Şimdi Ara

Beyler İntihar Etmeme Az Kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkiye gibi milyonlarca atama bekleyen kişilerin olduğu bir ülkede bütün umutlarınızı öğretmenliğe bağlamak çok sıkıntılı bir durum. Umarım hayallerinize kavuşursunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kendinden iyi olanlara değil de kendinden kötü olan insanlara bakarak kendini motive et ahlaki değil belki ama bu kafa yapısıyla en azından kendini rahatlatırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünsenize öğretmeniniz bipolarım intihar edicem diye geçmişte konu açmış. eğitim fakültelerinin puanı yükseltilmeli artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 22 Haziran 2021; 5:34:51 >
  • Hocam YouTube kanalı açıp ders anlatabilirsiniz zaten bu sene sınava girecek sınıflar harici öğretmenler uzaktan anlattı yani öğretmen olsan da gidemeyecektin. Hatta YouTube’a girip parayı görünce öğretmenliği bırakan çok hoca var istersen bir düşün.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hayatta herşey mesleğini icra etmek ya da para değil. Biliyorum zor, ama asgari ücretle çalışarak atanmayı bekleyip hayatınızı idame ettirebilirsiniz. Şu dünyaya bir kere gelmişsiniz gidin çiçekleri koklayın, yediğiniz yemekleri bu sefer ekmek peynir olsa dahi tadına vara vara yiyin. Sağlığınız da yerindeyse ne kadar şanslı olduğunuzun farkında mısınız? İnsanlar neler yaşıyorlar ama hala dimdik hayattalar. Umutları var çünkü, yaşama bağlılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla düşününce haksızsın yapma diyemiyorum.

• bence dayan ve bu sirk şovunun sonunda ne olacağını merak et

• Kardeşim her şey gerçekten çok güzel olacak. Gerek ülke olarak, gerekse bireysel olarak mutlu günler bizi bekliyor. Kendine uğraşlar edinmeye bak bu dönemde. Yaz da geldi, güneşin de olumlu etkisi olacaktır psikolojinde.

• aman aman

• İntihar etmek acizliktir. Saçmalamayı bırakıp hayatını kurtarmanın ek yollarını ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

düşünsenize öğretmeniniz bipolarım intihar edicem diye geçmişte konu açmış. eğitim fakültelerinin puanı yükseltilmeli artık

Sözelde zamanında ilk 18 bine girdim, 1 milyon aday arasında. 

• İkinci bölüm olarak neden sosyal bilgiler seçtiniz merak ediyorum. Onun ataması daha kötü değil mi? Boşa vakit kaybı bence. Onun yerine bir ingilizce, din kültürü veya sınıf öğretmenliği bölümleri daha mantıklı olurmuş... Ayrıca sınıf öğretmeni atanmasa bile özel sektörde de güzel götürüyor. Albenisi çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 22 Haziran 2021; 19:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ducard

İkinci bölüm olarak neden sosyal bilgiler seçtiniz merak ediyorum. Onun ataması daha kötü değil mi? Boşa vakit kaybı bence. Onun yerine bir ingilizce, din kültürü veya sınıf öğretmenliği bölümleri daha mantıklı olurmuş... Ayrıca sınıf öğretmeni atanmasa bile özel sektörde de güzel götürüyor. Albenisi çok yüksek.

Aslında Türkçe öğr. de geliyordu ama Sosyal'de iyiyim. Alan bilgisini iyi yapma ihtimalim yüksek, özellikle Sosyal ve Tarih Öabt için geçerli bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zatrox

Kardeşim her şey gerçekten çok güzel olacak. Gerek ülke olarak, gerekse bireysel olarak mutlu günler bizi bekliyor. Kendine uğraşlar edinmeye bak bu dönemde. Yaz da geldi, güneşin de olumlu etkisi olacaktır psikolojinde.

puhahahahaa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.