Şimdi Ara

bıktım ADSL,den lütfen yorumlayınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

7 yıl boyunca ADSL kullandım ve hala ADSL kullanıyorum VDSL alabilirmiyim diye düşünürken MH,ni aradım ve bana max 35 Mbps VDSL alabileceğimi söyledi telefondaki arkadaş aşağıya hat değerleri resmini ekliyorum 35 Mbps üstü mümkünmü deyilmi yorumlarsanız sevinirim.bıktım ADSL,den lütfen yorumlayınız...

• Hat değerlerin çok iyi, ancak vdsl de kaç mbit hız alacağını vdsl'e geçmeden anlayamazsın. Buradaki değerler ADSL için.

Bence 24,35 mbit lik bir tarifeye geçin, eğer vdsl için hat değerleriniz yeterliyse zaten istediğiniz her zaman üst tarifeye geçebilirsiniz. Ancak 50 mbit bir paket satın alırsanız 24 mbit'lik daha ucuz bir tarifeye geçemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8den 35e gecsen sana bayagı artıs gelır zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Hat değerlerin çok iyi, ancak vdsl de kaç mbit hız alacağını vdsl'e geçmeden anlayamazsın. Buradaki değerler ADSL için.

Bence 24,35 mbit lik bir tarifeye geçin, eğer vdsl için hat değerleriniz yeterliyse zaten istediğiniz her zaman üst tarifeye geçebilirsiniz. Ancak 50 mbit bir paket satın alırsanız 24 mbit'lik daha ucuz bir tarifeye geçemezsiniz.

hep daha fazla olsun istiyoruz :=) ama sanırım 32 yada 35 lik paketle başlamak mantıklı gibi yorum için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

8den 35e gecsen sana bayagı artıs gelır zaten :)

ya aslında evet 8,den 35,e terfi etmek benim için büyük basamak olur ama beni en çok üzen şey şu anki paketin AKN,si 50 gb olması 150 gb yada 200 gb olmasınıda istiyorum. yorum için teşekkürler
  • ADSL mi...Hayııır A kullanıcısına yanıt
    Akn sonu 16 oluyor hiz bence yeterli normal kullanim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADSL mi...Hayııır

quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

8den 35e gecsen sana bayagı artıs gelır zaten :)

ya aslında evet 8,den 35,e terfi etmek benim için büyük basamak olur ama beni en çok üzen şey şu anki paketin AKN,si 50 gb olması 150 gb yada 200 gb olmasınıda istiyorum. yorum için teşekkürler

35 de akn dolduğun da 16 olarak devam edersiniz indirmeleri geceye ayarlarsanız akn dolmaz o ay 35 devam edersiniz veya aknsi yüksek pakete geçiş hakkınız varsa ona geçersiniz oda olmazsa

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/ek-akn-paketleri.aspx

bu kampanya dan yararlanırsız veya siz ararsınız derdinizi anlatırsınız onlar yardımcı olur bu aralar ek akn satmak için fellik fellik milleti arıyorlar

• 24Mbit'lik bir paketle giriş yapın daha sonra hat değerlerine bakarak paket yükseltebilirsin. 35'in üstünde de alırsın gibi geliyor ama VDSL'e geçmeden kesin bir şey söyleyemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 7 Şubat 2018; 20:26:23 >
  • Bu hat 35 ten daha fazlasını alır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.