Şimdi Ara

Bilet olayını anlamayan, anlayamayan ve at gözlüğüne sahip olan kişiler, buradan lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle arkadaşlar biletler kesinlikle satışa çıkmadı bunu belirteyim. İkinci olarak uA bedava bilet istemiyor, ücreti neyse onunla almak istiyor.

Karaborsa demişsiniz de klüp zaten tur şirketlerine 2-3 katına kendi sattı bu biletleri ve karaborsayı bi nevi kendisi yaptı.

Ki uA'nın haricinde normal taraftar bile gidemiyor maça, siz hemen "beleşçi uA, karaborsacı uA, şerefsiz uA" vs vs saydırmışsınız.

Taraftarın tepkisi önceden haber verilmemesinedir. Almanya'ya gitmek ne kadar zor biliyor musunuz? Hele hele Türk vatandaşı iken. Bilmiyorsunuz sadece uyduruyorsunuz. 1 haftalık bile olsa 40 dereden su getirin konsolosluk istemezse sizi göndermiyor, sebep sakalınız bile olabilir, kaşınızın üstünde gözünüz olması olabilir vb. sebepler olabilir belki de hepsinin altında yatan Türk olmanızdır.

Bütün bu zorluklara rağmen vize alan, gidiş-dönüş uçak bileti alan kişiler bilet alamadığında ne yapacak? Dizini kırıp oturacak "aa klübüm yapmış naparsa doğrudur ses çıkarmayayım" mı diyecek? Afedersiniz ama burası başka bir klüp değil burası Galatasaray. Diktatörlükle, baskıyla değil demokrasiyle yönetilen bir klüp ve demokrasinin işlemesi için gereken şartların senelerdir olduğu ender klüplerden. Muhalefeti, hak arama özgürlüğü olan bir klüp. Ayrıca herkesin herhangi bir konuda fikrini beyan edebilmeside bir haktır ve sizler bu kişilere fikirlerini söylüyor diye, yanlış karşısında susuyor diye klübe zarar veriyor diyorsunuz.

Soracağınız soru varsa da buyurun sorun elimden geldiğince cevaplamaya hazırım ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olupta "uA karaborsa yapacaktı oh olsun" vb cümlelerle diğer konurlarda fink atıp ahkâm kesmeyelim lütfen.

Saygılar.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"

•  Bilet olayını anlamayan, anlayamayan ve at gözlüğüne sahip olan kişiler, buradan lütfen

www.kayader.org.tr

2013 yılı planlanan geziler kısmında GS-Schalke maçı görünürken şimdi alel acele "İçerik Güncellenmektedir" yazılmış fakat yaptıkları resim hala databaselerinde.
    https://store.donanimhaber.com/37/f0/50/37f050a6ed0d12625fa879c5920d8e39.jpg

İnanmayan alıntı yapıp mesajdaki image kodunun içindeki resmin adresine bakabilir.

Hayırlı traşlar.

•  Bilet olayını anlamayan, anlayamayan ve at gözlüğüne sahip olan kişiler, buradan lütfen

Buda forumdan bir kare. Her sakallı dedeniz, her uA montuna sahip olan kişiyi de uA taraftarı sanmayın. O ürünlerin bile çakması satılıyor her yerde. Yani iddia edildiği gibi bir karaborsa söz konusu değil, bunun reklamını yapanlarda aramızda barındırılmıyor görüldüğü üzere.
  • Aynen katılıyorum sana hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Aynen katılıyorum sana hocam.

Ben yine karaborsacı oluyorum hocam, kendime bilet alamadım diye yönetimi eleştiriyorum. Eleştirdiğim için karaborsacı oluyorum. İstanbul'dan 1200 km ötede ikamet etmeme rağmen Schalke maçına karaborsa yapamadığım için üzülüyorum ve bu yüzden yönetime sallıyorum. Çoğu kişiye göre şu an bu durumdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer başlıktada yazılmış ama yine soruyorum

