Şimdi Ara

bıçak yükseltme trade,vs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler safari mesh kelebek bıçağım var bunu nasıl takas veya daha iyi bir bıçakla değişitiririm? varmı skin bet sitesi güvenilir

• Kelin ilacı olsa

Redditte ilan açıp tradeleyebilirsin. Kumar hiç oynamadım oynamamda o tarz şeyler önermem. Önerenden de hayır bekleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Kelin ilacı olsa

Redditte ilan açıp tradeleyebilirsin. Kumar hiç oynamadım oynamamda o tarz şeyler önermem. Önerenden de hayır bekleme.

cs money kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaYTo

quote:

Kelin ilacı olsa

cs money kullanabilirsin

Cs.money gibi sitelerde kesintisiz, komisyonsuz, kar etmeden hayrına sana skin veriyordu zaten.
  • quote:

quote:

quote:

Kelin ilacı olsa

cs money kullanabilirsin

Cs.money gibi sitelerde kesintisiz, komisyonsuz, kar etmeden hayrına sana skin veriyordu zaten.

skini napcam bilmiyorum steam guard aktif et dedi steam ettim. şimdi de 15 gun bekle steam guard 7 gundur hesabi korumadi diyor oysa mail steam guard aktifti ilginç. 15 gun bekle skini sat oho

• quote:

quote:

quote:

Kelin ilacı olsa

cs money kullanabilirsin

Ben öyle bir şeymi dedim ?

• Trade ile az az yükseltebilirsin ama üstüne fazla verilebilecek bir bıçak değil. O nedenle ya trade'den bıçağınfiyatına eşit bir şeyler alacaksın ya da bet sitelerinde şansını deneyeceksin. Bu arada eskisi gibi bet siteleri yok,çoğunu valve kapattı. Bulman zor. Belki csgofast falan olabilir ondanda kırmızı-siyah-yeşil oynarsın ama kesinlikle tavsiye etmem. Bıçağını kullan elindekiyle yetin keyfie bak. Elindeki de gitmesin
  • Kumar oynamada ne yaparsan yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • csgolounge'a ilan at teklif bekle, teklif atarsan ve adamın eşyasından düşük bir şey verirsen kabul etmezler kendini boşa yorarsın. bet işine girersen itemini kaptırırsın youtube'dan twitch'ten bete özendiren yayıncılara inanma hepsi o sitelerden para alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbse

csgolounge'a ilan at teklif bekle, teklif atarsan ve adamın eşyasından düşük bir şey verirsen kabul etmezler kendini boşa yorarsın. bet işine girersen itemini kaptırırsın youtube'dan twitch'ten bete özendiren yayıncılara inanma hepsi o sitelerden para alıyor.

trade sitesi mi hocam? skini koymam lazım mı . yani o siteye gonderip mi beklemem lazım?
  • CeyX_X kullanıcısına yanıt
    Takası açıyorsun takas linkini bırakıyorsun millet sana istek yolluyor işte. Genelde değerinden daha düşük verecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Takası açıyorsun takas linkini bırakıyorsun millet sana istek yolluyor işte. Genelde değerinden daha düşük verecekler

hocam ft karambit forest ddpat e karşı stattrak hyper beast fn sizce mantıklı mı?
    Çok fazla st fn ve bıçak takası yapmadım steam analyst den kontrol edebilirsin

• quote:

Çok fazla st fn ve bıçak takası yapmadım steam analyst den kontrol edebilirsin

https://csgo.steamanalyst.com/id/109826386/StatTrak-M4A1-S-Hyper-Beast-Factory-New

hocam en azından bi fikir verseniz adam takas için bekliyorda
    Siz hangisine sahipsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

karambit
    St fn m4a1-sin değeri daha fazla 180 dolardı dikkat edin dolandırılmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

St fn m4a1-sin değeri daha fazla 180 dolardı dikkat edin dolandırılmayın

takası yapayım mı hocam bakarım takas sırasında fn mi değil mi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyX_X

quote:

karambit

Karambit Buying: 45 key

STATTRAK™ M4A1-S | HYPER BEAST (FACTORY NEW) : 75 key

Mantıken bota atsa daha fazla key alacak. MUHTEMELEN DOLANDIRICI.

FN YERİNE FT KOYABİLİR, WW KOYABİLİR.

Uzak durun bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.