Şimdi Ara

Beylikdüzü Vatan Bilgisayar mağazasında efsane indirim varr !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
4.306
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendime tv almak için Beylikdüzü Vatan Bilgisayar şubesine gittim sadece o şubeye özel bazı TV'lerde kampanya yaptıklarını söylediler.Modelleri yazıyorum yararlanın araştırdım efsane fiyatlar var.Broşürünü aldım.(Ben 40inc Samsung aldım)

SAMSUNG 40KU7000-1799 TL
    SAMSUNG 49KU7350-2599 TL
    LG 50UH635-2599 TL
    LG 58UH635-3399 TL
    SONY 49XD7005-2699 TL
    VESTEL 43FB8500-1299 TL
    SEG 32SCF5660 - 699 TL Beylikdüzü Vatan Bilgisayar mağazasında efsane indirim varr !!!!

• Güzel fiyatlar sanırım oledlere yer açıyorlar her yerde tv indirimleri var
  • Acaba bütün şubelerde geçerli mi
  • EmuRu kullanıcısına yanıt
    Hayır bana söylenen sadece Beylikdüzü ve Esenyurt mağazalarında geçerli olduğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonew

Kendime tv almak için Beylikdüzü Vatan Bilgisayar şubesine gittim sadece o şubeye özel bazı TV'lerde kampanya yaptıklarını söylediler.Modelleri yazıyorum yararlanın araştırdım efsane fiyatlar var.Broşürünü aldım.(Ben 40inc Samsung aldım)

SAMSUNG 40KU7000-1799 TL
    SAMSUNG 49KU7350-2599 TL
    LG 50UH635-2599 TL
    LG 58UH635-3399 TL
    SONY 49XD7005-2699 TL
    VESTEL 43FB8500-1299 TL
    SEG 32SCF5660 - 699 TL Beylikdüzü Vatan Bilgisayar mağazasında efsane indirim varr !!!!

Sadece televizyonlardami gecerli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana soylenen o sekilde yazdigim tvlere kampanya yapmislar arastirdim harbiden iyi yani fiyatlar

• Fiyatlar nispeten iyi fakat kıyas yapılacak fiyatlar Teknosa-Vatan-Mediamarkt gibi mağazalar ise. Kart kampanyaları ile birlikte GG-N11 vs. daha uyguna alıyor zaten insanlar. Ayrıca 50ku7000 vatan'da 2499'a satıldı. Yani çok ahım şahım bir indirim yok gibi gözüküyor.
  • İade urunler olmasin.

Paranoyak oldum iyice. Hic bir firmaya guvenemiyorum. Ne acı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tşk
  • Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    Ben 40inc Samsung aldım hacı sıfır ürün yani
  • Fiyatlar supermis
  • Sony araştıriyordum ben piyasadaki en uygun fiyatı şuan beylikdüzü magazasinda dün 1 tane aldık hayırlısı olsun.
  • isterlerse %60 %70 indirim olsun vatana bulaşmam.
  • Sony 7005 49" 4k esenyurtt media matkt ta 2599 , alacaksanız 100 tl niz cebinizde kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 17 Aralık 2016; 21:45:05 >
  • LG 50UH635-2599 TL yazmışsınız. bu televizyon değil mi?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-50uh635v-uhd-led-tv-lg-turkiye-garantili-256647188?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

piyasada 70 lira daha ucuz. nasıl efsane indirim oluyor tam anlayamadım...

• MeLanChoLic M kullanıcısına yanıt
    İnternet ortamında daha uygun olabiliyor.Satıcılara güvenip alışveriş yaparsan sıkıntı yok.Ben güvenilir sitelerin kendi sattığı ürünler dışındakilere pek güvenemiyorum açıkçası
  • mağazada ürünün etiketinin fotosunu çekip MediaMarkt'ta da aynı fiyata alabilirisiniz.
    En iyi fiyat garantisi kapsamında, şu firmada bu fiyata,sizde ne kadar derseniz indirim yapıyorlar.
    Tabii interette satan firmalar olmaması gerekiyor, MM muadili firmalar yani Vatan Teknosa felan olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

mağazada ürünün etiketinin fotosunu çekip MediaMarkt'ta da aynı fiyata alabilirisiniz.
    En iyi fiyat garantisi kapsamında, şu firmada bu fiyata,sizde ne kadar derseniz indirim yapıyorlar.
    Tabii interette satan firmalar olmaması gerekiyor, MM muadili firmalar yani Vatan Teknosa felan olması gerekiyor.

Adam indirimli ürünü bulmuş zaten niye başka bir yere gidip almak istesinki
  • quote:

mağazada ürünün etiketinin fotosunu çekip MediaMarkt'ta da aynı fiyata alabilirisiniz.

hocam o ankarada işlemiyor 2 tane mediamarkta gittim yerel kampanya veya direkt internet kampanyası almıyoruz dediler. + üstüne ne derseniz diyin kavga etmeden alamıyorsunuz malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

quote:

hocam o ankarada işlemiyor 2 tane mediamarkta gittim yerel kampanya veya direkt internet kampanyası almıyoruz dediler. + üstüne ne derseniz diyin kavga etmeden alamıyorsunuz malesef.

niye kavga ediyosun ki almak için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.