Şimdi Ara

Bicheon - Heuksal - Light 90 - 120

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir şu konpaku daki 120 lvl e kadar olan skill ler ve özelliklerini siteye hafiften rehber hafiften tanıtım tadında eklemeyi düşünüyordum bir ucundan başlayayım dedim bir arkadaşın alakalı pm i ile . Yedek paket sigarama , pm i atan arkadaşa ve haberleri olmasada konpakudaki emeği geçen arkadaşlara teşekkürler .
    İlk konu Bicheon ve Light 90 lvl den sonra up ı olan veya 90 lvl den sonra yeni gelen skilleri içeriyor sadece , devamı ileride inşallah ya da hevesli arkadaşlar olursa kendileride diğer skill ağaçlarını benzer bir şekilde eklerseler hiç itiraz etmem , çok hoş olur hatta . İsteyen istediği foruma konuyu beğendiği takdirde , faydalı olacağını düşünürse ekleyebilir ; herkese iyi forumlar .

Bicheon

Smashing Series

Chain Sword Attack Series

Shield Technique Series

Blade Force Series

Hidden Blade Series

Killing Heaven Blade Series

Sword Dance Series

Bicheon Force Series

: Özellikleri hakkında bilgi yok .

Heuksal

Annihilating Blade

Fanning Spear

Heuksal Spear

Soul Departs Spear

Ghost Spear Attack

Chain Spear Attack

Flying Dragon Spear

Cheolsam Force (Passive)

Ve görünen o ki heuksal a yeni bir seri eklenecek ismi "counter" ama özellikleri mevcut değil tahmin ediyorum ismi ile alakalı bir saldırı skill i olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mai_mai -- 2 Ocak 2009; 18:18:39 >

• Lightining

Thunder Force Series

Piercing Force Series

Wind Walk Series

Lion Shout Series

Concentration Series

Thunderbolt Force Series

• emeğine sağol blade ilerde, warlock gibi olacak yıkılması dahada zorlaşacak.
  • Güzel paylaşım mai, Emeğine sağlık . . . Bilmeyen ve merak eden arkadaşlar için gayet güzel bir çalışma olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Güzel paylaşım mai, Emeğine sağlık . . . Bilmeyen ve merak eden arkadaşlar için gayet güzel bir çalışma olmuş

nerden buldun paylaşırmısın
  • Verdiğin bilgiler için teşekkürler.Glavie skillerini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Teşekkürler
  • Süpersin Mai

Yanlız Blade 120de Cosucak O Debufflar Ne Ole Dull,Fear,Stun Vs Vs
    Hele Batırın 120 Haline 15 Crit Inc. Gelio Wow
  • Paylaşım için Teşekkürler.

Üst Konu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoBLeSaTaN

Süpersin Mai

Evet süper olacağı kesin ama bu oyunda sadece blader güçlenmeyecek, diğer silahlardan hiç bahsedilmiyor. Ben en çok avrupalı karakterlerinin skillerini merak ediyorum, zaten pvp de bariz bir şekilde önde olan avrupalıların yeni gelecek skiller ile çok daha iyi ataklara sahip olacaklarını düşünüyorum. Belkide joymax bu üstünlüğü anlamış olmalıki avrupalılara yeni bir skillde getirmeyebilir. Herşey olabilir yani..

Yada snow shield gibi bir skill gelebilir ve tüm rehberleri tüm buildleri darmadağan eder bakınız snow shield geldi ve tüm nukerler colda önem vermeye başladılar, light yok edilmeyeceğinden fire nukerler tarih oldu.

Hatta şimdi aklıma geldi mesela bir reflect skilli gelebilir fire a, neden olmasın. Reflect nedir bilmeyenlere söyleyeyim size sopayla vurunun birine aynen o sopanın geri dönerek kendisini vurmasıdır. Aynı warlocktaki gibi.. Yada mag attack gücünü yükselten bir buff..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 2 Ocak 2009; 13:36:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Süpersin Mai

Evet süper olacağı kesin ama bu oyunda sadece blader güçlenmeyecek, diğer silahlardan hiç bahsedilmiyor. Ben en çok avrupalı karakterlerinin skillerini merak ediyorum, zaten pvp de bariz bir şekilde önde olan avrupalıların yeni gelecek skiller ile çok daha iyi ataklara sahip olacaklarını düşünüyorum. Belkide joymax bu üstünlüğü anlamış olmalıki avrupalılara yeni bir skillde getirmeyebilir. Herşey olabilir yani..

Yada snow shield gibi bir skill gelebilir ve tüm rehberleri tüm buildleri darmadağan eder bakınız snow shield geldi ve tüm nukerler colda önem vermeye başladılar, light yok edilmeyeceğinden fire nukerler tarih oldu.

Hatta şimdi aklıma geldi mesela bir reflect skilli gelebilir fire a, neden olmasın. Reflect nedir bilmeyenlere söyleyeyim size sopayla vurunun birine aynen o sopanın geri dönerek kendisini vurmasıdır. Aynı warlocktaki gibi.. Yada mag attack gücünü yükselten bir buff..

Haklısın Hocam Sadece Blader Ve Light Olduğu Icin Bu Yorumu Yaptım Euya Skill Gelmez Gibime Gelior Skill Sıraları Full Cnkü Gelirse Alt Sıraya Gelir Bence Euda 120de En Baba Build Cleric Olucak Offering Serisinin Sadece 2 Tanesi Acık

• uğraştığüına değmiş gerçekten ellerine kollarına sağlık en azından yeni gelecek skiller hakkında bilgimiz sağlamlaştı teşekkür ederiz...

İyi forumlar
  • mai
  • Öncelikle eline sağlık mai.

Buda demek oluyorki, eu lar 120 lv de ezik olucak yeni skill serileri gelmedikçe.. çünkü onları skill pencereleri sağa doğru full.. artık sadece up yaparlar inş :)

120 bic
    120 fire
    60 light :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Öncelikle eline sağlık mai.

Buda demek oluyorki, eu lar 120 lv de ezik olucak yeni skill serileri gelmedikçe.. çünkü onları skill pencereleri sağa doğru full.. artık sadece up yaparlar inş :)

120 bic
    120 fire

illaki euya bişi daha eklerler merak etme sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 2 Ocak 2009; 14:43:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Öncelikle eline sağlık mai.

120 bic
    120 fire

Yeni Skill Gelmese Ne Olucak Ki Euda Elin Hızlı Itemin Saglam Oldugu Sürece Pvpn Iyi Olur 120de Değiseceni Sanmıorm Ayrıca 120 Bicheon-Fire 30 Cold 30 Light Nasıl ?

Edit Ayrıca Eu Pot Sorunu Kalkıcak Gibi Pvpde Cnkü %25 Vigor Potçuya Geldi Ve Eu Bunu 3Snde Kullanıo 3Snde %25 HP-MP Basıor Ya %25 Hp Recovery Grain Gelirse ? Onuda 3snde Kullanıo Suan Eular Str Charlar Icin 3Snde %50 Hp Doldurcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi~ -- 2 Ocak 2009; 14:44:47 >

• son elektirk nukesi 14k mp yiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: mr.chucky

son elektirk nukesi 14k mp yiyo

15K De Sen Ona Yani Full Int Nukerlar 120 Coldu Unutsun
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mr.chucky

son elektirk nukesi 14k mp yiyo

15K De Sen Ona Yani Full Int Nukerlar 120 Coldu Unutsun

güzel olmuş ellerina sağlık bukaa

• süper bir çalışma
    bow ve force yi merakla bekliyorum
    eline sağlık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.