Şimdi Ara

Bigo live da kız olup çok kolay para kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür takılıyorum uygulamada vardığım bir tanı var kızlar yayın açıyor biraz dekolte ile 500-1000 kişi izliyor hediyeler havada uçuyor aylık en az 300 dolar kazanıyolardır 4 bin dolar kazanan kişiye denk geldim boşa çalışıyoruz vallaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helalinden kazanmak çok kazanmaktan daha hayırlıdır kardeşim.
  • O zaman sabunla başla işe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vücuduyla para kazanana imrenmeyin gerçekten. Kim saygı duyar öylesine. Saygı duyulacak bir durumda da değiller kendileri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onlyfans varken bigoyla kim uğraşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

onlyfans varken bigoyla kim uğraşır
    onlyfans türkiyede bilinmiyo bide tanınmışsan olur tanınmamışsan kim sayfanı bulup da takip edicek bigoda tanınmasan da 3-5 kişinin sayfasına düşebiliyon galiba dimi konu sahibi 3-5 izleyici diye diye bi kitleye sahip olursun. hem onlyfansta full çıplaklık cinsel şeyler var bigo öyle değil

0dan açsam kim izler mesela yardm edin değicekse indiriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

onlyfans türkiyede bilinmiyo bide tanınmışsan olur tanınmamışsan kim sayfanı bulup da takip edicek bigoda tanınmasan da 3-5 kişinin sayfasına düşebiliyon galiba dimi konu sahibi 3-5 izleyici diye diye bi kitleye sahip olursun. hem onlyfansta full çıplaklık cinsel şeyler var bigo öyle değil

0dan açsam kim izler mesela yardm edin değicekse indiriyim

Alıntıları Göster
    İzleriz hocam ünlülerle pk ya ( kaybedince ceza veriyor karşı taraf ) felan girersin onun takipcilerinden toplarız biraz

• chaturbate'de daha fazla para kırılır veya asmr'da

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Haftada 5000 dolar kazananda var. Ajans Komisyonu alıp yatırır maaşını 3000 usd kadar. Aylık net 12 000 dolar kazanan çok orada

Ama çok boş muhabbet dönüyor Chat mesajlarını okuyup canlı yayın yapıyorlar içerik yok...multi guest oyun var birde orada da hep seks soruları soruyorlar.

Ajanslar genelde kızları batağa düşürüyor. Dekolte açmalarını ve özel kıyafet giymelerini ister. Bigo ya düşen kızlarını çoğu ajans yönlendirmesi ile gelenler içlerinde telekızlar var 3. Sınıf mankenler var. Ünlülerde var onlar daha düzeyli oluyorlar.

Bu canlı yayınlarda en faydalı içeriği yayıncılar arasında oguzsasi (twitch ve younow, bigo da yok) yapıyor. Bilgi paylaşıyor. Oğuz harici bilgi paylaşan yada hikaye veya hayata dair faydalı bilgi veren bir yayıncı görmedim. Yayıncılar genelde küfür Chat okuma bel altı boş muhabbet ötesi yok. 39 yaşındayım ilk başlarda oğuz deli dedik şimdi diğerleri deli oldu oğuz düzeldi....ani bağırıp çağırması kamera punch hariç

Yayıncılar yada ajans devlete vergi veriyor mu orası muamma uygulamada herhangi bir yayıncıya sorsanız bile cevap vermezler.

bugün yasaklansa üzülmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 25 Mayıs 2020; 7:46:6 >

• E iste bu sizin hayrınız yüzünden devlet bu halde zaten.

• Ya bu çin uygulamalarinda 10 dk gezince telefon alev topu oluyor, tiktok da öyle bu bigo da öyle niye anlamadim. İki saat oyun oynuyorum öyle ısınmıyor tel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.