Şimdi Ara

BİLGİ ÖNERİ PAYLAŞIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün itibariyle Çok geçde olsa son kullanma tarihi geçmiş olsada sony ericsson K850 almış bulunmaktayım.Şimdii arkadaşlar hala kullanan var mı bilmiyorum ama K850i için en iyi otomatik ve manuel camdriver hangisi o kadar cok varr ki aklım karıştı birde yüksek ve kaliteli hoparlör ve kulaklık sesi veren akustik lazım.Yardımcı olan ve olmaya çalışan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

• anouk
    c901 ne oldu?
  • Sıkıldım sattım.Hiç mod destegi yoktu.Ayrıca hoparlörü çok hassas patlamıştı tamir ettirdim yine patladı orjinalini taktırayım dedim asyada getittirelim dediler 2 ay oldu hala gelmedi ve bi hesap yaptım 380 tl ye almıstım ama bana 500 tl ye patladı tlfon sıkıldım gıcık aldım ve sattım.Bence C901 çok hassas nazik bir telefon kamerası mükemmel ama ben bir türlü ısınamadım.Ne alacam ne alacam derken hiçbişi bulamadım W995 baktım(2.eline 450-500 TL çekiyorlar) C510 baktım bulamadım adam akıllı bişey.Bende gittim temiz çok az kullanılmış K850i aldım 200 tl ye. XPERİA RAY yada XPERİA MİNİ bekliyom gelirse ikisinden birini alacam nasipse.
  • hayırlı olsun .k850 benimde çok sevdiği bir telefondur .temiz bulabilirsem bir tane de ben almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Sıkıldım sattım.Hiç mod destegi yoktu.Ayrıca hoparlörü çok hassas patlamıştı tamir ettirdim yine patladı orjinalini taktırayım dedim asyada getittirelim dediler 2 ay oldu hala gelmedi ve bi hesap yaptım 380 tl ye almıstım ama bana 500 tl ye patladı tlfon sıkıldım gıcık aldım ve sattım.Bence C901 çok hassas nazik bir telefon kamerası mükemmel ama ben bir türlü ısınamadım.Ne alacam ne alacam derken hiçbişi bulamadım W995 baktım(2.eline 450-500 TL çekiyorlar) C510 baktım bulamadım adam akıllı bişey.Bende gittim temiz çok az kullanılmış K850i aldım 200 tl ye. XPERİA RAY yada XPERİA MİNİ bekliyom gelirse ikisinden birini alacam nasipse.

C901 malzeme kalitesinde sıfır , green heartlar hep dandik oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

hayırlı olsun .k850 benimde çok sevdiği bir telefondur .temiz bulabilirsem bir tane de ben almak istiyorum

Eyvallah cudam saolasın.Darısı sana olsun.
  • kaçtane c901 kullandın da malzeme hakkında yorum yaptın elıme 6 tane geçti 2si uzun zamandır hala elimde kullanıyorum hiç şikayetimde yok
  • Çok şanssızım aldıgım K850 kargoya hazırlanırken yere düşüyor ve ekranı çatlıyor.Ve bende alışverişi iptal etmek zorunda kaldım.Ve yerine eski telefonum C510 aldım teknosadan 249 tl ye teşhir ürünüymüş sorun çıkmaz umarım.Kırklareliden gelecek Adana teknosaya bende oradan alacam.Sizce problem çıkar mı cihazda bi sorun yok temiz dediler.Umarım cihaz kilitli degildir modlama yapabilirim.
  • problem çıkarsa göçür tel'i garantiden üst model gelsin
  • C510 üst model ne verirler bu zamanlarda. Elm veya hazeli kabul etmem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.