Şimdi Ara

BF4 ilaç sorunu, lisanslı oyunların olduğu origin hesabı sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, genelde bundle tarzı kampanyalarla oyunları arşivliyorum, bu yüzden origin hesabımda bir çok satın aldığım oyun bulunmakta. Bf 4 şuan hem çok pahalı hemde adapte olup olamayacağımdan emin olamadığım için satın alamıyorum. Bu yüzden Bf 4 ü ilaçlamam gerekiyor. Fakat ne zaman oyuna girmeye çalışsam origin açılıyor oyun hata verip kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Not: orj oyun almaktan kaçan biri değilim, yeter ki fiyatları Türkiye şartlarında olsun :)

• Play Store da 60 tl. Uygun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miorled

Play Store da 60 tl. Uygun bence.
    PC oyunları zaten Türkiye şartlarına uygun..
    İmzana yazmışsın sistemi, o sisteme verecek paran varda bu oyuna verecek paran mı yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

Sence uygun dostum :) Ayrıca ben superonline fiber kullanıcısıyım...

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

İmzana yazmışsın sistemi, o sisteme verecek paran varda bu oyuna verecek paran mı yok hocam.

İşten ayrıldıysan olmuyor hocam. 50 lira genelde benim için eşiktir noel indiriminden en son 3 gün önce %50 indirimle Arkham Origins aldım, daha öncesindede humble bundle üzerinden 5 dolara bütün warner bros (Özetle Diğer Batman oyunları) arşivledim. şimdi Arkham city nin ek paketini bitirmeye çalışıyorum. Steamin yılbaşı ve noel indirimlerinden faydalanmak için kenara 100 tl cıvarı bir bütçe ayırmıştım (Batman A.O bunun 50 lirasını yedi.). 10 dolar altına tomb raiderın son oyununu arşive ekledim. Yani daha gerçekçi indirimler yapsa origin bende alırdım bir yolunu bulup. Son olarak bf 4 standart paketi ile multi player oynanabiliyormu? Yoksa bf 4 ten sonra birde premium mu almak gerekiyor? Eğer multi için prem gerekiyorsa single player için 60 tl dahi fazla.

Evet yeteri kadar hesap verdiysem şimdi sorunumun çözümünde yardımcı olabilecek misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: samt

quote:

Orijinalden alıntı: bozic

Sence uygun dostum :) Ayrıca ben superonline fiber kullanıcısıyım...

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

İşten ayrıldıysan olmuyor hocam. 50 lira genelde benim için eşiktir noel indiriminden en son 3 gün önce %50 indirimle Arkham Origins aldım, daha öncesindede humble bundle üzerinden 5 dolara bütün warner bros (Özetle Diğer Batman oyunları) arşivledim. şimdi Arkham city nin ek paketini bitirmeye çalışıyorum. Steamin yılbaşı ve noel indirimlerinden faydalanmak için kenara 100 tl cıvarı bir bütçe ayırmıştım (Batman A.O bunun 50 lirasını yedi.). 10 dolar altına tomb raiderın son oyununu arşive ekledim. Yani daha gerçekçi indirimler yapsa origin bende alırdım bir yolunu bulup. Son olarak bf 4 standart paketi ile multi player oynanabiliyormu? Yoksa bf 4 ten sonra birde premium mu almak gerekiyor? Eğer multi için prem gerekiyorsa single player için 60 tl dahi fazla.

Evet yeteri kadar hesap verdiysem şimdi sorunumun çözümünde yardımcı olabilecek misiniz?

Alıntıları Göster
    bende sp fiber kullanıyorum da o indirim sadece ttnet lilere mi değil mi bilmiyorum zaten bitti kampanya :)

• Bilmiyorum dostum, ama yok kampanya devam ediyor sanırım az önce yanlış bakmadıysam. Bf premium olayı hakkında bilgin var mı? Bundle üzerinden BF3 aldım ama oyunu çoktan biştirmiş olduğum için lisanslı sürümü hiç kurmadım, demek istediğim sadece standart bf3- 4 paketiyle multiplayer oynayabiliyormuyuz bu konuda bir bilgin var mı? Ne olurdu Crytekin Crysis için yaptığı TR özel fiyatı uygulaması EA oyunlarında da olsa :) İlle EA içerisinedemi Türk sokmak lazım :)
  • quote:

