Şimdi Ara

BF3 Origin Points ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • millete ben daha iyi oyuncuyum diye hava atmak için
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    darbe gecesi yazmışsın ve hala işe yaramıyor arakdaşlar
  • ilk origin açtığımda yeni evlenmiştim çocuğum beş yaşına geldi hala mı işe yaramıyor arkadaşlar?
  • hala mı yaramıyor ? 1930 oldulan bişy vereydi bari
  • Yıl olmuş 2017 hala yaramıyor. Wallpaper mallpaper falan bir şey verseler bari dlc den ümidi kestim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade -- 17 Mayıs 2017; 0:46:23 >
  • Aman neyse işte bi halta yaramayan şeyler gibi oyun sektörüde b. battı biliyorsunuz her şey gibi önceden ilk sırada müşteri memnuniyeti ve onun gibi şeyler vardı şimdi para.Müşteri memnuniyeti gibi önemli şeyler de 123123123 nolu sırada yani en sonda Firmalar bile öyle uzatmaya gerek yok milleti kek yerine koymak merak içindeykende parayı araklamak daha nice pistikler yapmak tabi bunlar güzel şeyler sonuçta 60 yıllık insan hayatında zihnin yerinde yaşadığın 15-20 sene var totalde onuda şerefsizlik yaparak geçir insan unutuyor işte kendilerini tanrı gibi görüyorlar bir yerden sonra.1 tane kılcal damarları patlayıp geberirken son anda akıllarına geliyor 3 kuruş etmez et parçası olduklarıda o zamanda iş işden geçiyor.
  • 2018 ben güncelleyem bf 5 geldi ve halen işe yaramıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 güncellemesi. benim oğlan 8 yaşına bastı
  • yasirov Y kullanıcısına yanıt
    Allah bağışlasın hocam
  • 2020den ilk hort
  • covid19 hortu.
    origin steam'e taşındı puanlar hala bir işe yaramıyor..
    bu arada çocuk 9'una bastı, bayram öncesi sünnet ettirdik keşke puanlar işe yarasaydı origin çeyrek takmış gibi hissederdim..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.