Şimdi Ara

BF:Bad Company 2 Steam'den ... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
4.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende açıldı oyunu oyna dedim, şartları kabul ettim, şimdi güncelleme gibi birşey çıktı onu yapıyor.
  • 10 Kere restart yaptım açılmadı... STEAM formunda da açılmayan çok var.
  • YAW BU SAATTE KADAR BEKLEDİK HADE YA...
  • 35 kere restart ettim. hala preload da bekliyor. bekleyelim bakalım
  • evet. eula yı kabul ettikten sonra yürütmeye hazırlıyor gibi saçma bişey çıktı bende onu bekliyorum. sinir oldum. keyi kopyalayıp daha önceden yüklediğim bc2 ilemi girsem napsam :)
  • ya buradan açabilen var mı? steam allah belanı versin steaammmm. 2 gündür bekletiyon bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patapatar -- 5 Mart 2010; 2:09:43 >
  • Dosyaları dekripte ediyor Türkçesi bu olsa gerek :), çok yavaş değil ama yavaş sürüyor nedense, yani pre-loaddaki gibi hızlı değil.Kaç kb veya mb ile çektiğinizi göstermiyor sadece % oran veriyor.
  • AÇILDII. AÇILDII. :) biraz bekleyin preload ile indirilmiş şifreli dosyaların şifresini çözüyor sonra eğer sisteminizde kopya olan bc2 yüklü ise aktivasyon ekranı çıkıyor orda sahte key yazılı. onun yeine orjinal keyinici kopyalayop oraya yapıştırın sonra Done deyin oyun açılıyor.
  • bende tıkladım makine iki saattir olduğu yerde sayıyo hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

AÇILDII. AÇILDII. :) biraz bekleyin preload ile indirilmiş şifreli dosyaların şifresini çözüyor sonra eğer sisteminizde kopya olan bc2 yüklü ise aktivasyon ekranı çıkıyor orda sahte key yazılı. onun yeine orjinal keyinici kopyalayop oraya yapıştırın sonra Done deyin oyun açılıyor.

bende hala un released diyor. ahlaksızın çocuğu steam.
  • Arkadaşlar beni ekleyin. Soldier Name: s0ner
  • bende de halâ "unreleased" diyor.
  • bende hala decrypting steam files yazıyor ve daha %25de cok yavas artıyor bu ne işe yarıyorsa artık hala beklemedeyım:((
  • yok takıldı %25 te kafayı yıyecegım ulen steam yarın işe gıdecegım acıl be
  • sonunda açıldı. launch dedim. şimdi işlem yapıyor makina... ne yapıyorsa artık...
  • Allah allah hala gelmedi yaw...
  • ya server bulmuyor hiç bir tane aynı problemi yaşayan varmı + bizdeki versiyon update li versiyon mu acaba ?
  • Bende de açıldı ama simgeye tıklamama rağmen decrypt penceresi gelmedi, hard disk ışığı sönmeden üç dakikadır yanıyor. Steam'i açayım dedim o da cevap vermiyor. Sizde de böyle oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cocker -- 5 Mart 2010; 2:28:43 >
  • beyler siz naptınız da açıldı? bizde hala "unreleased" diyor.
  • Lauch Game deyince, STEAM dondu daha ne kadar beklemem gerek?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.