Bilmiyorum dostum, ama yok kampanya devam ediyor sanırım az önce yanlış bakmadıysam. Bf premium olayı hakkında bilgin var mı? Bundle üzerinden BF3 aldım ama oyunu çoktan biştirmiş olduğum için lisanslı sürümü hiç kurmadım, demek istediğim sadece standart bf3- 4 paketiyle multiplayer oynayabiliyormuyuz bu konuda bir bilgin var mı? Ne olurdu Crytekin Crysis için yaptığı TR özel fiyatı uygulaması EA oyunlarında da olsa :) İlle EA içerisinedemi Türk sokmak lazım :)
    60'a düşürdüler geri çıkarttılar gün içerisinde alan çok oldu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Peki sadece ttnet kullanıcıları için mi? Prem olayı konusunda da bilgilendirme yapabilirmisiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Peki sadece ttnet kullanıcıları için mi? Prem olayı konusunda da bilgilendirme yapabilirmisiniz?

Alıntıları Göster
    Ttnetliler fatura yoluyla ödediklerinde biraz daha ucuza geliyor, onun haricinde de galiba kayıt olunabiliyor tam bilmiyorum premiumda 90 Tl şuan.

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Evet inceleyince bende öyle anladım. Premium almadan da multiplayer oynanabiliyormuş gördüğüm kadarıyla. Fiyattan dolayı konu başlığımda olan soruya geri dönmek zorundayım :S En azından single player modunu oynayabilsem iyi olur, fiyat dahada düşerse ileride satın alırım artık multi için :/ Cevap için teşekkürler.
  • fiyatlar uygun degil bence resmi satis yerlerinden almaya kalkmak kaziklanmak anlamina gelior cdkeyspot,com gibi yerler olmasa cogu kisi zaten almaz orijinal oyun multi de oynamaz.
  • The Legends kullanıcısına yanıt
    Selamlar burayı bilmiyordum fiyatlar oldukça iyi, peki güvenilir mi? yanıtınıza göre bu akşam daha fazla kasmadan bütçemin yettiği kadar oyun almak istiyorum :) Günün en faydalı mesajını attınız teşekkür ederim.
  • quote:

Selamlar burayı bilmiyordum fiyatlar oldukça iyi, peki güvenilir mi? yanıtınıza göre bu akşam daha fazla kasmadan bütçemin yettiği kadar oyun almak istiyorum :) Günün en faydalı mesajını attınız teşekkür ederim.
    hımm dikkat etmemiştim sanırım firmanın sahiplerinden biri sizmişiniz :) size bu soruyu sormak pekte uygun olmamış. Bilgilendirme için teşekkür ederim, fiyatlar oldukça makul.
  • samt kullanıcısına yanıt
    Muhim olan bence her oyun severin makul ve dogru fiyatta sevdigi oyunu almasidir.Bircok site oyun satiyor kabul ama farklar var kari yuksek tutandan sahtekarlik yapandan tutunda sirf cebi dolsun die yalan dolan konusup vaatler verenlere kadar cok site var.Cdkeyspot un amaci belli alanda satanda memnun olsun kaari minimum tutup parayi cebe degil sitesini gelistirmek icin kullanarak ileride ki hedefi her siteden cok daha ucuza hakedilen fiyatlarda oyunlari satabilmek.

TTNETIN sitesi olan o malum yerden binlerce kisi oyun alior ama fiyatlar cdkeyspota nazaran yuksek neden hep haketmeyenler kazansin neden hakeden kisi kazanip daha iyi hizmet veremesin ? Bence oyun severlerin artik neyi nerden almalari gerektigini 1 kez daha dusunmeleri gerekmekte.

Bana gelirsek ben kendimi kamufle etmiyorum gurur duyuyorum cunku kimsenin cebini bosaltmaya calismioyorum ayni oyunu ayni kalite ve orijinalikte satip oyun severleri basta mutlu edip ileride de mest etmek istiyorum.Hedeflerimiz var umarim hakkettigimiz degeri goruruz ve herkes kazanir die umut ediyorum.

Cevap için teşekkür ederim. Zaten gecenin bu vaktinde sayfa üzerinden yapılan canlı destekte verdiğiniz emeğin boyutunu gösteriyor. Yaptığınız iş için bende sizi tebrik ediyorum. Oyunla ilgili öğrenmem gereken son şey rusça sürümden ingilizce sürüme geçiş aşaması. EA forumlarında resmi olarak rusçadan ingilizceye geçiş yasaklanmış. Dil paketlerini atarak ve registry değişiklikleri ile oyunu ingilizce yapmayı araştırmayla buldum fakat origin dışında çalışacak şekilde ek yazılımlar (outcome :S !?! ) kurmaktan bahsedildiği için güvenemedim. Sizin bu işlemi nasıl yaptığınızı öğrenebilirmiyim? Bu güveni alırsam ve içime sinerse oyunu sitenizden almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samt -- 26 Aralık 2013; 3:04:46 >
    Dusunceleriniz icin tesekkur ederim.

