlerde aynı lütfen yardım edin bilen varsa bilmediğim dondurmayan tutan sprey falan adamın doğal saçı çok dalgalı kıvırcığa yakın sanırım fön düzleştiriciye benzemiyor
     [BİLGİLENDİRME]SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurumutklc -- 21 Şubat 2017; 19:31:2 >

• Urban Care style mat wax mı ? Toni&guy styling putty mi hangisi daha iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ray Allen 20

Urban Care style mat wax mı ? Toni&guy styling putty mi hangisi daha iyidir ?

Putty cok berbat saci parlatiyor, kivami kotu, tutus kotu. Ben direk cope atmistim. Diger dediginiz wax hakkinda bilgim yok.

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    Urban care style guide mat wax kullanıyorum parasına göre iyi bir ürün. Eskiden saçımı geriye atar gibi sürüyordum en fazla 3 saat bayağı sabit tutuyodu sonra düşüyordu. Şimdi kafamı yıkar gibi önüne uyguluyorum sabahtan akşama kadar banamısın demiyo fakat saçım burun kemiğime kadar geliyor çok ta uzun değil

• Loreal parisin mi ne 1den 10 na kadar sıkmalı şekillendiricileri vardı biri link atsın bulamadım.

Saçım ince telli ve kabarık.Normal waxlar odun gibi ediyor.ve daha kötü gözüküyor.Ben ise ıslak yağlı bir görünüm istiyorum kabarmadan.

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Hocam Hiç Mr pompodour ayda by vilain kullandınızmı önerirmisiniz yada bildiklerinizi paylaşırmısınız
  • Arkadaşlar merhaba bende de orta uzunlıkta saç var yanlar kısa. Ben sabah saçımı yıkayıp, havluyla kuruluyorum ve flexwax sürüyorum. ince telli saç yapım var bu yüzden saçlarım ellerimle yapmama rağmen tel tel gözüküyor bunu da ben sevmiyorum. tel tel gözükmemesi için nasıl yapabilirim. Bir de saçıma wax ve sprey sıkmama rağmen sabit kalmıyo 2-3 dk içinde düşüyo. ellerimle toplamam gerekiyr sonra yine. sprey de kalite schwarzkopf silloute

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoracle1905 -- 10 Mart 2017; 23:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Bi tavsiye vermediniz.Saçım ince ve düz.Şuan uzunluğu 10 cm felan.Çok kabarık gözüküyor.Ne kullanmalıyım?

Saç ağırlaştırıcı kullan label.m Resurrection style dust beyaz olan

• quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Arkadaşlar merhaba bende de orta uzunlıkta saç var yanlar kısa. Ben sabah saçımı yıkayıp, havluyla kuruluyorum ve flexwax sürüyorum. ince telli saç yapım var bu yüzden saçlarım ellerimle yapmama rağmen tel tel gözüküyor bunu da ben sevmiyorum. tel tel gözükmemesi için nasıl yapabilirim. Bir de saçıma wax ve sprey sıkmama rağmen sabit kalmıyo 2-3 dk içinde düşüyo. ellerimle toplamam gerekiyr sonra yine. sprey de kalite schwarzkopf silloute

Saç pudrası kullanırsan daha kalın telli durur ayrıca wax markanı değiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Öncelikle kusura bakmayın sorumun cevabı illaki vardır ama çok fazla sayfa okuyamadım hepsini.Benim saçlarım kısa ve sert yani zor şekil alıyor.Dax almıştım kırmizi kutulardan wave and groom gibi bir şeydi adı.Ama çok sert parafin gibi saçtan çıkmıyor bela bir şey.Bana böyle yumuşak krem gibi saçtan kolay çikan mat wax lazım.Dediğim gibi sıcakta eritip kullanılanlardan değilde yumuşak ve mat olacak.Osis duşunuyorum ama hangi modeli olur.Lutfen yardımcı olursanız sevinirim.

Senin saçlar sert ise panten argan terapi spreyinden al saçlarını yıka sonra onu sür sonra zaten saçların yumuşacık olacak ve kolay taranacak sonra istedigim wax markasını kullan taş gibi tutan wax ile argan yağının yanında kedi kesilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 11 Mart 2017; 10:9:21 >

• İnce telli saçım var sadece önünü kaldırıyorum uzunluğu burnuma geliyor. Davines strong wax alsam işime yarar mı güçlü tutuş istiyorum. Birde yanına urbanın high volume saç köpüğünü alcam.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.