Milyonlarca kişi var bilet almak isteyen ve sadece 2700 bilet var. Yani satışa çıksa bile bilet alabilme ihtimali çok çok düşük. O zaman bu adamlar sizin dediğiniz onca zor işle uğraşıp vizedir hazırlıktır filan neye güvenerek yaptı? Adamın bilet alma ihtimali %100 müydü?
  • İşin ilginci,bilet almadan hadi almayı geçtim, yani temin edilebilmesi kesin olmadan vize uçak bileti işlerine girişmek bana mantıksız geliyor. Gerçi vize işlemleri için çok önceden başvurulmalı haklısınız fakat elde bilet olmadan da bu işe girmek risktir. Klüp keşke bilgilendirme yapsaydı. Bu konuda hak veriyorum. Diğer konu ise, ultraslanı eleştirenlerden biriside benim. Eleştirim sadece bu olaya yönelik değil. Her nasılsa tt arenada olan maçlarda veya deplasmanlarda, bu taraftar grubuna bedava bilet temin edildiğini duydum. Bu ne kadar doğru, klüpten rant sağlama söz konusu mu ? Diğer sorum ise, şu saçma reis sistemi hakkında görüşünüz nedir ? Bir adamın arkasında onlarca insan koyun sürüsü gibi geziyor. Hangi amaca hizmet ediyorlar ? İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

İşin ilginci,bilet almadan hadi almayı geçtim, yani temin edilebilmesi kesin olmadan vize uçak bileti işlerine girişmek bana mantıksız geliyor. Gerçi vize işlemleri için çok önceden başvurulmalı haklısınız fakat elde bilet olmadan da bu işe girmek risktir. Klüp keşke bilgilendirme yapsaydı. Bu konuda hak veriyorum. Diğer konu ise, ultraslanı eleştirenlerden biriside benim. Eleştirim sadece bu olaya yönelik değil. Her nasılsa tt arenada olan maçlarda veya deplasmanlarda, bu taraftar grubuna bedava bilet temin edildiğini duydum. Bu ne kadar doğru, klüpten rant sağlama söz konusu mu ? Diğer sorum ise, şu saçma reis sistemi hakkında görüşünüz nedir ? Bir adamın arkasında onlarca insan koyun sürüsü gibi geziyor. Hangi amaca hizmet ediyorlar ? İyi forumlar

Valla hocam Şubat'ta satılacak falan denmiş millet nereden bilsin klübün satmayacağını daha önce kaç kere yapmış? CL maçlarında hiç yapmamış böyle birşeyi haliyle de taraftar buna güvenip erkenden yaptırıyor. Sebep erkenden alınca biletin daha ucuz olması, işi planlayıp rahatlama isteği vb sebepler.
    Benim bildiğim yeni yönetimle bedava bilet olayı kalktı ama yapan varsa da birşey demeyeceğim çünkü ben hiç bedava biletle girmedim geçen sene.
    Reis olayına da isteyen muhattap alır isteyen almaz ben maçtan 5-10 saat önce gidip kimsenin peşinde gezmedim kimseye gelin demiyorlar.

• Biletix'in bilet sattigi zamanlar buyuk maclarda 20-30 kisilik gruplarla giselerden butun biletleri aldiklari gibi burada schalke maci biletleri satisa ciksaydi da yine ayni manzaralari gorecektik.

Abdi ipekci'de gecen sene oynanan euroleague maclarinda balya balya bileti adamlarina dagitirken gordugum, bedava 800 tane arena konbinesini kendi yakinlarina verdikleri icin artik uA bana hicbir anlam ifade etmiyor. Bunlar gibi bircok ornek sayabilirim.

Simdi cikip da biletler niye satisa cikmadi diye isyan edecek en son gruptur uA!

• quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

Öncelikle arkadaşlar biletler kesinlikle satışa çıkmadı bunu belirteyim. İkinci olarak uA bedava bilet istemiyor, ücreti neyse onunla almak istiyor.

Karaborsa demişsiniz de klüp zaten tur şirketlerine 2-3 katına kendi sattı bu biletleri ve karaborsayı bi nevi kendisi yaptı.

Ki uA'nın haricinde normal taraftar bile gidemiyor maça, siz hemen "beleşçi uA, karaborsacı uA, şerefsiz uA" vs vs saydırmışsınız.

