Şimdi Ara

BF3 ve MW3 Arasındaki Savaş Büyüyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
7.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • öff fan boylar hemen - yağdırmış mübarek yok artık
  • activision şunu unutmamalı mesela anemiz bir yemek yapsa bu yemeği her gün başka tabakta getirse yeni yemek istemezmisiniz hatta dürümcüye gitmezmisiniz oysaki anneniz size birçok kez güzel şeyleri tanıtmıştır aynı activasion gibi ama activaison la manaevi bir bağımız yok umarım activation bunu işe dönüştürür hiç diyilse kabulenir sonra çıkıp mükemel yapmıyacaksak yapmayız diye artislik yapmaz
  • ya kardesim bf3 ü beğenen bf3 oynasın mf3 ü beğenen mf3 oynasın buraya gelipte yok bf3 mf3 ü ezicekte bilmemne die laf etmeye kimsenin hakkı yok kusura bakmasın.
  • Oyunun kalitesi sadece satış rakamına endeksli değildir. Yıllardır COD serisini oynadık. BF2'yi oynayan bir arkadaşım diyor ki geçenlerde: "Oyunda değişmesini istediğimiz şeyleri EA"e bildiriyoruz. Eğer aynı talepte bulunan kişi sayısı çok olursa EA bunu dikkate alıp o istek doğrultusunda güncelleme yayınlıyor. Üstelik COD serisindeki gibi hile sorunu da yok." dedi. Oyuncuları sadece oyunlarını satana kadar değil, satış sonrasında da müşteri memnuniyeti adına destek veriyor yani.

Bu son zaman Alter MW2 olsun, Steam MW2 ve Black Ops olsun, hangisine girdiysem, birkaç el istisna hilecilerin olmadığı yer yoktu. Her yeri istila etmişler. Black Ops'la birlikte oyun içinden hileci report özelliği koydular da ne oldu, sadece traş. Buna köklü bir çözüm bulmadılar her nedense? Sırf bu sebepten en fanatik COD hayranlarını bile oyundan ve kendilerinden bezdirmeyi başardılar. Tebrikler!

Activision ise oyuncuları sadece oyunu satıp parayı cebe indirene kadar tanıyor, sonra ne haliniz varsa gö

• BF3 Alır Tabiside ;)
  • benim
  • Bc2 gerek hikaye gerek oynanabilirlikle şuanda mw2 ve blackopstan hatta killzone3ten bile daha iyi.benim kanaatim gene güzel bir oyun cıkacağı mw3 ün rafa kaldırılcağı yönündedir.
  • Ben hikaye ve sunum olarak Modern Warfare'ı daha başarılı buluyorum. BC2'de olduğu gibi her çatışmadan sonra bir tane sinematik girmiyordu. Loading kısmında anlatılıyordu hikaye ve iyi kotarılmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.