Gecis meselesine gelicek olursan sorun olmicak emin olabilirsiniz ne ilk nede son kisiniz rus version alip inglizceye cevirmeye calisan ozellikle bizden.Bu nedenle forumlarda olan aciklamalar resmi olsa da gercegi yansitmamakta aksine kendi cikarlari icin yapilan caydirici aciklamalardan ibarettir.Taktir edersiniz ki her firma kendi oyununu kendi resmi sitesinden ucuk fiyatlarla alinmasini ister rakip cikinca ki piasada oyun satan cok fazla yer var camur atmak icin Resmiyetine ve guvenirligine dayanarak camur atmaktan hic cekinmezler.

Yapmamam gereken bir aciklama ama camurun bos oldugunu gormeniz icin.

23/12/2013 Tarihinde : xxx adli bir kullanicimiz Battlefield 4 CD Key satin aliyor Rus version.
    Odeme onaylandiktan sonra yollanan bilgiler su sekilde

Key : xxxxx
    Full language pack: URL
    Registry fix: URL
    English EXE File: URL

Simdi oyunu once originde aktif ediyor keyi girerek ardindan oyunu indiriyor ve verdigimiz URL lerdeki dosyalari uyguluor.Eger kurulumda hata yasamis olsa veya becerememis olsa gelip yardim talep ederdi ki yardim etmek vasifemiz bundan hic cekinmeyiz.Ama oyuncu suanda sorunsuz sekilde inglizce olarak oynayabilmekte.

Sizin soylediginiz ve endise ettiginiz husularin var oldugunu dusunursek ozaman Cdkeyspot sitesinde RUS keyli oyunlarin aciklamalarinda RUS oldugu icin inglizceye artik cevirilemiyor oldugu aciklamasi yerini almis olurdu.

outcome gibi 3. party bir yazılımdan bahsetmediniz bile bu güzel. Bu saatte hala ilgileniyor olmanız dahada güzel. Şuan piyasanın çok altında ww sürümü olan fifa 14 dikkatimi çekti ilk alışverişimi bu ürünle yapmayı planlıyorum. BF4 sonraki alışveriş planıma girdi gibi. Grid 2 oyunununda fiyatı oldukça iyi fakat sitenizde birde nfs rivals görmek isterdim. şuan EA oyunlarında 100 tlye sabitleme kampanyası var her yerde. Sizde bu fiyatın altında olursa eminim bu oyun üzerinden de iyi satış rakamları yakalayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samt -- 26 Aralık 2013; 4:01:12 >
    Oncelikle memnuniyetiniz bizi mutlu etti tesekkur ederiz.

Listede olmayan oyunlar hakkinda soyle kisa bir ozet gecmek isterim.

Web sitemiz henuz yeni cok yeni ve elimizden geldigince her ise kosturmaya calisiyor bir yandan ise oyun eklemeye calisiyoruz ama yetismebilmek nafile.Bu demek degildir ki listede yani cdkeyspot sitesinde olmayan oyun yok.Aslinda hepsi olmasada bilindik oyunlarin hepsi vardir sadece eklenmemistir oyun ekleme islemide Alfabetik siraya gore gittiginden (bizim elimizdeki bir listeden bahsediyorum) cogu yuksek prestijli oyun eklenmemistir.

Online sitemden ilgilendiginiz bir oyun hakkinda bilgi alabilir web sitemizde yoksa da siparis edebilirsiniz.

Paypall ile ilgili konusmayi sizinle yapmistik not ettim bu konu hakkindaki sorunu da size mail yoluyla veya burdan PM araciligi ile en yakin zamanda detayli bir bilgi ile elimizden geldigince yardimci olmaya calisacagim anlayisiniz icin tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Legends -- 26 Aralık 2013; 3:57:48 >
    evet Paypal konusunu önce buraya yazdım, daha çabuk cevap alabilmek için yeniden site üzerinden iletişime geçtim. Çift dikiş için kusura bakmayın.
  • quote:

evet Paypal konusunu önce buraya yazdım, daha çabuk cevap alabilmek için yeniden site üzerinden iletişime geçtim. Çift dikiş için kusura bakmayın.
    Selim bey paypal sorunu düzeldi mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.