Şimdi Ara

bıçaklanan lastikler ve kırılan silecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dikmenibo (2 mesaj) efsanemühendis (2 mesaj) aybasan (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> bıçaklanan lastikler ve kırılan silecekler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar, bu akşam caddebostan'da gayet nezih bir sokakta bütün araçlarla aynı şekilde bir apartmanın önüne park ettim. park ettiğim yer direk yüksek kaldırım yanı ve otopark çıkışının yanı (çıkışın sağına ve soluna beton çiçeklikler koydukları için çıkışı engellemem mümkün değil).
    2 saat sonra aracı çalıştırıp ilerlediğimde bir gariplik fark ettim. inip baktığımda sağ 2 lastik bıçaklanmıştı ve aracın ön 2 sileceği de kökten kırılıp atılmıştı. 2 lastiği de değiştirip bagaja attım ve polis çağırdım (1 lastik aracın kendi yedek lastiği, diğeri bir yakınımın yedek lastiği).
    karakol vs. tutanak tutuldu, 2 sayfa verildi (hasar raporu ve benim olayı anlattığım tutanak).

bu noktadan sonra ne yapmam gerekiyor bilgim yok, kasko bunu karşılayacak mıdır, polisler yarık lastikleri bagajda gördüler ve bu şekilde tutanak tuttular, bu problem olur mu?

|
    |
    Intel i3 10100F --- ASUS B460M-A --- Asus GTX1050ti Phoenix 4GB --- Team Group Vulcan Z 2x8gb DDR4 3000mhz --- Coolermaster RC-690 --- XPG Spectrix S40G 512GB --- iPhone 8 64gb --- iPad Air 2 64gb --- Xbox One S --- Sony RX100 M3 --- Sony WX80 --- Sony MDR-100ABN --- Jabra Sport Pace
  • Teğmen
    163 Mesaj
    öncelikle geçmiş olsun

lastikleri sökmeden önce kanıt olarak resmini çektiyseniz işiniz kaskoda kolaylaşır.

artı olarak polise zabıt tutturmuşsunuz buda iddianızı kolaylaştırır..

kasko sorun çıkarmadan zararınızı karşılayacaktır..zaten kaskoya neden para veriyoruz'ki.?.

sizin şuandan itibaren izleyeceğiniz yol.?.elinizdeki karakoldan alınmış olan resmi belgeleri şayet aracın zarar

durumunu resimleyerek belgelediyseniz dosyalayarak kaskoya göndermek veya elden götürmek olacak..

tekrar geçmiş olsun..

sevgiyle kalın..

efsanemühendis....zkz...
    |
    |

teşekkürler hocam,

çekmiştim 2 lastiğinde fotoğrafını sökmeden önce. kasko ile görüştüğümde dediğiniz gibi belgeleri bize verin, aracı da anlaşmalı servise götürün, kayıt açılacak ve expert gelip inceleyecek dedi. aracın serviste kalması gerekirse bana araç da sağlayacaklarmış.

çok teşekkürler tekrardan.
    |
    |
    efsanemühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i3 10100F --- ASUS B460M-A --- Asus GTX1050ti Phoenix 4GB --- Team Group Vulcan Z 2x8gb DDR4 3000mhz --- Coolermaster RC-690 --- XPG Spectrix S40G 512GB --- iPhone 8 64gb --- iPad Air 2 64gb --- Xbox One S --- Sony RX100 M3 --- Sony WX80 --- Sony MDR-100ABN --- Jabra Sport Pace
  • Teğmen
    163 Mesaj
    rica ederim...

sorunsuz yaşam dileğiyle..

efsanemühendis...zkz...

BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.