Şimdi Ara

Bildiğiniz otomobil simülasyonu var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Umarım konuyu gereksiz yere açılmış sıradan bir "Şunu bilen var mı?" konusu gibi görmezsiniz. Kısaca aradım ve herhangi bir konu bulamadım bunun hakkında.

Benim aradığım simülasyon, tamamen trafikte dolaşmak ve araç kullanım ustalığını bir nebze de olsa artırmak üzerine kurulmuş bir simülasyon. Yani bir otomobil ile yarışmak değil de tamamen trafikte gezinti mantığında bir simülasyon. Eğer var ise bildiğiniz herhangi bir simülasyon yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Valla kardeş ben de g25i aldığımdan beri böyle bir simülasyon arıyorum ama bulamadım. Bulabilirsen bana da söyle.
  • 3d instructor 2.0 home version arama motorunda arayın.
  • Live For Speed S2 var G25 lik oyun tam dortcahar..trafik yok ama pistlerdesin simülasyon oyunu.. klavye ile kolay kolay oynanacak oyun değil yani birde gtr 2 var oda gerçekten güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 28 Haziran 2010; 21:20:32 >
  • Live for Speed çok çok iyidir. Grafik olarak biraz eski ama hayli hayli idare eder.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için. 3d instructor 2.0 aradığım tarz bir simülasyon gibi.
  • Kesinlikle LFS

Grafiksel olarak full detayda oynuyorum ihtiyaçlarımı karşılıyor.Grafikler 10 numara olmasada bence GTR 2'den iyi grafiklere sahip
  • Öneri yapanlar lfs de trafikte dolaşma diye birşeymi var bildiğin yarış simulasyonu konuyu açan kişi yarış simulasyonu istemiyorki.Sürüsüyle yarış oyunu var artık sıktı adam gibi bir oyun yapılmalı bol trafikli araba simulasyon oyunu.3d instructor 2.0 birazda olsa güzel kötü tarafı ise araç seçeneği az şuan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LasVegas:::

Öneri yapanlar lfs de trafikte dolaşma diye birşeymi var bildiğin yarış simulasyonu konuyu açan kişi yarış simulasyonu istemiyorki.Sürüsüyle yarış oyunu var artık sıktı adam gibi bir oyun yapılmalı bol trafikli araba simulasyon oyunu.3d instructor 2.0 birazda olsa güzel kötü tarafı ise araç seçeneği az şuan için.

LFS de online oynasın.Cruise serverlar var.Bu serverlarda istediğin gibi gezebiliyorsun.Serverda toplanıp 15 kişi geziyoruz çok eğlenceli oluyor

ama illa şehir istiyorsa

• Test Drive Unlimited

Yarış oyunu ancak normal olarak şehirde dolaşabiliyorsnuz.
  • 3d instructor 2.0 home

hakkaten oyun güzele benziyor.bir türlü oynayamadım.oynayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.nasıl oynanıyor diye.bi de dili rusça benimkini inglizce yaması varsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykan123 -- 9 Temmuz 2010; 18:50:31 >
  • Arkadaşlar bende ps3 konsoluna bu şekilde bir oyun arıyorum... Önerisi olan söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: crzy24

Arkadaşlar bende ps3 konsoluna bu şekilde bir oyun arıyorum... Önerisi olan söylesin

Midnight Club ın son oyunu tam bu ayarda bir oyun. Fakat Arcade sürüş özelliklerine sahip yanılmıyorsam.
  • 3D Instructor 2.0 Home version 2010
  • Ne demek istediğini anlıyorum. Direksiyon sahibi olduktan sonra insanın biraz kafa dağıtmak için gezinti yapası geliyor.. Benim sana tavsiye edebileceğim oyun ise, daha önce söylenildiği gibi test drive unlimited 1,2. Yarış oyunu olmasına rağmen dev haritalarda gerçek bir sürüş keyfi yaşayabilirsin.
  • Hocam dediğin gibi ustalığı geliştirebilecek bir simülasyon yok. oynamaktan haz alabileceğin oyun az. eğer bir araştırma yaparsan çok güzel bir tane vardı. böyle motoru felan kendimiz yapıyorduk. bir bak hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.