Şimdi Ara

Biber Gazı mı Bıçak mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bu biber gazı kesin işe yarar değil mi?
    'Bg sıkmama rağmen kovalamaya devam ediyor' diyenlerin sayısı az değil
  • hiçbiri

yumruk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

hiçbiri

yumruk

editte bahsettiğim delikanlıda geldi.
    Ama döner bıçağı sallayınca napıcam kafamı atıcam,kendimi mi koruycam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlmd

quote:

hiçbiri

yumruk

kaçıcaksın tabiki ama ona döner bıçağını çıkartmaman lazım git dövüş sporu öğren . bıçak alsan sanki saplayabilecek misin saçma saçma konuşma

• elektro şoklar niyetim var bana saldıran beter olsun der kriz geçirene kadar şoklarım aklıma takılan yakın boğusurken şoklarsak bizede geçermi elektrik yada cebindeyken yanlışlıkla çalıştırıyormuşsun (bir ara cebimde sustalı çakması açmıştım
  • quote:

quote:

quote:

hiçbiri

yumruk

kaçıcaksın tabiki ama ona döner bıçağını çıkartmaman lazım git dövüş sporu öğren . bıçak alsan sanki saplayabilecek misin saçma saçma konuşma

Komik değil.

• Biber gazı benim de aklıma yatıyor.Eminönü'nde alt geçitte satıyorlar seyyarlar 5 TL'ye NATO marka biber gazı.Etkili midir acaba onlar almayı çok düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Law Master -- 3 Aralık 2011; 13:59:03 >
  • biber gazı demişken kokusu var mı?
    tüp gazı gibi mesela?
  •  Biber Gazı mı Bıçak mı?
  • Dürbünlü biber gazı. ( Çok saçma konuşulanlar... Olay böyle gelişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: l Mr. Lawyer l

Biber gazı benim de aklıma yatıyor.Eminönü'nde alt geçitte satıyorlar seyyarlar 5 TL'ye NATO marka biber gazı.Etkili midir acaba onlar almayı çok düşünüyorum.

Boyutları nasıl?
  • kangal...
  • quote:

quote:

Biber gazı benim de aklıma yatıyor.Eminönü'nde alt geçitte satıyorlar seyyarlar 5 TL'ye NATO marka biber gazı.Etkili midir acaba onlar almayı çok düşünüyorum.

Boyutları nasıl?

brz daha ufalsa anahtarlık yaparsın, ciddi söylüyorum. Bende de var, öyle deodorant meodorant değil. Onları belki polisi falan kullanıyordur ama bizim bahsettiğimiz küçük ve ucuz olanın boyu sakız kutusunu geçmiyor.
  • quote:

quote:

Boyutları nasıl?

Yahu hala ona buna soruyosun. 5 lira git al sanki milyarlık şey alıyorsun da sorup duruyorsun. Kendine sıkınca görürsün etkisini.
  • biber gazı tabi ki. belki çakması çıkmıştır o yüzden düzgün iş yapmayabilir bazılarının aldığı.
     Biber Gazı mı Bıçak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

quote:

Boyutları nasıl?

Yahu hala ona buna soruyosun. 5 lira git al sanki milyarlık şey alıyorsun da sorup duruyorsun. Kendine sıkınca görürsün etkisini.

Bulsam alıcam bulamıyorum koca pendikte.Bu arada o bg. kaç defa kullanılabilir?Yani tartışmanın ortasında bitmesin

• Erkeğin biber gazı taşıması yasak diye biliyorumPolis yakalarsa sıkar gözüne valla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

quote:

Boyutları nasıl?

Bulsam alıcam bulamıyorum koca pendikte.Bu arada o bg. kaç defa kullanılabilir?Yani tartışmanın ortasında bitmesin

İnternetten al her yerde kaynıyor. Parfüm gibi sıkacak halin yok heralde yüze doğru bi fıs adamı perişan eder.

• video nun 3. saniyesindeki atlaması
  • Elektroşok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.