Şimdi Ara

BIANCHI RCX 329

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir bisiklet arıyorum.Bianchi rcx 329 da karar kıldım.Sizce almalı mıyım? Artıları eksileri ne olur?

http://m.n11.com/bianchi-rcx-329-md-29-jant-21-vites-dag-bisikleti-2016-model-P104667730?cid=604001&gclid=CIaz8NeFrdACFQ2ZGwod5bEK2A&gclsrc=aw.ds

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mevsimde bu fiyata bu bisiklet alınmaz. Biraz daha araştırın derim. Özellikle ikinci el bakın. 1300 liralık bisikletleri bu bisikletin fiyatına bulabilirsiniz. Hem özellik açısından da kazançlı olursunuz. Ben hayır diyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aazam kullanıcısına yanıt
    Hocam öneriniz varsa atabilir misiniz
  • Carraro 224 modeline bakın

Mekanik disk olacağına V fren olması iyi eğer hidrolik değilse

21 vites değil 24 vites bakın

Carraro 224 modeli alan çok memnun 1.130tl nakitte 10%indirim ile 1000tl alınabilir

Ayrıca Mosso Legarde 1624 vfren olabilir şehir tur bisikleti

Bence hoş model ben Carraro 224 almaya gittim bana uygun model bulamayınca Mosso aldım çıktım :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 16 Kasım 2016; 18:5:58 >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bi düşünüyüm
  • kardeş ülkemizde orjinal üretim bianchi üretimi yok. mekanik disk alacağına v fren al daha iyi.bu fiyatlarda salcano var onu al derim.veya başka bir markada olur mekanik frenli olmasın yeter mekanik fren inanın v fren gibi sert ve tutması iyi olmaz.ayni fiyata hidrolik frenli var onu alın. http://www.salcano.com/bisiklet.php?cesit=8 lanet link en yüksek fiyattaki bisikleti gösteriyor.ng 650 29 hd olana bakın buna yakın fiyatlarda başka modellerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony kamera -- 16 Kasım 2016; 19:30:10 >
  • sony kamera kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam mekanik disk almayın diyorsunuz yani.Ng650 ye bi bakıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.05

Sağolun hocam mekanik disk almayın diyorsunuz yani.Ng650 ye bi bakıyım.

rica ederim kardeş.mesai arkadaşım ng650 hd 26 jant olanını almıştı 850 tl.her bayi ayrı fiyat veriyor.mağazaya gidince kısa bir test sürüü yapın birde mekanik fren ve hidrolik frenli olanları ayrı ayrı sür frene bas hidroliği tek parmakla frne yaparken diğeri çok set ve dört parmakla yapacaksın.frne yapınca anlarsınız neden hidrolik fren dediğimizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.