Şimdi Ara

Bi İşe Başlayamama Hastalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Bi İşe Başlayamama Hastalığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Arkadaşlar Benim İçin Ciddi Olan Bir Sorunla Karşı Karşıyayız.

Bi İşi Yapmaya Adam Akıllı Başlayamıyorum. Bütün Gün Evdeyim, İnternette Vakit Geçiriyorum. Bu, Bi İşe Başlayamama Rahatsızlığım Sayesinde Mozilla Firefox'umda ki Sekme Sayısı 30'u 40'ı Geçmiştir. Artık Tarayıcı Kasıyor O Derece. O Sekmelerde de İşlerim Var İşte, Ertelemekten Bu Kadar Sayıya Geldiler. Sadece İş Değil. Dizi İzlemeye Bile Başlayamıyorum Ya. Keyif Aktivitesini Bile Erteliyorum. Bu Yüzden İlerde Ot Gibi Sürünecem Yemin Ediyorum. 1 Saatte Yapacağım İşi Erteleye Erteleye 1 Günde Bitiriyorum, Diğer İşlere Vakit Kalmıyor. O Kadar Yığınla İş Biriktirdim. Hangisinden Başlasam Diye Düşünüyorum. Sizce Bilgisayarıma Ders Programıymış Gibi İşleri Sıralasam Bu Sorun Hallolur mu? İş Kendimde Bitiyor Onun Farkındayım. Kendimi Zorlamam Gerekecek. Şimdiye Kadar Öğrenmek İstediğim Bütün PC Programlarını Öğrenmiştim, Bu Vakte Kadar. Ama Ertelemekten Hala 0 Seviyesindeyim. İngilizce Öğrenmeyide Erteliyorum. Sizin Tavsiyeniz Var mı? Zorda Olsa, Yapmam Gerektiğinin Farkındayım. Benim Rahatsızlık Tembellikten Çok Farklı. Bir Tembelin Yapmayacağı Şekilde, Çalışmalarımı Planlıyorum. Ama Planladığım Gibi O İşe Atılamıyorum Bir Türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Kendini zorlamaya bak,zorladığın zaman bile olmuyorsa psikiyatri uzmanına görün.
    |
    |
  • Tam ben gibisin

• Senin Sorunun Nedir?
    Ne Yapmak İsteyipte, Yapamıyorsun?

Bi İnsan Dizi İzlemeyi Bile Erteler mi Ya :D 1.5 Yıldır Başlayamıyorum. Kendimizi Yapmak İstediğimiz İşe Alıştırmaya Çalışacağızda. İş O Başlama Kısmı Zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uzunluk_olcus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.