Şimdi Ara

Beyler Kaç Level Oldunuz? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
7
Favori
22.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
157 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-975393588

18 level'a donsen neyi degistirmek isterdin
    hayatımın 6 yılını bir kıza vermezdim ve doğru okulu tercih ederdim..
  • ne çok knight online oynayan varmış be :D
  • 41 levele geldim. macro kullanıyorum. boyuna kasıyor..
  • Level 33 full set item

Ex kasmaya basliyorum butun itemleri kendim kastim simdi paragon kasiyorum saglam bir gevur klani bul sirtin yere gelmez.

Itemler kolay kazanilmiyor malesef surunmen lazim.

Set itemleri yapman icin once verilen gorevleri eksiksiz yapman lazim. ben once olaya gorevlerden basladim.

Zamanla sende full set olursun.

Bol bol elit yaratiklar ile mucadele edeceksin yilma hepsini kesersin atarsin.

Bol itemler sizinle olsun ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26 levelim, 10-16 level arasına oyunu ve kademeleri öğreterek para kasıyorum. Server'im İstanbul, her gün ayrı bir alanda exp kasıyorum düşük level olanlara. Envanterimi söyleyemem ama bana yetiyor. Bazı klanlara üyeyim, bu klanlara da oyun sonu öğretimi yapıyorum. Uzay ve sağlık alanlarında skill bastım.

• Yok hocam oyun Knight Online'a benziyor. Oyunun yapımcıları artık "legal hile" satıyorlar.

Bir süre daha sıkıntı olmaz. En azından yeni parti bulana kadar.
  • hocam yan char açıp beni de kasar mısın ? sonra ben de yan char acıp sonsuz sayıda aynı lewel de hesabım olmuş olur sonra bunları birilerine itelerim uygun fiyattan .
  • Yaklaşık 100 yıl önce gelen mükemmel update'ten sonra hep göz boyamak için gelen saçma sapan patch'ler yüzünden bırakıcam ben de bu server'ı. Patch'siz hali daha güzeldi diyorlar biz yetişemedik tabii o zamanlara.
  • Ya koxp alıp item kasacaksın ya da dupe yapıp itemi pazar da satacaksın. Bunları kullanırsan doğal olarak ya ban yersin, ya da zindana(silivriye) gidersin. Orada yumrukla mob kesmekle uğraşırsın ve senin için işkence olur. Tabii bir yolu da var. Sağlam clandan bir arkadaş edinip dost olduktan sonra clan party'sine girip exp kasacaksın. O clandakiler sana içinden geldikçe yardım edip hediye verecekler. Hatta iyi oynarsan sana asisti bile verebilirler. Bu oyunda herşey clandan ibaret, iyi bir clana girmezsen kasılmayı unut.

• 24 levelim elimde reduceli 8 stiletto ile ape kesmeye calisiyorum

• Level 21 ama 50 level mekanda kasiliyorum, trainer kullandigimdan yuksek level item takabiliyorum ama onemli olan statlar. Baslangic class'im sectigim race'le uyumlu oldugundan statlarda da sorun cikmiyor.
    Aile clan'imiza dahilim suan ama raidlere katilmadigimdan destek olan yok fazla, tek basima dungeon donuyorum sadece.

Adim da potcuya cikti gerce ama sadece geceleri basiyorum zevk icin, VS'lerde kullanmiyorum.
    Level'im map level'indan dusuk oldugu icin potsuz surekli yatiyorum, yapacak bir sey yok; alistim yatmaya, sonra tekrar town'da respawn olmaya artik. Potcu demelerinden iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 11 Ocak 2019; 6:38:32 >
  • Ben yoruldum oyun, gelmeyin üstüme...

• eskiden ne güzeldi sadece oyun için bunları konuşurduk.. şimdi neler konuşuyoruz...
  • 37 level oldum hileci gördüm mü hemen reportluyorum ama soyulan hep ben oluyorum.
  • -RAUL clandan ayrıldı
  • 34 levelim durumum çok iyi , neye göre , fakir halkımıza göre :(
  • Server yeni pach ile ful paraya dayalı olduğundan oyunu bırakasımız geliyor beta serverler ne güzeldi halbuki
  • 25 level olunca Avrupa sunucusuna geçtim.İlk skill olarak İngilizce maxlıyorum.Ultim Erasmus partisi açıyor(Fiddlesticks gibi).

Duo olarak bi tane daha Türk arkadaş var 30 level.Bot lane de devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeInSlovakia -- 11 Ocak 2019; 9:59:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.