Şimdi Ara

BF:Bad Company 2 Steam'den ... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
4.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'den alanlara bu yöntemi kolayca kullanabilmek için kürek dosyası çıkarabilirler :) . Orjinal olarak aldık düştüğümüz hallere bak, 34 dakka daha bekliycem ingiltere çıkış tarihine göre gelmezse bu yöntemi deniycem.
  • Valla tam MW 2'den çıkmıştım ki Silver Sky da bu yöntemle girdi. Yöntem oldukça basitmiş ama ben de denemeye çekiniyorum. Hatta onun oyuna girdiğini görünce sevinç çığlığı atacaktım. Ben yine de bekleyeceğim. Bu arada Steam forumları dendiği gibi fena kaynıyor. Herkes hem firmalardan hem de birbirlerinin yazdığı postlardan şikayetçi. Her türlü soruna bir başlık var neredeyse. Parasını geri isteyenler de revaçta. Cidden merak etmeye başladım.
  • İngiltere sitesinde son 15 dakka yazıyor, ya iyice karıştı steam forumlarında ise en son ingilizler oynuycak diyorlar, herkez kafadan birşey söylüyor, yahu serverlarda insanlar dolmuş, oyun torrente düşmüş, millet ea storedan oyunu alabiliyor, steamden yukardaki yöntemle herkez oynuyor daha ne bekliyorsun çıkar artık oyunu değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxsleox

İngiltere sitesinde son 15 dakka yazıyor, ya iyice karıştı steam forumlarında ise en son ingilizler oynuycak diyorlar, herkez kafadan birşey söylüyor, yahu serverlarda insanlar dolmuş, oyun torrente düşmüş, millet ea storedan oyunu alabiliyor, steamden yukardaki yöntemle herkez oynuyor daha ne bekliyorsun çıkar artık oyunu değilmi ?

Valla ben bu release işinden birşey anlamadım. EA resmen çuvalladı. Epic Fail yani moda tabirle. Şaka bir yana oyun piyasaya çıkmadan birkaç gün önce torrente düştü, bu nasıl oluyor? İkincisi, UK sitesinde BC 2'nin (bugün yüz kere girmişimdir) oyunun çıktığı yazıyor, bununla beraber AB bölgesine de oyun resmen çıktı mı? Herşeyi geçtim, Türkiye gibi Rest Of World ayrımı neden hala var? El mahkum Cuma'yı bekleyeceğiz.

• Steam ile anlaşma yapılmış fakat EA işi bozdu EA Storeden alanlar oyunu EADM(EA Download Manager)'dan indirip oyuna hemen giriş yaptılar.. Ve Steamden pre-order şeklinde oyunu satın alan baya kişi pre-order iptal ettirip EA storeden aldılar bir nevi Steam e isyan ettiler ama aslında problem EA dan kaynaklı
  • Son 18 saat.
  • işe bak millet çatır çatır oynuyor biz steam derdıne ugrasıyoruz.. ılk defa steam olayına gırdım anında sogudum bu işten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khyrasothemis -- 4 Mart 2010; 8:58:11 >
  • Steam'de şu an son 9 saat yazıyor.Gece gece oynamaktansa yarın akşamı beklemek en iyisi galiba.(çalışan insan modu)
  • steam den alan arkadaslar oyun kutulusu 47 tl ye cıktı.cumartesi gunu herkese ulasıyor.steam den alarak bence cok yanliş yaptınız.kutulusu 47 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

steam den alan arkadaslar oyun kutulusu 47 tl ye cıktı.cumartesi gunu herkese ulasıyor.steam den alarak bence cok yanliş yaptınız.kutulusu 47 tl.

neden yanlış yaptık onu anlamadım açıkarmısın bana ? preorder yapıb limited edition aldık 75TL + beta oynama hakkı kazandık ben zaten kutulu alsamda bi işime yaramıcaktı dvd-rw em yok şahsen ben memnunum ama ea storeden alsam daha iyi olurdu en azından 2 sinden beri oynuyo olurdum steam yüzünden bugün giricez oyuna

+ fiyat değişti 47 değil limited edition 80TL oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpaci -- 4 Mart 2010; 17:54:31 >
  • siparisi gecti herkes.ve bu arada suan 56 ytl oyun.80 tl ye 30 ytl ye steam kazıgı bence cok ayip bişey steam tarafından yapilan.ustelik seni bilmem ama ben 2 3 ayda bir format atan bir insanım.her hormatta netten bu oyunumu indircem.1 indirirsin 2 indirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

siparisi gecti herkes.ve bu arada suan 56 ytl oyun.80 tl ye 30 ytl ye steam kazıgı bence cok ayip bişey steam tarafından yapilan.ustelik seni bilmem ama ben 2 3 ayda bir format atan bir insanım.her hormatta netten bu oyunumu indircem.1 indirirsin 2 indirirsin.

56tl keş para havale ile kredi kartı ile 60tl normal versiyonu limited edition versiyonu 76tl keş 80 tl kredi kartı ile steam kullanmadığın ne kadar belli oluyor merak etme istersen günde 500 kere format at steamde backup muhabbeti var yüklediğin oyunun yedeğini alabiliyorsun sonrasında istediğin zaman kurabilirsin
  • hay aksi, arkadaşlar ben oyunu steam den satın aldım şu an pre load yapıyor. Steam den oyunu iptal edebilirmiyim?
    normal kutulu versiyonu almak istiyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 4 Mart 2010; 18:25:02 >
  • bu saatten sonra edemessin sanırım ama dene istersen Steam supportdan PREORDER bölümü vardı galiba ordan ticket bırakman gerekiyor
  • bızde artık steam olayını kutululardan bırkac saat erken oynayacagız olayıyla gecıstırırız artık ,bu sekılde kendımızı avutacagız:((
  • Bu gece 02:30'da açılıyor az kaldı, sabredin...
  • lanet olsun sabahta görev var, nasıl olacak işe uykusuzmu gıtsem acaba:))
  • "Steam" bu işi ... yok yok şaka. Kutulu alın tabi koleksiyon değeri vardır, ayrıca taksit de yaparlar mağazada , ama ben steam den almayı tercih ettim, şimdi burda "steam'den alarak hata ettiniz, bilmemne" yazmanıza gerek yoktu. Steam'i kötülemeyede gerek yok, her oyunu tam zamanında mağazada bulamazsın,
    zaten her oyun türkiye'ye gelmez.Steam'in güzelliği burda.Ha istemeyen kullanmasın, ama kullananlara da laf atmasın :) (kafiyeli oldu.)
  • sanırım steamden alan arkadaşların hepsi limited olanını aldı yada steam sadece bunu sundu o yüzden fiyat farkı böyledir bence steamden alanlarlar yanlış birşey yapmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BroK€NSaf€ty

sanırım steamden alan arkadaşların hepsi limited olanını aldı yada steam sadece bunu sundu o yüzden fiyat farkı böyledir bence steamden alanlarlar yanlış birşey yapmadı

Zaten pre-order alanların hepsi limited edition diye biliyorum, yanılıyorsam lütfen düzeltin :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.