Şimdi Ara

Bigben Koltuk-Direksiyon Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu urunu tavsiye edermisiniz,tum yarış oyunlarını oynayabilirmiyim ps3'te bu setle,sizin kullandıgınız tavsiye edeceginiz başka bir set varmı?sadece direksiyon olarak almak istemiyorum,odada direksiyonu koyabilecegim bir aparat yok,başka boyle bildigiğiniz kendinden monteli şekilde direksiyonu sabit tutan setler varmı?teşekkürler....

http://www.bimeks.com.tr/urun/112849/bigben-koltuk-direksiyon-seti-ps2-ps3-pc-xbox-.aspx#photos

• hacı sakın alıp enayilik yapma o paraya git dfgt al koctastan bitane leptop masası tamamdır hic olmadı ütü masasına tak en uygun ve kaliteli direksiyondur forumun alayı kullanıyor bende dahil bu tip ürünlere paranı verme yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

hacı sakın alıp enayilik yapma o paraya git dfgt al koctastan bitane leptop masası tamamdır hic olmadı ütü masasına tak en uygun ve kaliteli direksiyondur forumun alayı kullanıyor bende dahil bu tip ürünlere paranı verme yazık

maximum54 ün de dediği gibi sakın alma çok pişman olursun git bi tane dfgt al forumdan (130-140 arası bulunuyor.)bir tane de laptaop masası veya çalışma masasına koy ve oyna
  • daha önce bir arkadaşta oynamıştım pc'de,sizin dediginiz model degildi gerci ama oda pc masasına monte etmişti ancak gaz pedal olayı sureki ayagından kayıyordu,bir bakmıssın pedal seti ucmus gitmis ayagın yetişmiyor,haydi oyunu durdur tekrar ayagına gore al seti,o yuzden ustteki modeli gosterdim,sabit bir set olunca bu problemler olmaz diye dusundum..birde resim gormustum forumda bir ara,guzel bir direksiyondu,beyaz renkte direksiyon ve pedal kısmı arasında uzun boru gibi birşey vardı,tek parca halindeydi ancak ne model oldugunu bilmiyorum...cevaplar için teşekkürler..
  • Sana söyledigim prof üründür halıdan asla kaymaz sen dedigimi yap pisman olmazsın üstelik cokta dua edersin eger gt5 oynarsan aracın tepkilerini birebir hissedersin diger ürünlerle karsılastırmak bile ürüne hakaret
  • quote:

Sana söyledigim prof üründür halıdan asla kaymaz sen dedigimi yap pisman olmazsın üstelik cokta dua edersin eger gt5 oynarsan aracın tepkilerini birebir hissedersin diger ürünlerle karsılastırmak bile ürüne hakaret

tamam sağol,urun bumu?

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-driving-force-gt-direksiyon-941-000021-/productDetails.aspx?productId=oyunlog008793&categoryId=1200698

• Aynen gördügün ürün forumda efsanedir gt5 cıktıgı zaman türkiyede hic bir magazada bulamadım yurtdısından getirtmistim 2.el bile satan Allahın kulu yoktu
  • quote:

Aynen gördügün ürün forumda efsanedir gt5 cıktıgı zaman türkiyede hic bir magazada bulamadım yurtdısından getirtmistim 2.el bile satan Allahın kulu yoktu

mudur gt5 var bende :D dfgt alsam mı ya kolla hıc eglencelı olmuyor takasa vereyım dedım para etmedı elımde duruyor ole bırde su oyunda bana ıyı bır araba hedıye ette gozumuz gonlumuz senlensın :D f1 aracını odunc versende olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Aynen gördügün ürün forumda efsanedir gt5 cıktıgı zaman türkiyede hic bir magazada bulamadım yurtdısından getirtmistim 2.el bile satan Allahın kulu yoktu

mudur gt5 var bende :D dfgt alsam mı ya kolla hıc eglencelı olmuyor takasa vereyım dedım para etmedı elımde duruyor ole bırde su oyunda bana ıyı bır araba hedıye ette gozumuz gonlumuz senlensın :D f1 aracını odunc versende olur

Güncelleme gelmediyse şekil bi araba atarım paylasımada güzel araclar koyarım hatırlat ama unutmayayım

bu direksiyon olmadan gt5 oynanmaz deniz alıp oynarsan ne demek istedigimi anlarsın gt5i ilk cıktıgı zaman sonyden orj. olarak aldım su aralar pek oynamasamda gt6 cıkana kadar rafımda duracak cok kıymetlidir benim icin

• quote:

quote:

quote:

Güncelleme gelmediyse şekil bi araba atarım paylasımada güzel araclar koyarım hatırlat ama unutmayayım

bu direksiyon olmadan gt5 oynanmaz deniz alıp oynarsan ne demek istedigimi anlarsın gt5i ilk cıktıgı zaman sonyden orj. olarak aldım su aralar pek oynamasamda gt6 cıkana kadar rafımda duracak cok kıymetlidir benim icin

cok sıkıcı gelıyor ds3 ıle sende f1 aracı varsa bır odunc verde 2 tur atayım cok merak edıyorum onu :D

• Deniz oyun simulatör arcade havası bekleme ama sürüş olarak mutlaka dfgtyle oynanması gerekiyo yoksa bi halt anlamazsın
    f1i acarım aksama
  • quote:

Deniz oyun simulatör arcade havası bekleme ama sürüş olarak mutlaka dfgtyle oynanması gerekiyo yoksa bi halt anlamazsın
    f1i acarım aksama

eyw :D yok zaten sım oldugunu bılıyorum ondan dfgt alayım mı dedım :D
  • çok soru sorduk ama,need for speed,test driverları falanda oynayabilirmiyiz bu logitech direksiyonla...
  • Deniz oyun simulatör arcade havası bekleme ama sürüş olarak mutlaka dfgtyle oynanması gerekiyo yoksa bi halt anlamazsın
    f1i acarım aksama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Deniz oyun simulatör arcade havası bekleme ama sürüş olarak mutlaka dfgtyle oynanması gerekiyo yoksa bi halt anlamazsın
    f1i acarım aksama

f1 ıcın eyw abı :D bılıyorum oyunun sım oldugunu ondan dfgt alayım mı dedım :D
  • quote:

quote:

f1i acarım aksama

İmkanın varsa hiç düşünme bile hemen al
  • quote:

quote:

f1i acarım aksama

bence almalısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.