Taraftarın tepkisi önceden haber verilmemesinedir. Almanya'ya gitmek ne kadar zor biliyor musunuz? Hele hele Türk vatandaşı iken. Bilmiyorsunuz sadece uyduruyorsunuz. 1 haftalık bile olsa 40 dereden su getirin konsolosluk istemezse sizi göndermiyor, sebep sakalınız bile olabilir, kaşınızın üstünde gözünüz olması olabilir vb. sebepler olabilir belki de hepsinin altında yatan Türk olmanızdır.

Bütün bu zorluklara rağmen vize alan, gidiş-dönüş uçak bileti alan kişiler bilet alamadığında ne yapacak? Dizini kırıp oturacak "aa klübüm yapmış naparsa doğrudur ses çıkarmayayım" mı diyecek? Afedersiniz ama burası başka bir klüp değil burası Galatasaray. Diktatörlükle, baskıyla değil demokrasiyle yönetilen bir klüp ve demokrasinin işlemesi için gereken şartların senelerdir olduğu ender klüplerden. Muhalefeti, hak arama özgürlüğü olan bir klüp. Ayrıca herkesin herhangi bir konuda fikrini beyan edebilmeside bir haktır ve sizler bu kişilere fikirlerini söylüyor diye, yanlış karşısında susuyor diye klübe zarar veriyor diyorsunuz.

Soracağınız soru varsa da buyurun sorun elimden geldiğince cevaplamaya hazırım ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olupta "uA karaborsa yapacaktı oh olsun" vb cümlelerle diğer konurlarda fink atıp ahkâm kesmeyelim lütfen.

Saygılar.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"

Olaylara hakim bir Gs taraftarı yorumu. Duyur sesimizi kardeş.

• Bazı fazla zekalı adamlarda bilet almadan niye vize alıyonuz demiş. Ya üstün zekalı kardeş bir dene bakalım 1 hafta uçak bileti vize konaklama ayarlayabiliyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Biletix'in bilet sattigi zamanlar buyuk maclarda 20-30 kisilik gruplarla giselerden butun biletleri aldiklari gibi burada schalke maci biletleri satisa ciksaydi da yine ayni manzaralari gorecektik.

Abdi ipekci'de gecen sene oynanan euroleague maclarinda balya balya bileti adamlarina dagitirken gordugum, bedava 800 tane arena konbinesini kendi yakinlarina verdikleri icin artik uA bana hicbir anlam ifade etmiyor. Bunlar gibi bircok ornek sayabilirim.

Simdi cikip da biletler niye satisa cikmadi diye isyan edecek en son gruptur uA!

Görmüşsündür kesin ona birşey diyemeyiz. Reyyizlerin geçtiği yollara da maç bileti saçıyorlarmış çuvallardan namımız yürüsün hesabına böyle yaptırıyormuş reyyizler, bende gözlerimle gördüm.

Hadi uA senin lafını dinledi ve çok adi, namussuz bir grup olduğunu, balya balya, ton ton, kamyon kamyon, gemi gemi bilet ve kombine dağıttığını kabul etti diyelim, normal taraftar nolacak? Tek bilet alıp gitmek isteyen? Onlar da en son konuşma hakkına sahip kişiler dimi?
    Ne kadar çok sıvacı arkadaş varmış forumda yahu.
    Bu adamların kara borsa yapmaması için önlem almayan yönetimde bunlar kadar suçludur. Ama bunlar karaborsa yapacak zaten deyip tur şirketlerine 3 katı fiyatlarına satmakta abesle iştigaldir bunu da kabul ediverin bir zahmet.
    Farkındaysan TC ile satılması taraftarıyım. TC ile satılsın kimlik fotokopisi ile satılsın sadece o taraftar girebilsin stada ben razıyım. uA'nın yanında normal taraftarın da hakkı gasp edildi, sorun orda.
    Kendi doğrularınız size kalsın bu arada, iftira atmadan yazın ne yazacaksanız.

• +1905.

• quote:

quote:

Biletix'in bilet sattigi zamanlar buyuk maclarda 20-30 kisilik gruplarla giselerden butun biletleri aldiklari gibi burada schalke maci biletleri satisa ciksaydi da yine ayni manzaralari gorecektik.

