Şimdi Ara

bg levelling hakkında bilgisi olan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşkar başka serverda char kasıyorum malum heirloomlar yok bu bg level atlama kolay diyorlar nasıl oluyr anlatırmısınız call to arms vardı şimdi 45 lvl açılacak diyor 3 tane bg arenası arathi basin warsong diğerini hatırlayamadım parayla alınan 3 tane guild heirloomum var şuan hanor ilede omuzluk alıcam bide leveling guidelar varya zygor falan gibi bunların bedava olanları var mı ve nasıl kullanılır bi tane buldum geçende truva atı çıktı içinden
    human ölünce undead mi oluyo hep merak etmişimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: white_tiger

arkadaşkar başka serverda char kasıyorum malum heirloomlar yok bu bg level atlama kolay diyorlar nasıl oluyr anlatırmısınız call to arms vardı şimdi 45 lvl açılacak diyor 3 tane bg arenası arathi basin warsong diğerini hatırlayamadım parayla alınan 3 tane guild heirloomum var şuan hanor ilede omuzluk alıcam bide leveling guidelar varya zygor falan gibi bunların bedava olanları var mı ve nasıl kullanılır bi tane buldum geçende truva atı çıktı içinden
    human ölünce undead mi oluyo hep merak etmişimdir

zygor leveling guide ı internne araştır kırılmış versiyonunu bulursun.

soru çok iyi b arada :)
  • düşük levellarda call to arms bgleri iyi exp verir ama sonraları hiç vermez olur ayrıca kazanma garantin yok.zygor için zygor wowturk müydü neydi wowtr miydi neydi işte googleda arat adamın biri sürekli güncel versiyonunu paylaşıyor ben oradan indiriyorum çok makbule geçiyor

human ölünce undead olmuyor bu arada.
  • nasıl oluyor undead arthas human undead oldu sonra lk undead olmanın 1. koşulu nediir
  • eywallah sağ olasınız wow turk sayesinde load of out date addon öğrendim eskiden kulllandğım postal vs addon kullanamıyordum 10 numara oldu zygor buldum 120 dolara satıyormuş oyun o kadar değil be
  • bir necromancer gerekli undead olarak kalkman için.her ölen undead olarak kalkmıyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: süt oğlan

bir necromancer gerekli undead olarak kalkman için.her ölen undead olarak kalkmıyor yani.

Zamanın olduğu bir vakit lore konusu yapmayı düşünüyor musun hocam?
    Arthas mevzusunu bende merak ediyorum.

quote:

arthastan önce beden olarak lich king yoktu.ilk hordeun lideri guldanın hocası nerzhul kiljaeden tarafından ihanetinden dolayı yok edilip ruhu helm of domination adlı kaska hapsedildi ve buzun içinde northrende atıldı, daha sonra nerzhul kiljaedene tekrar ihanet etti.tam gücüne kavuşmak için bir bedene ihtiyaç duymaktaydı ve o beden lordaeron veliaht prensi arthas menethildi.

Internette yazılanlar çok dağınık çünkü

• call to arms şuan açık değil benim lvlimde warsong normal olanına girdim 47 hanor verdi kazandığımız halde çok düşük değil mi call to arms hanor etki ediyor mu yani?
  • Arthas'ın hikayesini warcraft 3 oynarak veya warcraft 3 videoları izleyerek de öğrenebilirsiniz.
  • yazın bir diliminde aşırı boş vaktim olacak, o zaman tekrar bir lore konusu açmayı planlıyorum açıkçası.
  • quote:

yazın bir diliminde aşırı boş vaktim olacak, o zaman tekrar bir lore konusu açmayı planlıyorum açıkçası.

Anlatımınızı beğeniyorum hocam, bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

quote:

yazın bir diliminde aşırı boş vaktim olacak, o zaman tekrar bir lore konusu açmayı planlıyorum açıkçası.

Anlatımınızı beğeniyorum hocam, bekliyoruz.

sağ olun dediğim gibi belli bir karaktere odaklanmak yerine genel lore anlatmayı planlıyorum.açıkçası forumda lore konusunda oldukça bilgili ve kaliteli arkadaşlar var, onlardan da yardım gelirse ana konu bile olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.