Şimdi Ara

Bildirim gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konularıma mesaj geliyor ama bildirim gelmiyor?

• Bu sorunun çözülmüş olması lazım, bildirim ayarlarınızı kontrol eder misiniz.
  • Bildirim ayarlarında her şey açık?
  • @Front-Back @Citizen
  • uygulama bildirimlerinden mi yoksa forum üzerindeki bildirimlerden mi bahsediyorsunuz?
  • Front-Back kullanıcısına yanıt
    Forum. Mesela bu konuya mesaj geldi mi diye kullanıcı adımın yanında ki ekrana tıkladım ve öyle gördüm. Önceden 1 yazardı ve ekranıma gelirdi direkt.
  • deneme
  • evet bir problem gözüküyor, ilgileneceğiz.
  • test
  • Geliyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Geliyor artık.

Düzeltmek için bir test yapıyorduk. Şuan düzeldi.
  • bildirimlerden kapalı olmasına rağmen şu konununuza şu favorinize şu kadar mesaj geldi diye bildirim geliyor devamlı bunu nasıl kapatacaz engelleyemiyorum bir türlü?
  • Forumda abone olduğum başlığa mesaj geldiğinde eskiden mail geliyordu ama bir süredir mail gelmiyor. Başlığa üyeliği kaldırıp tekrar ekledim ama hala mail olarak uyarı gelmiyor.
  • bana da aynı şekilde favorilere eklediğim ve tüm bildirimler açık olmasına rağmen konuya yeni mesaj eklenince mail olarak bildirim gelmiyor...sebebi nedir ?
  • Front-Back kullanıcısına yanıt
    Benimde bazen uygulama bildirimlerim gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Benimde bazen uygulama bildirimlerim gelmiyor
    Abone olduğum konuya her mesaj yazıldıgında e-posta almak istiyorum.Bunun için hangi işlemi yapmalıyım?

• Mesaj yazarken gönder butonunun sağ köşede ayarlar diye bir buton var ona tıklayıp birisi cevap yazarsa bana mail at seçeneğini işaretleyin.

• Bana yine gelmemeye başladı valla mesajlarıma verilen cevapları şansa görüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Mesaj yazarken gönder butonunun sağ köşede ayarlar diye bir buton var ona tıklayıp birisi cevap yazarsa bana mail at seçeneğini işaretleyin.
    Dediğiniz gibi defalarca yaptım hotmaile bir defa bile konuya yazılan mesaj uyarınız var diye bildirim gelmedi.

Forumun bu sorunlarıyla ilgilenen bir Allahın kulu yok mu ya...Çok teessüf ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 27 Ekim 2018; 13:1:33 >
  • Ben abone olduğum konuya her mesaj yazıldığında e Posta ile bildirim gelsin istiyorum. Çok bir şey değil...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.