Şimdi Ara

Bi kaç soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ilk defa kedim oldu yavaş yavaş tanıyorum kediyi ama hala aklımda bi çok soru var

1.4 farklı kuru mama aldım hiçbirini yemiyor,ıslak mama diş çüremesi filan yapar diyorlar korkuyorum o yüzden ama açta bırakamıyorum hayvanı

2. ççok aşırı tüy dökülmesi var,multivitamin almayı düşünüyorum onun dışında ek olarak yapmam gereken nelerdir

3. Sürekli apartmanın içine çıkmak istiyor 15 gündür bende bu huyu son 4 gündür edindi,gidiyor kapıda miyavlıyor içli içli mecbur sallıyorum hani dedim acaba hayvanı mahsur mu tutuyoruz evde üzüldüm aşağı indirmeye çalıştım hava aldırmaya ondan da korkuyor kolumun içine etti hatta indirmeye çalışırken bende zorlamadım fazla sadece yukarı kata çıkıyor 15 dakika sonra geri geliyor eve

4.Birde oyun mu oynuyor ne yapıyor anlamadım normalde yatakta uzanıyorum seviyorum,hoşuna gidiyor bi anda gözleri büyüyor patisi ile kafama vuruyor 1,2 kere biraz ısırıyor filan ondan sonra canavara dönüşüyor sanki o yavru kedi gitmiş içine şeytan girmiş bi kedi gelmiş birden üstüme koşuyor,ok gibi fırlıyor saklanıyor fırlıyor,duruyor fırlıyor mesela geçen gece uyutmadı bu yüzden kapıyı kapatıp odaya giriyorum bu sefer kapıyı aç diye içli içli miyavlıyor kapıyı açınca hiçbirşey yokmuş gibi yüzsüz yüzsüz devam ediyor saldırılara

not; Kedi 3 aylık şu anda cinsini filan bilmiyorum normal sokak kedisi tipinde

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naaalalllakakal -- 22 Eylül 2021; 21:17:42 >
  • 1- mamayı beğenmemiştir farklı marka kuru mama dene aç kalmayıp en sonunda yiyecektir.

2- vitamin takviyesi yap ve her sabah fırçala

3- göğüs tasması tak ve kontrollü olarak dışarı çıkar bana göre onların da hava almaya, toprağa basmaya ihtiyacı var.

4- geceleri aktif olarak oyun oynamak istiyorlar genellikle, gündüz oyun oynatıp yorarsan gece daha az hareketli oluyor. Uyumadan önce kollarına ve bacaklarına kalıcı bir parfüm sıkarsan ısırmaz rahat uyursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Mama konusu çok karışık. Doğru mamayı bulana kadar deniyoruz mecbur. Ben matisse kitten veriyorum seviyor. Hafta da bir kere de yaş mama ver bence. Hep kuru mama olmaz. Her zaman taze temiz su olsun.
    2- Vitamin işe yarayabilir. Furminatör tarak var bu alanda çok etkili. Araştır ondan al ara sıra tara dökülen ve ölü tüylerini alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 2 Ağustos 2017; 14:53:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.