Görmüşsündür kesin ona birşey diyemeyiz. Reyyizlerin geçtiği yollara da maç bileti saçıyorlarmış çuvallardan namımız yürüsün hesabına böyle yaptırıyormuş reyyizler, bende gözlerimle gördüm.

Hadi uA senin lafını dinledi ve çok adi, namussuz bir grup olduğunu, balya balya, ton ton, kamyon kamyon, gemi gemi bilet ve kombine dağıttığını kabul etti diyelim, normal taraftar nolacak? Tek bilet alıp gitmek isteyen? Onlar da en son konuşma hakkına sahip kişiler dimi?
    Bu adamların kara borsa yapmaması için önlem almayan yönetimde bunlar kadar suçludur. Ama bunlar karaborsa yapacak zaten deyip tur şirketlerine 3 katı fiyatlarına satmakta abesle iştigaldir bunu da kabul ediverin bir zahmet.
    Farkındaysan TC ile satılması taraftarıyım. TC ile satılsın kimlik fotokopisi ile satılsın sadece o taraftar girebilsin stada ben razıyım. uA'nın yanında normal taraftarın da hakkı gasp edildi, sorun orda.

Bu uslupla yazmaya devam ettigin icin hic uzatmayalim muhabbeti. Mesajlarimi da alintilamazsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Bazı fazla zekalı adamlarda bilet almadan niye vize alıyonuz demiş. Ya üstün zekalı kardeş bir dene bakalım 1 hafta uçak bileti vize konaklama ayarlayabiliyor musunuz

Tamam bir haftada vize alinmaz.

Ama 2700 biletten birini almakta garanti degil. Adam diyor ki ben bilet almışım, bu adamlar bileti alirken riskin olduğunu bilimiyor mu da yönetime b.k atıyor, vay edendim biz bilet aldik mağdur olduk.

sanki bilet almayı düşünen 2700 kişi tek var . Satışa çıkarsalar herkes alacak kimsenin uçağı yanmayacak.

• eğer normal fiyatından satsaydı kulüp biletleri sallıyorum ua veya x kişisi karaborsadan 350 euroya satacaktı bu seferde.. bence bu konuda kulüp en temizini yapmış almış payını çekilmiş kenara kimse kusura bakmasın.

maça çok gitmek isteyen arkadaşlarda özellikle almanyada yaşayanlar schalkelilerin içinden alsınlar biletlerini. 99-00'de uefa kupası oynarken dortmund maçında yaptığımız gibi yapılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Bazı fazla zekalı adamlarda bilet almadan niye vize alıyonuz demiş. Ya üstün zekalı kardeş bir dene bakalım 1 hafta uçak bileti vize konaklama ayarlayabiliyor musunuz

Tamam bir haftada vize alinmaz.

Ama 2700 biletten birini almakta garanti degil. Adam diyor ki ben bilet almışım, bu adamlar bileti alirken riskin olduğunu bilimiyor mu da yönetime b.k atıyor, vay edendim biz bilet aldik mağdur olduk.

sanki bilet almayı düşünen 2700 kişi tek var . Satışa çıkarsalar herkes alacak kimsenin uçağı yanmayacak.

Son paragrafta "bilet" yazmışım o "maç bileti" olacak diğerleri uçak bileti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Aman yarabbi bu nedir ya?? Bu nasıl bir konu ??

Yazıklar olsun ya yazıklar olsun .

siz düşünme yetinizi mi yitirdiniz ?? Resmen dalga geçme amaçlı yapılmış bir açıklama .

quote:

’’Bu biletlerin tümü turizm acentası vasıtasıyla ve doğrudan kulübe yapılan başvurular sonucu taraftarlarımıza intikal ettirilmiştir. 2700 bilet içinde tek bir biletin bile parasız verilmediğini özellikle belirtmek isteriz’’

