Şimdi Ara

Beyler Üst Konuyu Okudum Ama Aradığımı Bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben Wow'a başladım şu anda elimde Wow var galiba Burning içinde de varmış. Ama gördüğüm kadarı ile yeni sınıflar var ama Catalysm istiyor. Ben direkt olarak Catalysm alsam da Lich King almasam sorun olur mu ?
    Şu anda Grome Rouge açtıNrm karakter çok küçük ve karizma bir tarafı yok. Neden seçtin derseniz şöyle söyleyim ; Stealth özelliği ile kırmızı olan yaratıklardan kaçabiliyor ve büyük bir işkenceden kurtarıyor. DPS olarak çok iyi.

• Wotlk cdkeyini girmeden Cataclysm'e geçemezsin.
  • İlk paketle birlikte 85 level'a ulaşmak için WotLK ve Cataclysm expansion packlerini de almak durumundasın.
    Üst konu uzun süreden beri güncellenmiyor. Aradığını bulamamış olman normal ama "yeni başlayanlar için soru sorma merkezi" adında bir konu olması lazım. Orada aradığın cevapları bulabilirdin.
    Bütün Rogue'lar görünmez olabiliyor. Sadece Gnome'lara has bir özellik değil. Onun için açtıysan değiştirebilirsin ırkını istersen.
    Yalnız gnomeların rogue olarak avantajı, "escape artist" isminde bir özellikleri var. Snare ve Root efektlerden seni 2 dakikada bir kerelik kurtarabiliyor (diye biliyorum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dübel

İlk paketle birlikte 85 level'a ulaşmak için WotLK ve Cataclysm expansion packlerini de almak durumundasın.
    Üst konu uzun süreden beri güncellenmiyor. Aradığını bulamamış olman normal ama "yeni başlayanlar için soru sorma merkezi" adında bir konu olması lazım. Orada aradığın cevapları bulabilirdin.
    Bütün Rogue'lar görünmez olabiliyor. Sadece Gnome'lara has bir özellik değil. Onun için açtıysan değiştirebilirsin ırkını istersen.
    Yalnız gnomeların rogue olarak avantajı, "escape artist" isminde bir özellikleri var. Snare ve Root efektlerden seni 2 dakikada bir kerelik kurtarabiliyor (diye biliyorum).

Çat çat ırk değiştirebiliyor mu çok iyiymiş. 45 level oldum inanın o küçük hali yüzünden sanki 1 level gibi duruyor. 55 level olduktan sonra Death Knight açabilirim çünkü 55 level sınır konduğuna göre DK'lar çok şeyli bir sınıf galiba.
    Grome için söylemiyorum bu özellikleri tabi ki. Seçmemin nedeni ise Dagger'ları daha iyi kullanabilmesi.
    Şu anda Druid açtım sanki daha bir psikopat çıktı onla devam edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturdyHead -- 5 Ekim 2011; 14:10:09 >

• Bu oyunun tek karizma ırkı gnomedur. Uzerine atlayan dev gibi hordeları yere serip ince sesiyle lol çeken bir pembe saçlı female gnome kadar kimse aşşagılayamaz hordeları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Bu oyunun tek karizma ırkı gnomedur. Uzerine atlayan dev gibi hordeları yere serip ince sesiyle lol çeken bir pembe saçlı female gnome kadar kimse aşşagılayamaz hordeları :)

psikolog olsam sana yardımcı olmayı çok isterdim
  • horde oynuyorum worgen başlangıç questleri göreyim diye worgen rogue açtım... başlangıç questleri bitirdim şimdi sırf instance yaparak level alıyorum, hem daha zevkli oluyor; hem oraya koş, şunu bul, şu otu getir, şu taşı al başına çal gibi questlerden kurtulmuş oluyorsun... Hem canın istedikçe yapıyorsun hem yeni tabardlarla instance iken faction reputation da kasılabiliyor... Eski instanceları başka classlarla tekrar yapmak da çok zevkli tavsiye edilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

horde oynuyorum worgen başlangıç questleri göreyim diye worgen rogue açtım... başlangıç questleri bitirdim şimdi sırf instance yaparak level alıyorum, hem daha zevkli oluyor; hem oraya koş, şunu bul, şu otu getir, şu taşı al başına çal gibi questlerden kurtulmuş oluyorsun... Hem canın istedikçe yapıyorsun hem yeni tabardlarla instance iken faction reputation da kasılabiliyor... Eski instanceları başka classlarla tekrar yapmak da çok zevkli tavsiye edilir...

