Şimdi Ara

Biber Gazı mı Bıçak mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hlmd

Evet arkadaşlar malumunuz omuz atma tartışmasında bile büyük kavgalar çıkıyor.
    Kendimizi korumak için hangisini önerirsiniz?Daha 2 gün önce bana bıçak çekildi kendimi zor kurtardım.

Kendimi kormak için biber gazı düşünüyorum ama internetteki resimlerine baktığımda(nato) cebe sığmaz,aşırı büyük gözüküyor.Ve etkileri hakkında şüphem var.Bazılarının yorumuna göre pek fayda sağlamıyor bazılarına göre bir fısı daire boşaltmaya yeter.
    Ama bir bıçak cebe çok rahat sığabilir,etkilerinden eminim ama göz korkutmaya yetmediği zaman yaralamam gerekecek-ki buda başıma iş açabilir-

Kuru sıkı silahıda her yere götüremem taşımak problem olur.Siz bu konuda ne diyorsunuz?

edit:şimdi klavye delikanlıları atlamasın hemen,saldımak için değil kendimi korumak için istiyorum.

Hiçbiri ! Biber gazını yanında taşıyorsun diyelimki polis çevirdi üstünü aradı biber gazını buldu.Varsayalım ki önceki gün yada önceki hafta o bölgede biber gazıyla gasp yapıldı vs.. napıcaksın ? Yada saldırganın yüzüne tam sıkamadın ıskaladın napıcaksın ? Bir sürü olasılık var bence yanında taşımaman en güvenlisi Gaspçılar zaten biber gazını bilerek yaklaşırlar merak etmeyin

Bıçak hiç taşıma onun zararlarını yazmama gerek yok

• İkisi arasından elbette biber gazı. Hem etki menzili daha uzak, hem de daha az sakıncalı. Ayrıca daha az riske girersin, iki fıs tamam.

Ama ikisinin te taşınması yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlmd

Evet arkadaşlar malumunuz omuz atma tartışmasında bile büyük kavgalar çıkıyor.
    Kendimizi korumak için hangisini önerirsiniz?Daha 2 gün önce bana bıçak çekildi kendimi zor kurtardım.

Kendimi kormak için biber gazı düşünüyorum ama internetteki resimlerine baktığımda(nato) cebe sığmaz,aşırı büyük gözüküyor.Ve etkileri hakkında şüphem var.Bazılarının yorumuna göre pek fayda sağlamıyor bazılarına göre bir fısı daire boşaltmaya yeter.
    Ama bir bıçak cebe çok rahat sığabilir,etkilerinden eminim ama göz korkutmaya yetmediği zaman yaralamam gerekecek-ki buda başıma iş açabilir-

Kuru sıkı silahıda her yere götüremem taşımak problem olur.Siz bu konuda ne diyorsunuz?

edit:şimdi klavye delikanlıları atlamasın hemen,saldımak için değil kendimi korumak için istiyorum.

Ben ikisinide taşıyorum:) ama en iyisi biber gazı.
     Biber Gazı mı Bıçak mı?

Bunlarda ıvır zıvır evde bulundurduğum :)
     Biber Gazı mı Bıçak mı?

• adama bıçak çekersin , adam hamle yapar sen de savuşturmak için bıçağı saplarsın mahkemelerde sürünürsün bir süre.
    adama biber gazı çekersin , boşaltırsın adamın üstüne bi de kafa atarsın sonra topuk.

sen seç
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.