Şimdi Ara

Beyler Yardımınıza İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğretmenlere iletişim hakkında eğitim vermeye gideceğim.Öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişimi ele alan filmlere ihtiyacım var.İçerisinde 5-10 dakikalık bir kısım alacağım.Bu konuda film önerilerinize ihtiyacım var.Film ismi önerebilir ya da direk youtube üzerinden filmin öğrenci ile öğretmen arasında geçen konuşma kısmını da link olarak atabilirsiniz.Fikir verecek, yardımcı olacak arkadaşlardan Allah razı olsun.Çok teşekkürler şimdiden.

Not : Aralarındaki iletişim olumlu olabilir ya da olumsuz olabilir hiç farketmez arkadaşlar.

• aradığın film bu.. her sahnesinden sana ekmek çıkar

• Çok teşekkürler bu akşam izleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

Öğretmenlere iletişim hakkında eğitim vermeye gideceğim.Öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişimi ele alan filmlere ihtiyacım var.İçerisinde 5-10 dakikalık bir kısım alacağım.Bu konuda film önerilerinize ihtiyacım var.Film ismi önerebilir ya da direk youtube üzerinden filmin öğrenci ile öğretmen arasında geçen konuşma kısmını da link olarak atabilirsiniz.Fikir verecek, yardımcı olacak arkadaşlardan Allah razı olsun.Çok teşekkürler şimdiden.

Not : Aralarındaki iletişim olumlu olabilir ya da olumsuz olabilir hiç farketmez arkadaşlar.

Ogretmen - ogrenci iliskileri diyince aklima gelen ilk film : Olu Ozanlar Dernegi
    Sonra Michelle Pfeiffer in oynadigi Dangerous Minds

• ben de tam michael phiper diyecektim arkadaş yazmış bile. gerçekten sana yardımı dokunabilecek bir film bence izlemelisin baştan sona...
  • şuan ismini tam hatırlayamadım ama antonio banderasın bi filmi vardı suçlu öğrencilere dans dersi veriyordu falan eğer bulursam editlerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.