Onlardan kaçıyorsun ama achievement alamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturdyHead

quote:

horde oynuyorum worgen başlangıç questleri göreyim diye worgen rogue açtım... başlangıç questleri bitirdim şimdi sırf instance yaparak level alıyorum, hem daha zevkli oluyor; hem oraya koş, şunu bul, şu otu getir, şu taşı al başına çal gibi questlerden kurtulmuş oluyorsun... Hem canın istedikçe yapıyorsun hem yeni tabardlarla instance iken faction reputation da kasılabiliyor... Eski instanceları başka classlarla tekrar yapmak da çok zevkli tavsiye edilir...

achievement ın karaktere bir artısı yok.anca çok nadir olanları alırsan hesabını satarken işe yarayabilir

• quote:

quote:

Achievement biraz idealistlik işi. Mesela benim için çok önemli. Ancak ben bir an önce 85 olup raid yapayım, gear düzeyim diyen adam için hiçbir önemi yok.
    Çoğu insan için lore bile önemli değil. Oyuncularımızdan bir kısmı ingilizce bile bilmiyor doğru düzgün ama oynuyorlar.
    WoW herkese farklı hitap ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Bu oyunun tek karizma ırkı gnomedur. Uzerine atlayan dev gibi hordeları yere serip ince sesiyle lol çeken bir pembe saçlı female gnome kadar kimse aşşagılayamaz hordeları :)

psikolog olsam sana yardımcı olmayı çok isterdim

Şu an askerdeyim şafak sıkıştırıyor. Son kalmış 20-30 gün o yüzden benim psikolojinin ne halde olduğunu bilemiyorum. Zati bu saatten sonra beni RDMyede almazlar :) Ama gnome kadar karizmatik bir ırk bence yok. Zevkler ve renkler tartışılmaz bilirsin :)

Böyle bi karizmayı başka bi ırkda bulamazsın :) http://www.youtube.com/watch?v=IUL7zClY_tE

• @metamania
    hayırlı tezkereler

zaten o videodan sonra gnomelara bakış açım değişmişti
  • 49 level oldum 400'e yakın görev yaptım içim karardı. Instance yapan arkadaş nasıl yapıyor bana da anlatsın lütfen
  • quote:

49 level oldum 400'e yakın görev yaptım içim karardı. Instance yapan arkadaş nasıl yapıyor bana da anlatsın lütfen

I'ya bas ordan role seç yani tank mı healer mı damager mı olarak girmek istiyosun. sonra ya random dungeon'a ya da spesific dungeona tıklayıp girmek istediğin dungeon'ı seç. sol alttan ok'le
  • quote:

49 level oldum 400'e yakın görev yaptım içim karardı. Instance yapan arkadaş nasıl yapıyor bana da anlatsın lütfen

49 lvl olup hic dungeon yapmadiysan

Bg yaptinmi bari? Her gun ilk kazandigin bg den extra honor ve exp geliyo ama bazi sartlar var mesela random olcak veya call to arms olcak. Bg=battleground buarada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

49 lvl olup hic dungeon yapmadiysan

Bg yaptinmi bari? Her gun ilk kazandigin bg den extra honor ve exp geliyo ama bazi sartlar var mesela random olcak veya call to arms olcak. Bg=battleground buarada

Sadece quest yaptım şu ana baktım 410 olmuş
    Oyuna yeni başladım playerların arasına sokmayın beni ezerler noob derler

• Yeni baslaman bisi degistirmez ben trial acmistim 10 gunluk wow hakkinda hicbi bilgim yoktu gnome warlock acmistim 10 lvl olunca bg diye bisi geldi hemen girdim denedim sonra 15 lvl oluncada dungeon geldi onuda denedim yani sana diyorum baskada bisi demiyorum
  • dungeon finder dan giriliyor tüm instancelara ben random seçiyorum, dediğim gibi tek alliance karakterim bu, achievement kasma derdim yok... Bunun kötü yanı achievementları kaçırma değilde bence professionları geliştirememen, ama eğlencesine açılmış bir karakter olduğu için çok da umursamıyorum onu, eskiden bu şekilde level alırken faction reputation alamıyorduk şimdi tabard ile onu da alıyorsun...
  • dungeon meslek yapmanı yavaşlatır. ayrıca achiv çok gerekliyse 85 oluncada yapılabilir.
  • Beyler leatherworking mesleğini 50 levelde seçtim ama doğal olarak mesleğimi yapamıyorum. Kaldırım mühendisi olaak devam ediyorum yaşamıma. Raid yapın dediniz millet i*** yapıyor son bossa gelince beni atıyorlar veya herkesi atıyorlar.
    Şimdi taktiklerimi anlatıyorum PVE'deki;

İlk başta snap atıyorum ve kendimi garantiye alıyorum yakalanmayım diye. Sonra 4 saniye stun çakıyorum ve hemen multilate'ee basıyorum büyük ihtimalle combo 5 oluyor. Eğer karşımdaki boss ise comboyu 5 leyip 7. skille basıp 2. skille uyguladığım zaman 1800 kritiği çakıyor. Bütün karakterlerle oynadım ama şu Assassin'i bırakamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.