Şimdi Ara

BİLGİ YAZISI: Fotoğrafları iyileştirmek için basit teknikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğrafları daha iyi hale getirecek basit birkaç teknik ve örneklerle ilgili bir yazı hazırladım:

http://halkboyleistiyor.blogspot.com/2012/12/fotograflarim-istedigim-gibi-olmuyor.html

Birçok arkadaşa faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

• Harika !.. Detaylı okumadım henüz ama çok güzel içerik. Teşekkür ederim.
  • Ben okudum hocam komple anlatımınız hoşuma gitti

Daha önceden üst sınıf makine incelemesi vardı yanılmıyorsam, onu okumamıştım beni pek ilgilendirmiyor diye
  • eline sağlık.
  • Büyüksün paşam.
  • Okuyorum şu anda anlatımınız çok güzel ve akıcı... Çok faydalanacağım bir yazı olacak...
  • Tüm yazılara bağlantıların olduğu listeyi de biraz düzelttim. Artık son yazılar en tepede:
    http://halkboyleistiyor.blogspot.no/2012/11/fotografla-ilgili-yazilara-baglantilar.html
  • neden direk buraya koymuyorsunuz yazılarınızı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

quote:

Orijinalden alıntı: Edward A. Murphy

neden direk buraya koymuyorsunuz yazılarınızı ?

O kadar uzun yazıyı Fotoğrafları falanı filanı Aynı Şekilde buraya yazmaya kalksa kopyala yapıştırla bile uzun sürer :) En azından öyle tahmin ediyorum ayrıca Bloguna ilgi çekmesi lazım bence doğru yapıyor :)

ben uzun süreceğine katılmıyorum.
    kopyala yapıştır yapıp kaynak gösterse daha iyi olur.tek ama hit toplamak gibime geldi ama kendisinin de görüşünü almak gerek.
  • Ertan hocam ellerin dert görmesin. Gene bomba olmuş. Kendi web sitenide aç artık. Blog'ta nereye kadar
  • quote:

Forumda yazarsam ayni gun icinde ikinci sayfaya dusuyor. Blog sitesine girmek de zor degil zaten, siteye reklam da almiyorum temiz olsun diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Forumda yazarsam ayni gun icinde ikinci sayfaya dusuyor. Blog sitesine girmek de zor degil zaten, siteye reklam da almiyorum temiz olsun diye.

forumda sayfalarda konu sıralaması hep aynı.içeriğiyle bi alakası yok.
    her neyse açıklamanız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.