Siz şimdi buna inandınız mı? Hangi acentaymış bu ? Çıksınlar açıklasınlar . Düne kadar bilet garantili tur düzenleyen bütün turizm şirketleri turları iptal edip para iadesi yaptı.
    ''Doğrudan klübe başvuru sonucu taraftara verilmiştir'' yazısındaki taraftarların ise sponsorlar olduğu çok açık.2700 biletin hiçbirisini parasız vermediğinizi zaten biliyoruz . 30-40 euroya sattınız , şimdi girin bakın sitelere kaç paradan satılıyor ?? Deplasman seyircisine verilen blok V BLOK .Altta gri olan yerler.
     Bilet olayını anlamayan, anlayamayan ve at gözlüğüne sahip olan kişiler, buradan lütfen

Girin internet sitelerine ve ''V'' BLOKtan satılan biletlerin fiyatlarına bakın.500 eurodan aşağı bilet yok . uA karaborsa yapacaktı diyen kıt beyinliler şimdi karaborsayı yönetim kendi eliyle yapıyor ses çıkarsanıza??

Hiçbirşey bilmeden insanları zan altında bırakıp iftira atıyorsunuz.ultrAslan yönetimden biletlerin tamamını asla istemedi. Sadece uA'nın kendi düzenlediği organizasyona katılacak olan 300-350 kişi için bilet istendi.Ayrıca uA kendi yaptığı organizasyon için bilet hariç tur düzenledi yani herkes biletini klübün belirlediği fiyattan alacaktı.Eğer uA ' nın karaborsa niyeti olsaydı bilet dahil deyip bilet fiyatının üzerinde para alırdı.Ama siz bunu düşünemeyecek kadar acizsiniz.
    Münferit olarak maça gitmek isteyenler açısından bir sıkıntı olacağını tahmin etmediler çünkü yönetim resmi siteden biletlerin klüp tarafından satışa çıkarılacağını duyurdu.

uA'ya her fırsatta b.k atanlar , tanımadığı insanlar hakkında boş yorum yapanlar gelelim size ;
    LÜTFEN BUNDAN SONRA STADA GELİN VE TAKIMI DESTEKLEYİN ! BUNDAN SONRA DEPLASMANLARA OTOBÜS KALDIRIN VE TAKIMI DESTEKLEYİN ! BUNDAN SONRA ENGELSİZ ASLANLARIN PEŞİNDEN ZWİCKAU'ya SİZ GİDİN , VOLEYBOLCULARIN PEŞİNDEN BUSTO ARSİZİO'YA SİZ GİDİN ! BURSAYA 10 TANE OTOBÜSÜ SİZ GÖTÜRÜN , HER FIRSATTA ÖVÜNDÜĞÜNÜZ KOREOGRAFİLERİ SİZ YAPIN !

Oturduğunuz yerden sallamak kolay gelin de stada ne yapacağınızı bi görelim.

Diğer konuya da yazdım .

BELKİ ANLARLAR!

• quote:

quote:

quote:

Bu uslupla yazmaya devam ettigin icin hic uzatmayalim muhabbeti. Mesajlarimi da alintilamazsan sevinirim.

Valla bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olupta, haklı olarak güttüğüm davama sırf 3-5 çapulcu yüzünden, ben hakkımı ararken onların da hakkı aranıyor diye benim haklılığımı göz önünde bulundurmayıp, haklı davama iftira atmaya kalkan kişilere karşı nazik olamıyorum, kusuruma bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

eğer normal fiyatından satsaydı kulüp biletleri sallıyorum ua veya x kişisi karaborsadan 350 euroya satacaktı bu seferde.. bence bu konuda kulüp en temizini yapmış almış payını çekilmiş kenara kimse kusura bakmasın.

maça çok gitmek isteyen arkadaşlarda özellikle almanyada yaşayanlar schalkelilerin içinden alsınlar biletlerini. 99-00'de uefa kupası oynarken dortmund maçında yaptığımız gibi yapılsın.

Giresunlu kardeşimiz sana cevabını vermiş.
    Ayrıca TC kimlik ile satılsın biletler ve Almanya'ya gideceğini vize, pasaport vb belgelerle kanıtlayacak kişilere satılsın. Astarı yüzünü geçer zaten böyle olursa, kimse de karaborsa yapmaya cesaret edemez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.