Şimdi Ara

BEYLER OYUN İĞRENÇ OLDU GERİ DÖNÜŞÜ YOKMU BUNUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler bu lanet fire drake yuzunden birsuru kariyerini zirvesindeki lwl 70 admalar patır patır oyunu bırakıyo.ya yetkili kişilere basvuralım bişi yapalım geri aldıralım eski halini istiyorum ben.ben ke deil KO oynamak istiyorum.LÜTFEN SİZDE GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞIN

• ayıptır sorması KE de neyin nesi oluyor? 2 gündür oyuna giremiyorum bu 1254 midir nedir o patch yüzünden. ben yokken oyunda değişiklikler mi yapıldı yoksam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinloji

ayıptır sorması KE de neyin nesi oluyor? 2 gündür oyuna giremiyorum bu 1254 midir nedir o patch yüzünden. ben yokken oyunda değişiklikler mi yapıldı yoksam?
    Ewet bende eski KO yu istiyorum . Resmen rezillik ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

Ewet bende eski KO yu istiyorum . Resmen rezillik ...

Alıntıları Göster
    evet ya ıcıne etmısler k.o nun bende oynayamıyorm eskı pach ı istiyorm bunu knight ın gercek sıtesıne yazalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karikatur_komedya

evet ya ıcıne etmısler k.o nun bende oynayamıyorm eskı pach ı istiyorm bunu knight ın gercek sıtesıne yazalım

Alıntıları Göster
    Size göre saçma ve rezillikleri yazarmısınız şu an versiyon oynanması en zevkli versiyon bence siz nedenlerinizi sıralayın bende nedenlerimi yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspo -- 4 Ağustos 2006; 3:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspo

Size göre saçma ve rezillikleri yazarmısınız şu an versiyon oynanması en zevkli versiyon bence siz nedenlerinizi sıralayın bende nedenlerimi yazacağım

Alıntıları Göster
    Beyler Herkesin Kafası Allak bullak Bu Böle Olmıcak Ben Charımı Bırakıorum DÜzelene Kdr girmicem

ß .. ß
  • quote:

Orijinalden alıntı: SexMaschine

Bu mesaj silindi.
    exp veren questler iyi ama shell veren questler vs. çok kötü olmuş. herkeste +1 shell ke'deyken ne zorluklarla shell set yapmıştım. ve rebirth item milletin elindeki +8 mi +7 mi anlayamıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harold Finch -- 5 Ağustos 2006; 14:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harold Finch

exp veren questler iyi ama shell veren questler vs. çok kötü olmuş. herkeste +1 shell ke'deyken ne zorluklarla shell set yapmıştım. ve rebirth item milletin elindeki +8 mi +7 mi anlayamıyoruz

Alıntıları Göster
    walla tam bi rezillik eskisi gibi bence dwm edilmeli suan ben bişiler yaptım ama ne yaptığımı bilmiorum oyuna giriorum ama invalid pasword dio anlamadım gitti wallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmi_ertas

walla tam bi rezillik eskisi gibi bence dwm edilmeli suan ben bişiler yaptım ama ne yaptığımı bilmiorum oyuna giriorum ama invalid pasword dio anlamadım gitti wallahi

Alıntıları Göster
    ne var lan mis gibi oyun işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameoweR31

ne var lan mis gibi oyun işte

Alıntıları Göster
    Ben empireye dönmeden onceki KO yu istiyorum ama istemekle olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y2kmtt

Ben empireye dönmeden onceki KO yu istiyorum ama istemekle olmuyo

Alıntıları Göster
    hilmi_ertas kardesım bende de aynı sorun vardı bu sorunu bı kac yerde daha cvpladım hata su:

KO da option yerine sen tahminime göre direk 1454 yazdın ve oyuna gırdın o yuzden
    once auto peack ı dowland et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y2kmtt

hilmi_ertas kardesım bende de aynı sorun vardı bu sorunu bı kac yerde daha cvpladım hata su:

KO da option yerine sen tahminime göre direk 1454 yazdın ve oyuna gırdın o yuzden
    once auto peack ı dowland et

Alıntıları Göster
    koray _mat kardeş öncelikle ilgin için tşkrler eet dediğin gibi direk 1454 yazdım ama autoyu downland ederken hata werio :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_the_rings

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bende beqenmedim altta iki de bir welet cıkıo gıcık edio
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_the_rings

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    VALLA İSTERSE BÜTÜN 70 LER OYUNU BIRAKSIN BENİ HİÇ ALAKADAR ETMEZ.
    VE ARKADAŞIMINDA DEDİĞİ GİBİ MİS GİBİ OYUN VE VE YENİ GUESTLERLE İTEM ALMAK BAYA KOLAY
    BU YÜZDEN 70 LER OYUNU BIRAKACAKSA BANANE DEMİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

VALLA İSTERSE BÜTÜN 70 LER OYUNU BIRAKSIN BENİ HİÇ ALAKADAR ETMEZ.
    VE ARKADAŞIMINDA DEDİĞİ GİBİ MİS GİBİ OYUN VE VE YENİ GUESTLERLE İTEM ALMAK BAYA KOLAY
    BU YÜZDEN 70 LER OYUNU BIRAKACAKSA BANANE DEMİ.

Alıntıları Göster
    kurmayı bilmezseniz ve sıkıldıysanız böyle topicler açılabilir.

ama deneyin yeni kofd çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavii_yosun

kurmayı bilmezseniz ve sıkıldıysanız böyle topicler açılabilir.

ama deneyin yeni kofd çok güzel.

Alıntıları Göster
    Bencede şimdiki yeni KO daha güzel siz oynamaını bilmiyorsunuz bence oyun dahada süper oldu.skeleton knight öldürüyom 2000ex den fazla ex geliyo.hem lvl atlaması kolay hemde oyun böle daha iyi oluyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLimE

Bencede şimdiki yeni KO daha güzel siz oynamaını bilmiyorsunuz bence oyun dahada süper oldu.skeleton knight öldürüyom 2000ex den fazla ex geliyo.hem lvl atlaması kolay hemde oyun böle daha iyi oluyo...

Alıntıları Göster
    ya beyler önceden koxp vb. şeyler var diye şikayet ediyodunuz şimdi onlar gitti yine şikayet ediyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumusler

ya beyler önceden koxp vb. şeyler var diye şikayet ediyodunuz şimdi onlar gitti yine şikayet ediyosunuz

Alıntıları Göster
    ama item alması falan çok kolay olmuş 20 death knight kesiyosun chitin shield veriyo bence fazla cırkını çıkardılar oyunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLimE

Alıntıları Göster
    bencede kotu oldu cok

zaten girilmiyo oyuna

dun 1-2 saat girdim herkes quest pesinde parti yok bisey yok ..

1 guzel yani yan charinla ezik czsine gittim

heralde artik onunla orda takilcam biraz

insallah 1-2 haftaya oturur oyun yine duzene

zevkle oynadigim oyun bi gunde bi karmasaya dustu herkes aval aval geziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: MORBUS

bencede kotu oldu cok

zaten girilmiyo oyuna

dun 1-2 saat girdim herkes quest pesinde parti yok bisey yok ..

1 guzel yani yan charinla ezik czsine gittim

heralde artik onunla orda takilcam biraz

insallah 1-2 haftaya oturur oyun yine duzene

zevkle oynadigim oyun bi gunde bi karmasaya dustu herkes aval aval geziyo

Alıntıları Göster
    sen biraz geri kalmışın yeni çağa ayak uydur

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.